Strategikon

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Strategikon

Post autor: Izwor »

Mam pytanie...
Czy wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się ten konwent??
Zawsze odbywał się w okolicach stycznia-lutego...
A w tym roku będzie czy nie??
Ostatnio słyszałem o jakiś kłopotach z organizacją...
Jeśli ktoś coś o tym wie proszę o odp...
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

17-18 LUTY. Wrocek.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Konwent już był chyba. 17-18 luty bedzie tylko turniej master WFB

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Strategicon chyba nieodbył się wcześniej, bo jakiś remont był w tej szkole o ile mi wiadomo :roll: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

coś w necie znalazłem ze konwent strategikon był (albo mial byc) w rejonie konca listopada 2006.

Natomiast potwierdzone info z skaveblade - master wfb bedzie chyba jak napisal trikk, 17/18 lutego, zaraz po sesji, bodaj 2 razy 1300 (albo 1200?).

Szykuje sie ostra jazda :)

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

moze i ja wpadne :lol:
iscie to tylko 50 km :lol:

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

2x1350. Bez powtarzania. Taka plote znam ;]

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

To będzie parówka?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

na 95% tak

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Legion też wpada żeby nie było :wink:

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

kiedy bedzie jakis regulamin, cos?

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Jeśli się nie pojawi w przeciągu tygodnia to pewnie ipreza się nie odbędzie. A przynajmniej nie będzie Masterem. :(

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Green Knight pisze:Jeśli się nie pojawi w przeciągu tygodnia to pewnie ipreza się nie odbędzie. A przynajmniej nie będzie Masterem. :(
bez przesady że od razu nie będzie ;) nie takie rzeczy sie na LL przepychało ;)

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

szafa@poznan pisze:
bez przesady że od razu nie będzie ;) nie takie rzeczy sie na LL przepychało ;)
Akurat LL nie jest dlamnie żadnym autorytetem. Strateg miał być w listopadzie. Całą historię z jego odbyciem się lub nie wszyscy znamy. Ja też chciałbym by się wkońcu odbył bo się wybierałem.

I tak już wewalili się w termin Lublina ( bo chyba musi być 3 tygodnie odstępu). Jakoś Lublin potrafił dogadać się z Inkwizycją w sprawie terminu.

Trzeba zrobić z tym pożądek, ale LL musi to zrozumieć. Jeśli master nie spełnia wymogów powinien być degradowany. Oczywiście zaraz napisze ktoś że jest magiczna liczba 8. Co z tego?? Kto powiedział, że muszą sie odbyć. Co się stanie jak będzie ich 7 w sezonie?? Mniej szans na zdobycie punktów?? Bo tylko to daje w zasadzie ranga Master.

Niech od nowego sezonu będzie ich 14. I wtedy nie będzie litości jeśli któryś nie spełni wymogu.

PS. Czytając regulamin, uświadomiem sobie że w tym sezonie żaden z masterów nie spełnił jego wymogów. :wink: [/i]

