Warsztat Bonka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Bardzo fajny :) Podoba mi się a co do uwag to może troszeczkę zbyt agresywne przejścia na zielonym i ta broń takia..hmm..dziwna bo całośc jakby jednolita, stara i brudna (co fajne jest :) ) a na jednej stronie jasne, błyszczące i to nie od strony ostrza? Ale ogólnie i tak wygląda świetnie :)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Czołem!

Odgrzebuję z samego dna forum swój stary jak świat wątek (w ogóle zdziwiłem się, że jeszcze istnieje).

Robię powrót do battla, powolutku tworzę armię OK. Na pierwszy ogień poszły Sabretuski:


Obrazek

Obrazek

Komentarze mile widziane ;)

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ladne fajne pluszaki :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Trochę małe fotki i mało co na nich widać #-o ...

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

A czynsz za mieszkanie zapłaciłeś? :P Pomysł z gnoblarami świetny. Jak malowałeś ich skórę? Same kotki spoko, nie pasują tylko typowo psie ogony (bo nietoperze mordy urocze mają). Pokażesz coś więcej?

Awatar użytkownika
KILO
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: KILO »

Lol bardzo fajne malowanie ja też dążę do mniej więcej takiego klimatu tylko troszkę bardziej mrocznego jak na szczury przystało

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Jeśli chodzi o fotki to następne postaram się, żeby były lepsze (nie mam w mieszkaniu żadnego statywu, a to mocno ułatwia pracę).

@Matysz - czynsz póki co opłacony :P Jeśli chodzi o pokazanie czegoś więcej to nie będzie to proste bo na razie nic więcej do Ogrów nie pomalowałem :P A co do skóry: Battledress Green (P3) na to wash Devlanem, a potem ze 2-3 warstwy rozjaśnienia Battledress Green + Bleached Bone. Coś takiego :P

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Kapitalne :) Skąd są te pieski? Z początku myślałem że to LotRowe wargi ale to chyba coś innego
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak piszę o większe foty, to nie mam na myśli powiększania ich - rozjechałeś forum! Po prostu ponownie je wykadruj i wstaw w największym możliwym rozmiarze, ale tak, by nie rozjeżdżało forum. Pzdr.

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

@up: Stary, pojechałeś :D U mnie w galerii też się tak dzieje z fotkami z Imageshacka, a jakoś nie miałem zamiaru ich powiększać-same z siebie się walą raz na jakiś czas.

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Dude, nie róbmy ze mnie debila :P Imageshack ma jakiś problem emocjonalny i coś rozciągnęło fotkę. Będę robił zdjęcia czemuś innemu to powtórzę te, bo faktycznie wyszły nie najlepiej.

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja tam robię w Photobuckecie i póki co nie mam problemów, odpukać [-o< ...

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Siemaneczko!

Goblin Shaman pomalowany przez jakieś cztery godzinki dla kumpla. Jako, że malowanie skończyłem około 4tej rano walnąłem tylko szybką fotę telefonem, a na drugi dzień figurka pojechała do nowego właściciela.

Obrazek

Jak się podoba? ;)

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Pro i w ogóle turbo, ale jeśli to jest na stół, to przez te skałki ten szaman nigdy nie wejdzie do żadnego oddziału. ;)

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Bardzo przyzwoita praca. Szczególnie podoba mi się skóra... jak robisz ??
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Łoo kurde, kolejny poważny zawodnik! Piękny goblin!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Figurka jest do postawienia na monitorze a nie do grania ;)

Jeśli chodzi o skórę: Battledress green (P3) rozjaśniany B. Bone'm (Citadel)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niebieskie grzybki ... Niezłe odjazdy po nich mogą być :mrgreen: ...

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Goblin szaman miazdzy system !!!

ODPOWIEDZ