FAQ

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

FAQ

Post autor: Yudokuno »

Wobec tego, że każdy chcąc się dowiedzieć czegoś, zakłada osobny temat, postanowiłam to uporządkować. TUTAJ wpisujemy pytania dot. DE, TUTAJ na nie dpowiadamy.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

to chyba jest miejsce na zapytanie się o tą zasadę. czy jeśli jednostka (szlachcic) nie sie sztandar nagarythe to czy jednostka z którą pozostaje (DR) też jest niezłomna?
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Myślę, że można założyć taki temat, bo zaobserwowałem go już gdzie indziej, a ja mam palącą potrzebę, by się o coś zapytać. A więc, jeśli szlachcic niesie sztandar Nagarythe, to czy jednostka ( w tym przypadku DR) również jest niezłomna?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Tak
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Zasada z rulebook'a mowi ze bohater unbreakable a taki jest bsb ze sztandarem nagarythe nie moze dolaczyc do jednostki ktora nie jest unbreakable. Wiec w sumie jak to rozumiec?? Czy GW wydalo jakas errate odnosnie tego sztandaru ??

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

ajpinus pisze:Zasada z rulebook'a mowi ze bohater unbreakable a taki jest bsb ze sztandarem nagarythe nie moze dolaczyc do jednostki ktora nie jest unbreakable. Wiec w sumie jak to rozumiec?? Czy GW wydalo jakas errate odnosnie tego sztandaru ??
Dolaczyc nie moze, ale nic mu nie zabrania zaczynac gry w oddziale.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Scimitar pisze:
ajpinus pisze:Zasada z rulebook'a mowi ze bohater unbreakable a taki jest bsb ze sztandarem nagarythe nie moze dolaczyc do jednostki ktora nie jest unbreakable. Wiec w sumie jak to rozumiec?? Czy GW wydalo jakas errate odnosnie tego sztandaru ??
Dolaczyc nie moze, ale nic mu nie zabrania zaczynac gry w oddziale.
wał czy jak?

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

no to... rozumiem! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dolaczyc nie moze, ale nic mu nie zabrania zaczynac gry w oddziale.
Naginanie zasad i tyle.
Może dołączyć się normalnie - banner daje całemu oddziałowi unbreakable.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Tak

Awatar użytkownika
Bison
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179

Post autor: Bison »

Q: Czy magiczka i duża magiczka dostają +1 do casta we wszystkich domenach, z których mogą korzystać?

A: Tak.

Moim zdaniem to dość częste pytanie i proponuje, żeby zebrać te częste pytania w takiej formie, przykleić i zamknąć.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

mam ptanie co do czarnego lotosu... czy jeśli założmy postać ma 2 żywotnosci to czy jak zaranimy go raz to cz lotos go dobije?
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

nie, zada tylko jednego Wounda

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

tu sie zaptam również czy jak coś jest powiązane walką to czy może się ruszać?
Obrazek

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

nie.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

no właśni też tak myślałem, ale w sensie też czy może się odwrócić do wroga jeśli ten atakuje go od flanki?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

tak, jesli wygra walke.

a ja mam takie pytanie - czy SDC dziala na magic missile?
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

nie dokońca rozumiem. możesz jaśniej? czyli że tak: zaszarżowałem na flanke. o pierwszej walce przeciwnik wygrał, ale się nie złamałem. czyli w jego turze może się obrócić do mnie przodem? tak to rozumiem.

SDC daje ochronę +2 przy atakach miotających czyli magiczne pociski też (4+)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Scimitar pisze:
ajpinus pisze:Zasada z rulebook'a mowi ze bohater unbreakable a taki jest bsb ze sztandarem nagarythe nie moze dolaczyc do jednostki ktora nie jest unbreakable. Wiec w sumie jak to rozumiec?? Czy GW wydalo jakas errate odnosnie tego sztandaru ??
Dolaczyc nie moze, ale nic mu nie zabrania zaczynac gry w oddziale.
Nooo Scimi...ciekawe jak byś mi to sprzedał. Oddziały wystawia się przed bohaterami. Kiedy wystawiłbyś unit COKs z BSB? W trakcie wystawiania oddziałów czy Herosów?


pzdr: JP

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Pitagoras pisze:nie dokońca rozumiem. możesz jaśniej? czyli że tak: zaszarżowałem na flanke. o pierwszej walce przeciwnik wygrał, ale się nie złamałem. czyli w jego turze może się obrócić do mnie przodem? tak to rozumiem.
nie do konca - po zakonczeniu walki jest faza free maneuvres, w ktorej jesli wygrales mozesz obrocic sie frontem do przeciwnika lub poszerzyc front.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Zablokowany