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Green Knight pisze:Jeśli się nie pojawi w przeciągu tygodnia to pewnie ipreza się nie odbędzie. A przynajmniej nie będzie Masterem. :(
Green Knight pisze:
szafa@poznan pisze:
bez przesady że od razu nie będzie ;) nie takie rzeczy sie na LL przepychało ;)
Akurat LL nie jest dlamnie żadnym autorytetem.
[/i]
Cała władza w ręce biurokratów?
Mr. Green Knight, to super, że pracujesz przy zgłaszaniu turniejów - ale w tej sprawie ani Ty ani Scimi nie macie wiele do powiedzenia.
Wprowadzacie dane i tyle.
Kiedy osoby wprowadzające dane będą decydować które turnieje są na czas zgłoszone do ligi i do przyjęcie, a które tracą przez to miano Mastera - będą miały bardzo mało pracy przy wprowadzaniu danych. :evil:
Liga zdrowym rozsądkiem stoi a nie regulaminem.
Oczywiście używanie regulaminu do podcierania sobie tyłka - nie jest świadectwem zdrowego rozsądku. Również nie jest nim grożenie nieuznaniem Strategiconu jeśli regulamin na czas nie wpłynie, niezależnie od decyzji LL.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Jedy Knight pisze:Cała władza w ręce biurokratów?
Mr. Green Knight, to super, że pracujesz przy zgłaszaniu turniejów - ale w tej sprawie ani Ty ani Scimi nie macie wiele do powiedzenia.
Wprowadzacie dane i tyle.
Wcale nie uważam że coś wiecej.
Jedy Knight pisze:Kiedy osoby wprowadzające dane będą decydować które turnieje są na czas zgłoszone do ligi i do przyjęcie, a które tracą przez to miano Mastera - będą miały bardzo mało pracy przy wprowadzaniu danych.
Wcale nie chce decydować, który turniej traci range czy nie jest zaliczany.
Chodzi o to by zrobić pożądek.
Jedy Knight pisze:Liga zdrowym rozsądkiem stoi a nie regulaminem.
Poznałeś mnie Jacku dawno i zapewne wiesz, że ja ze zdrowym rozsądkiem nie mam nic wspólnego. :wink:
Jedy Knight pisze:Również nie jest nim grożenie nieuznaniem Strategiconu jeśli regulamin na czas nie wpłynie, niezależnie od decyzji LL.
Ja nigdy nikomu nie groziłem że Starateg nie zostanie zaliczony jeśli LL podejmie inną decyzję.
Green Knight pisze:Jeśli się nie pojawi w przeciągu tygodnia to pewnie ipreza się nie odbędzie. A przynajmniej nie będzie Masterem.
Napisałem tak gdyż uważam, że tak powinno być. I uważam też, że LL powinna przestrzegać regulaminu który ustanowiła sama.

Zdrowy rozsądek, zdrowym rozsądkem, ale sytuacja ze Strategiconem jest troche przegięta. Gdy było głosowanie nad odebraniem rangi Mastera Bartek odezwał sie na chwilę by tego uniknąć. Potem znowu cisza. Rozumiem, że pisze magisterke, ale chyba nie robi tego 24 na 7. Nie oszukujmy się.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szafa@poznan pisze:
Green Knight pisze:Jeśli się nie pojawi w przeciągu tygodnia to pewnie ipreza się nie odbędzie. A przynajmniej nie będzie Masterem. :(
bez przesady że od razu nie będzie ;) nie takie rzeczy sie na LL przepychało ;)
Green ma racje, Wrocek ma tydzien, jak nie zrobia regulaminu to nie maja mastera, proste...

tego ani ja ani mam nadzieje nikt ze znajomych nie popchnie..

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Greenknight chce, podobnie jak ja, aby był porządek i zasady, które wszyscy zatwierdzają, były respektowane. Ten sezon pokazuje, że generalnie regulamin sobie a Lista Ligowa sobie. Mam nadzieję, że w nowym sezonie ze zgłaszaniem turniejów oraz przysyłaniem ich wyników będzie porządek :)

To czekamy na regulamin - 3 miesiące grubo były.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jest jedna skuteczna metoda.. calkowita konsekwencja..

jezeli np jakiemus osrodkowi zostanie odebrany Master bo spoznili sie 2-3 dni (nie majac zadnych powaznych powodow)to juz kolejni organizatorzy podejda z powaga do samej organizacji i regulaminu, ktory tak naprawde sami ukladali (a przynajmniej zaakceptowali)..

a te ciagle glosowania na LL, ktore naprawiaja przewinienia organizatorow ucza tylko bezkarnosci i olewania zasad :)


(sorry za off-top, ale juz nie moglem na to wszystko patrzec, Scimitar wychodzi sam z siebie by to wszystko chodzilo jak w zegarku..a jest ciagle tak samo :/ )
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Jedy Knight pisze:
Cała władza w ręce biurokratów?
Mr. Green Knight, to super, że pracujesz przy zgłaszaniu turniejów - ale w tej sprawie ani Ty ani Scimi nie macie wiele do powiedzenia.
Wprowadzacie dane i tyle.
:wink:

ODPOWIEDZ