PMotM9 - Krwiozercze Snotlingi [skonczone]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

PMotM9 - Krwiozercze Snotlingi [skonczone]

Post autor: TruePunk »

Widze, ze glownie prace OnG goszcza w 9 edycji PMotM.
Jako, ze przed Lublinem musze moja horde ciut zwiekszyc, a modele nad ktorymi pracuje idealnie wpasowywuja sie w klimat krwii, mordu, sex'n'violence oraz 100% nienawisci postanowilem wrzucic ;)

Dumne snotlingi. Narazie WIP, jeszcze male wypelnianie w GSie i do malowania.
Troche ciemne zdjecia wyszly, ale co poradzic. jak praca bedzie skonczona to sie bardziej postaram z oswietleniem ;)

Tak wiec.. dumne snotlingi, atakujace las plugawych lesnych elfow (postacie dramatu: duzo snotlingow, nietoperek z VC oswojony, 2 spirit foresty i mini-lesny-smoczur z HEeckiego boxa):

Obrazek

Fotka obrobiona przez Grzeska T. (thx i pozdro) - troche mniejsza jasnosc i kontrast, czesc rzeczy wyrazniej widac jakby ktos chcial: tutaj


PS. Od malowania duzo trudniejsze okazalo sie zrobienie sensownego zdjecia ;) Nie mam w tej kwestii zbyt duzo doswiadczen, mam nadzieje ze cos widac mimo to.
Jakby ktos chcial zerknac na stara fotke WIPowa niech smialo klika tutaj.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2008, o 17:54 przez TruePunk, łącznie zmieniany 2 razy.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Jak narazie wygląda ciekawie ;)
Pomaluj je jakoś krwiopijczo to będzie ładnie

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Bardzo ciekawy pomysł. Zawsze snotlingi kojarzyły mi się z wesołą bandą małych świrusów radośnie zalewających przeciwnika masą zieleni :D . A twoja koncepcja snotlingów jako małych, psychopatycznych morderców jest bardzo fajna. Jak ich dobrze pomalujesz to wyjdzie prawdziwa groteska. Na razie mój faworyt, chociaż zawsze widziałem zielonych jako śmiechową armię.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jesli to ma byc swarm snotlingow to zdeycdowanie za malo jest ich na podstawkach...

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Jeśli by nawalić ich tam ile wlezie, to treść pracy została by zamazana. zamiast ciekawej jednostki, na której jest przedstawiona jakaś sytuacja, był by kolejny, zwyczainy swarm snotlingów. Jeszcze raz chyle czoła - bardzo mi się spodobała ta praca... może to dlatego, że sam się przymierzam do czegoś w podobnych klimatach :D

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

kwestia gustu i podejścia do sprawy. koncepcja jest ciekawa i nie ma potrzeby wciskać tych zielonych gówniarzy na pałę.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Szczerze mowiac nie przemawia do mnie idea upychania snotow po 8-9 sztuk jeden na drugim, wtedy nie ma miejsca na podstawce na zadne 'smaczki'. Bardziej podobaja mi sie takie mini dioramy - w tym wypadku las i jego mieszkancy - ofiary rajdu snotlingow; w drugiej bazie mam porozwalane nagrobki, czaszki inne cmentarne cuda.

Ale moze faktycznie w trosce o to zeby ilosc snotow nie zdominowala pracy, przesadzilem z minimalizacja ich ilosci - chyba faktycznie jesli z 2-4 jeszcze dodam to wyjdzie klimatowi swarmow in plus

Dzieki za cenne spostrzezenie Ziemko, a reszcie za mile slowa ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

no truszka ich za malo i chyba samo nazwanie ich krwiozerczymi nie bardzo pasuje do tematu nie...?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

brakuje mi snotlinga który trzyma motylka w łapkach i ma w paszczy kawałek jego skrzydełka:D i trochę więcej sadyzmu na tle rasowym;) ten pomysł ma potencjał!
pozdro!

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2008, o 22:32 przez Kerim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

TruePunk pisze:chyba faktycznie jesli z 2-4 jeszcze dodam to wyjdzie klimatowi swarmow in plus
Zgadzam się, zwłaszcza, że miejsca jest jeszcze sporo. Wydaje mi się, że te rzeźbione podstawki teraz dominują trochę dioramkę, ale po pomalowaniu powinny mniej rzucać się w oczy, wtedy dobrze by było, żeby coś się tam działo.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Kerim pisze:a może pod łapkami tego smoczka jakiś snot właśnie leży?
Wtedy sprawedliwy rewanż się zrobi, i snotów przybędzie
Wiedzialem, ze nie warto nakladac podkladu w nocy tylko lepiej zaczekac czy ktos jeszcze cos podpowie ;)
Pomysl juz zastosowalem, dzieki wielkie. Ogolnie 4 kolejne snoty dolaczyly do lesnego pikniku, Ziemko mial racje - wyglada bardziej allmighty
A i dzieki snotowi pod smokiem od razu klimat krwiozerczosci i brutalnosci sie zrobil lepszy ;)

Pzdr

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

he he he ... fajny pomysl :) ... tez mialem pewien plan ze snotlingami ale poszedl do lamusa ze wzgledu ma brak snotlingow ... nie bede go zgradzal bo jeszcze ktos go wykozysta :P

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Tru...nie wierze, że to Ty...przyznaj sie kto Ci to zrobil ;D a poza tym Ziemko ma racje...wiecej snotów by sie rpzydało... ale mnie ten squig rozwalil.. co to jest? GS? czy konversja z bitsów od fanoli?

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

No wielki TruePunk wraca do orków:P i widze od razu punkowe snoty ^^ Czekam na dalsze zdjęcia :] Elo!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie jestem zwolennikiem zeby na sile upychac , ale przez to ze dales dodatki - motyla smoka , to te dodatki nie moga zaburzac glownego tematu figurek - czyt. snotligow :)

Ten wdrapujacy sie na konar drzewa snotling jest zajebongo. Kiedys widzialem takiego snotlinga co fakere pokazywal , fajnie by wygladalo jakby jeden snotling byl pod smokiem , a drugi pokazywal smokowi fakere :D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ziemko ja widziałem goblina jakiegos co tyłek pokazywał :P
Ogólnie pomysł fajny ale kilka dodatkowych snotów poprawi sytuacje znacząco ;)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Tru! Do roboty... bo Ci konkurs ucieknie... jak ja sie zawzialem na malowanie gryfa to i Ty snoty bejcowac mozesz :P

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

cisne, cisne.
Malowanie juz prawie zrobione, jeszcze tylko liany (czy ch. wie jak to nazwac) musze pociapach (kupilem se pedzelek 4|0 w tym celu. problem jest taki, ze praktycznie wlosia nie widze nawet w okularach :P) i bedzie mozna brac sie za wykonczeniowke.

Zreszta do konca lutego jeszcze duzo czasu, nie placz bejb ;)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

Ty! brudasie! pokaz fotki ;]
strasznei to malutkie sie wydaje ;) ale pomysł fajny :)
pozdrawiam

ODPOWIEDZ