Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Nowy WoCh

Post autor: ^Karpiu^ »

Dla tych co nie rejestuja sie na Warseer a maja konto na FB
Wyszukajcie InHuman-BitZ-BoX maja foty tego nowego chaosu.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Szczeny z podłogi nie zbieram, żaden figs nie powala na kolana, zrobione są wg nowej linii GW - zero klimatu, mnóstwo ozdobników i wodotrysków... Więcej kasy zostanie na dozbieranie ciekawszych figsów ze starych linii. Nie wyobrażam sobie, zebym w tej chwili miał wybrać woch jako armię, która mi sie podoba. Woch w nowej odsłonie to banda koszmarków nie przypominająca zupełnie zakutych w stal hord... Podziękował...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

nowe wzory są jednym wielkim la merde.

Ziobro klimatu jak poiedział przedmówca. Przerost formy nad treścią.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Xyxel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Xyxel »

Chaos to zakute w stal hordy? Heh. Hordy to owszem ale Barbarzyńców/Maruderów, a zakuci w stal wojownicy to rzadko spotykana elita. Well przynajmniej wg backgroundu, bo co się na stołach wyprawiało WoCh to wszyscy wiedzą.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

nic tylko podnieść koszt puntowy wojownika chaosu :P
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

nie podoba się to nikt nie każe kupować... a narzekać to piszcie maile do GW...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Przemcio pisze:nie podoba się to nikt nie każe kupować... a narzekać to piszcie maile do GW...
Nie wiedziałem, że to forum sponsorowane przez GW i obowiązuje zakaz narzekania na nowe modele.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

nie ma zakazu ale to żałosne jak jakiś frustrat musi się na forum pochwalić jak mu sie nowe pacyny nie podobaja i nigdy nie zacznie zbierać WOCH'u... :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

a myślałem, że frustracja jest przypisana od razu do każdego gracza WFB bo jakby nie, to przecież znaleźliby tacy gracze inne zajęcie a nie turlanie figurasków którego nikt nie rozumie :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

świetne modele. Mega jaram się forsakenami i tym herosem (tęczowy?). Bestie ładnie wykonane, hero z milionem rąk ssie, rydwany miodne! i jeszcze Throgg!

mam tylko zastrzeżenia do DOgrów - fajne, ale stare chyba lepsze:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jak znam politykę GW to fosejkeni będą mieli takie statsy że będą must have :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Mnie podobają sie wszystkie figsy, zapewne nabędę poszczególne boxy, a część sproxuję, np z Marasów zrobię Forsakenów, wystarczy demoniczne łapki dokleić.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Czyli proxować będziesz jedne z ładniejszych modeli z nowej fali... jak wreszcie wyjdą to może będę robił dokładnie na odwrót ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Bloodcrusherów mam proxowanych z demonowych juggerów i nie narzekam. =D Cenowo mi wyszło za 6tkę tak jakbym kupił jeden box oryginalnych.
Powiem nawet, że się lepiej prezentują (przynajmniej dla mnie) od tych dla Wochu.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przemcio pisze:nie ma zakazu ale to żałosne jak jakiś frustrat musi się na forum pochwalić jak mu sie nowe pacyny nie podobaja i nigdy nie zacznie zbierać WOCH'u... :twisted:
Sorki, Przemciu, że mam nieco inny pogląd, niż jedynie słuszny Twój :mrgreen:
Szczerze oddany - Frustrat :wink:
PS. Poczytaj proszę, po co jest to forum. Nie jest to w żadnym wypadku trybuna jednego - najmojszego poglądu na rzeczywistość. I trochę szacunku dla pogladów innych, niż Twój.
Sorki za offtop. Więcej już się nie będę w tym temacie wypowiadał...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

cahir pisze:Bloodcrusherów mam proxowanych z demonowych juggerów i nie narzekam. =D Cenowo mi wyszło za 6tkę tak jakbym kupił jeden box oryginalnych.
Powiem nawet, że się lepiej prezentują (przynajmniej dla mnie) od tych dla Wochu.
Załatwisz mi 6 Bloodcrusherów za 175 zł? :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Poszukaj na odpowiednim forum ludzi sprzedających juggi od Demonów, znajdź sobie (chociażby na alledrogo) rycerzy chaosu i voila.

Wystarczy im odpowiednio nogi skleic, trochę GSu i po sprawie. Nie rozumiem co w tym dziwnego. =P
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Loke pisze:Nie wiem czy gdzieś już było, ale właśnie doczytałem, że book do Wochu został ukończony i zostanie wydany gdzieś między "early 2013" a luty 2013, bo w lutym wychodzą HE. W listopadzie figurki o których już było pisane wyżej i update w WD. Oprócz tego doczytałem jeszcze, że WE i dwarfy weszły właśnie w fazę projektowania. News pochodzi z Warhammer Fantasy Battle Reporter Forum.
Pozwoliłem sobie przypomnieć mojego posta z października. Źródło, które wtedy cytowałem nie pomyliło się przy wcześniejszych publikacjach, tj.vc, ogry, imperium i jak widać było bliskie prawdy i tym razem. To oznacza, że Dwarfy i WE wreszcie dostaną nowe booki - pytanie tylko ile trwa taka faza projektowania?
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Loke pisze:
Loke pisze:Nie wiem czy gdzieś już było, ale właśnie doczytałem, że book do Wochu został ukończony i zostanie wydany gdzieś między "early 2013" a luty 2013, bo w lutym wychodzą HE. W listopadzie figurki o których już było pisane wyżej i update w WD. Oprócz tego doczytałem jeszcze, że WE i dwarfy weszły właśnie w fazę projektowania. News pochodzi z Warhammer Fantasy Battle Reporter Forum.
Pozwoliłem sobie przypomnieć mojego posta z października. Źródło, które wtedy cytowałem nie pomyliło się przy wcześniejszych publikacjach, tj.vc, ogry, imperium i jak widać było bliskie prawdy i tym razem. To oznacza, że Dwarfy i WE wreszcie dostaną nowe booki - pytanie tylko ile trwa taka faza projektowania?
Jak w lutym (lub w tym wypadku w marcu) wyjdą HE to masz ode mnie 5 zeta. :) A jeśli Dwarfy lub WE miałyby dostać w tym roku swój AB to uwierz mi, że on nie jest już w żadnej fazie projektowania tylko właśnie się drukuje w Chinach albo płynie statkiem. :wink:
Co nie znaczy, że możesz nie mieć racji oczywiście.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

To kiedy te figsy będzie można zakupić? Kiedy to wszystko + book ma się ukazać?
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

ODPOWIEDZ