VII Edycja

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
nalesnik127
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław

VII Edycja

Post autor: nalesnik127 »

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie podręcznik z VII Edycji? Czy będą nowe figurki, bo nie wiem czy kupować teraz, czy się jeszcze trochę wstrzymać.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

nalesnik127 pisze:Czy ktoś wie kiedy wyjdzie podręcznik z VII Edycji? Czy będą nowe figurki, bo nie wiem czy kupować teraz, czy się jeszcze trochę wstrzymać.
kupuj teraz.. chyba ze chcesz czekac 3-4 lata :)
Obrazek

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

nalesnik127 pisze:Czy ktoś wie kiedy wyjdzie podręcznik z VII Edycji? Czy będą nowe figurki, bo nie wiem czy kupować teraz, czy się jeszcze trochę wstrzymać.
He he. Nowych WE nie uświadczysz jeszcze ładnych parę lat :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to co wyszło ostatnio było robione już pod 7 ed więc nastepnego AB możesz spodziewac się dopiero przy 8 edycji...a z tym bedziesz musiał jeszcze troche poczekać... ;)

nalesnik127
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: nalesnik127 »

A podręcznik? Będzie ten sam? Bo kolega, który ma imperium ma już nowy armybook i do tego po polsku

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

przez najblizsze kilka lat podrecznik bedzie ten sam..
i z tego co wiem to ksiazeczka do WE tez jest po polsku dostena.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

podręcznik do WE jest po polsku i jest to podręcznik do 7 edycji... na nowszy nie masz co liczyć narazie...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Rakso_The_Slayer pisze:podręcznik do WE jest po polsku i jest to podręcznik do 7 edycji... na nowszy nie masz co liczyć narazie...
Rozczaruję cię - podręcznik do WE to wraz z Krasnoludami ostatnie podręczniki do 6 edycji. Pierwszym podręcznikiem do 7 ed. jest ten do Orków.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no nie powiedziałbym... 6 ed podręcznik krzatów to ten z fajnym lordem i longbeardami w podziemnym królestwie na okładce... aktualny był robiony już na 7 ed mimo, że wyszedł jeszcze za 6... podręcznik do WE... niby fakt, że to do 6 ed... ale raczej nie prędko beda robić nowy...

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Nowa edycja rozpoczęła się wraz ze Skull Passem, więc pierwszym podręcznikiem do 7 ed. był podręcznik do zielonych. WE i Krasie to jeszcze 6 ed. Na nowy book do WE to jeszcze trzeba eony czekać...
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Ano niestety. I to pewnie jeszcze ładnych parę lat :).

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

czyli mam rozumieć ze jestem w posiadaniu 2 róznych podreczników do krasnoludów do 6 ed? nie twierdze ze 7 ed zaczęła sie od wydania podrecznika krasniowego tylko, że był on robiony już z myślą o tej edycji...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

A może masz książki do V i VI edycji :D?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

tak sie składa że mam podręcznik krasnoludów do 5 edycji, do 6 edycji ORAZ ten najnowszy...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

No to po prostu masz książki do edycji 6 i 6,5. Innego wyjścia nie widzę. A tak na serio może po prostu tak jak kraski mają 2 bataliony to mają też 2 podręczniki. Czy te 2 to się bardzo od siebie różnią???

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Nie da sie ukryć że 6 edycyjny podręcznik do WE był tworzony z wizją wejścia nowej edycji w życie.
Chociaż oczywiście jest to podręcznik 6 edycyjny. Nowe podręczniki do 7ed mają juz inną budowe działu bohaterów (ze Special Chatakterami).


BTW wstyd sie przyznac ale z 7 edycyjnych booków tylko imperium miałem w reku ;)


EDIT
o jezu a co to za problem żeby wyszły dwa podręczniki krasi do 6 ed?? Nie pamiętam diokłądnie ale chyba do 6 ed własnie jednym z pierwszych booków był ten do krasi. Po prostu pod koniec edycji wydali kolejny, bo po długo oczekiwanych WE nie mieli na czym kasy robic a 7 ed widocznie nie była jesczze gotowa.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Qbas pisze:No to po prostu masz książki do edycji 6 i 6,5. Innego wyjścia nie widzę. A tak na serio może po prostu tak jak kraski mają 2 bataliony to mają też 2 podręczniki. Czy te 2 to się bardzo od siebie różnią???
no różnią się i to znacznie... longi w corach, sposób tworzenia rangersów zupełnie inny, minersi w specialach dostali steam drille i bombki, zmiany w zasadach niektórych jednostek (hammerersi, thunderersi, rangersi, longbeardzi, gyros...), zmiany w runach, kowadło działające na zupełnie innych zasadach, inni bohaterowie specjalni...

no raczej kosmetycznymi zmianami bym tego nie nazwał...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Christos dobrze gada. W takiej sytuacji to chyba korzystasz na co dzień z tego nowszego, prawda? :wink:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no raczej nie dziwne... erraty tez wychodza i się z nich korzysta a nie z zasad sprzed X lat... heh...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

No dobra...zapomnijmy o tym co najmniej NOOOOOOOBOWYM pytaniu...

ODPOWIEDZ