Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Nowy WoCh

Post autor: Durin »

które SĄ w corach chyba było... no i faktycznie nie ma corowej piechoty za 150 zł za 10 sztuk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Durin pisze:które SĄ w corach chyba było... no i faktycznie nie ma corowej piechoty za 150 zł za 10 sztuk
Może WOCH przetrze nowe szlaki :lol2:

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Zawsze przeciera tylko przeważnie zatrzymuje się w okolicach Kislevu ;P Ten slaughter beast trochę przypomina jakiegoś digimona ;P void wygląda o wiele lepiej :mrgreen:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »


Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

przecież to dokładnie te same zdjęcia:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

kurde te rydwany to mistrzostwo świata jest ,te potwory też fajne ... jak zobaczyłem te foto to poważnie zacząłem rozważać zakupienie tej armii :) Kiedy ma być book?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Book wg przecieków będzie za chwilę w przedsprzedaży.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

premiera 2 lutego
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ciekawe jak będzie wyglądać okładka AB :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Tak:
Obrazek
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

From Mad Lamb2, has his hands on the new WD.

I'veread the BR in new WD and I can say that even the fact they have hidden all viable info that we can use, EOTG chart is still there but noew one (it even has +1 BS ???)... And we still have to issue challenges (it's clear when he hit Gobbo block and had to issuse 6 challenges).

Plus it is writtend under the chaos knight champion that he has to issue challenges)

Gorebeast chariot is T6 5W. Armour save is some insanse good. Cause it says that speed was traded for strength and bulk. And it has KB even on IHs.

For slaughterbrute it says that it's binded to the lord and has his WS. And it can buy extra limbs (so extra A?)

Other large monster has strange name and fires bound magic that makes every model in the unit pass T test or ide creating pawn near the unit.

Forsaken are M6 and D3+1 A with it's own D6 chart. One result is ASF.

As for the magic they showd only cards for signature. For nurgle itz's the 24" NO AS snpie.

FOr tzeentch is Blue fire. 24" D6 SD6 MM.
tzeentch lore attribute is I think (it's really small picture) that for each succesfull cast you roll D6 and on 6 add PD in thje army pol).

Slaanesh signature is Lash of slaanesh. 24" straight line form the base in forward arc of the caster. Every model under the line receives S3 AP hit.
Slaanesh lore attribute is +2 WS forthe caster untill the next magic phase.

The pictures are really small but I think I read it well.

Lord, exalted and sorcerers have the same stats line. Knights and hellstriders too.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dymitr pisze:And we still have to issue challenges (it's clear when he hit Gobbo block and had to issuse 6 challenges).
Alez bida... A taka mialem nadzieje, ze zrezygnuja z tej idiotycznej zasady.
Gorebeast chariot is T6 5W. Armour save is some insanse good. Cause it says that speed was traded for strength and bulk. And it has KB even on IHs.
I tak przegrywa ze shrinami, ale moze bedzie mozliwe zbudowanie rozpy na samych mocnych potworkach i tych rydwanach.
Other large monster has strange name and fires bound magic that makes every model in the unit pass T test or ide creating pawn near the unit.
Wypas, brakowalo solidnych boundow w WoCu. Plus jeszcze pewnie sie bedzie tlukla jak helka.
Forsaken are M6 and D3+1 A with it's own D6 chart. One result is ASF.
Nie wiem co o tym sadzic, jakby byli za 14 pts/model to jeszcze moze nawet nawet, ale chyba i tak nic z tego. Za duza konkurencja.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Forsakeni - IMO bez szans. jeżeli zostają z S4 to nie mają czego szukać (jeszcze pewnie frenzy)
Ten chariot brzmi ostro
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

skoro d3+1 to raczej frenzy;/
Podobnie jak Dymitr bez 5S dalej nie grają... chyba ze ta ich tabelka jakaś będzie mega zajebista.... poczekajmy na koszta punktowe, wszystko się wyjaśni:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

muszą kosztować 8 punktów i być corem :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Jest jakieś info kto jest autorem tego booka? Liczyłem po cichu na Kellyego ale skoro napisał ostatnio CSM to szanse są marne..
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ten co pisał TK
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Dymitr pisze:ten co pisał TK
Widzę, że w nocy dowcip się podnosi. Dymitr nie gadaj, że to prawda, to by oznaczało klęskę dla tej armii.

Awatar użytkownika
Bean_
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

Post autor: Bean_ »

Ale to jest prawda akurat.
"Popatrz, leci ptaszek
Może on w swej wolności,
poznał istotę miłości
Popatrz dalej, obsrał daszek
Widać gdy go coś dręczy,
to się chłopak z tym nie męczy"

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Jakiś koleć na COTE napisał że:

Mark of Khorne = Hate
Mark of Slaanesh = +1 Ld
Tzeentch/Nurgle zostały takie same.
Ponad to Banner of Rage i Blasted Standart zostały tak samo jak Puppet
oraz Oko... tylko nie wiem czy chodzi o Golden Eye czy o Third Eye.

Jeśli to prawda to syto by było. Ale jestem dość zdegustowany atrybutami domen... Tzeentchowa ssie na Euro i w ogóle nie jest za przydatna/ slaaneshowa to jakaś pomyłka szkoda, że nie wiadomo jaka jest nurglowa...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