Czy 100% gobbo lub 100% savage ma realne szanse coś ugrać?

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Sejmitar
Warzywo
Posty: 13

Czy 100% gobbo lub 100% savage ma realne szanse coś ugrać?

Post autor: Sejmitar »

Armia na samych gobosach. Zero orków, chociaż mogą być trolle, giganty etc. W wersji idealnej jedyne gobliny to NIght, bez innych podras. Czy to może mieć realne szanse na turniejach? Czy za mało LD i za mały wygar?

To samo pytanie jeżeli chodzi o dzikusy. Armia na samych savage, wariant pierwszy - BEZ MASZYN (kataplut, rydwanów). Wariant drugi - z maszynami. Again, czy to może mieć realne szanse na turniejach?

Nie, nie chcę mieszać goblinów i dzikusów, pytam o armie co do których mam bardzo konkretny zamysł. Chcę wiedzieć, czy z nimi mam zostać dyżurnym BYE turnieju czy da się coś nimi ugrać.

Dzięki za informacje.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Podejrzewam że na 100% Ngobbo tak, bo nawet jest stworzony do nich AB do pobrania tutaj
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

co to ma do rzeczy? :) likaon napisał zdaje się autorski AB pod nocniki, czy to świadczy o tym, że na samych takich jednostkach da się wykręcić jakiś mega wynik? trzeba inne rzeczy wziąć pod uwagę

poza tym, po co zakładać taki temat od czapy kiedy jest temat z pytaniami i temat z rozpiskami
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Myślę że nocniki + trolle + maszyny zdawałyby egzamin, wiadomo że Bóg wie jakiego wyniku nie osiągniesz, ale też nie będziesz pożywką dla innych :) Jedyne co boli to małe waaaagh
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

po co nowy temat? to było juz wałkowane gdzies na forum
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Ze 3 razy :roll:

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

czy ten podręcznik do Ng jest dopuszczony na turnieje, czy gra się na nim tylko "domowo"?
I skąd mogę go pobrać?
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

nie jest dopuszczony
Obrazek

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Patrząc na poziom niektórych wystepujących tu osób i podejście do tematu mam wrażenie, że nie w booku tkwi "słabość" tej armii.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

nołszit
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Golonka pisze:Patrząc na poziom niektórych wystepujących tu osób i podejście do tematu mam wrażenie, że nie w booku tkwi "słabość" tej armii.
U're quite right milord Obrazek

ODPOWIEDZ