Play Mini of the Month 13 - czerwiec

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Uroki demokracji brytyjskiej i systemu wyborczego First Past the Post. Wygrywa ten z największą liczbą głosów. Nawet nie każcie mi wchodzić w szczegóły bo nie wyjdziecie z forum przed lipcem :wink:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Kol0 pisze:
Treevill pisze:proponuje temat "konwersja" ( model pojedynczy lub caly oddzial ) ... calkowita dowolnosc wyboru jednostki zadowoli kazdego :P


Podoba mi się ten temat i już na niego zagłosowałem :) Ale zastanawiam się nad tym co dokładnie robimy (jeśli ten temat wygra głosowanie)
1) Robimy konwersję
2) Malujemy skonwertowaną figurkę
3) Robimy i malujemy konwersję
:-k
Czy po prostu dowolność i interpretacja własna ;)
konwertujemy i malujemy poj figurke lub caly oddzial... taki byl moj zamysl ... ale zobaczymy jaka bedzie ostateczna wersja jak wygra ten temat ... wszystko na koncu zalezy od Fanatyka i Tomasha [ekhm...tylko od tego pierwszego już :wink: F.] ... to oni ukladaja regulamin

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

No to zanim oddam glos pytanie: w kazdym miesiacu bedziemny glosowac czy moze tematy po tych wyborach beda automatycznie wybrane na kolejne miesiace wg otrzymanej teraz liczby glosow?

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Raptaparat pisze:No to zanim oddam glos pytanie: w kazdym miesiacu bedziemny glosowac czy moze tematy po tych wyborach beda automatycznie wybrane na kolejne miesiace wg otrzymanej teraz liczby glosow?
Hmmm...mi się zdaję że będziemy [jeśli pozostaniemy prz demokracji :P ] głosować co miesiąc, bo przecież na następne miesiące mogą się pojawić nowe [lepsze ;)] pomysły! :D

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Raptaparat pisze:No to zanim oddam glos pytanie: w kazdym miesiacu bedziemny glosowac czy moze tematy po tych wyborach beda automatycznie wybrane na kolejne miesiace wg otrzymanej teraz liczby glosow?
W tym miesiącu są te propozycje.

W następnym dajecie inne. Mogą być te same poza tymi które już wybraliście jako temat PMOTM.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ok, to wszystko jasne.

Awatar użytkownika
Teogonista Niku
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Ordo Fidelis Konin

Post autor: Teogonista Niku »

Treevil i Konwersja

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To chyba nawet wystartuje , bo mialem malowac biegacya ze Slomka :)

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

to co w końcu wygrało?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Róbta co chceta :P

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

do ktorego jest wystawianie figsow?

p.s. znalazlby sie ktos z wawy potrafiacy robic zdjecia i moglby mi takowe zrobic? :>

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

30.06

ODPOWIEDZ