Rozpiski

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpiski

Post autor: Grolshek »

Dymitr pisze:
Infernal Puppet pisze:No, czasy zabijania przeciwników klątwą leppera się skończyły :mrgreen: .
Chyba kpisz. Teraz Lepper to jest czar konczący nie oddział a armię!
W połączeniu z czwóreczką...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

20 forsakenów khorne`a z KB, 5+ regenką i 7T... Tyle wygrać ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

trikk pisze:20 forsakenów khorne`a z KB, 5+ regenką i 7T... Tyle wygrać ;)
Można wiedzieć w jaki sposób takie combo??

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

2 czary Nurgle'a i freakish mutation
Release the Przemcio!

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Na szybko, rozpa pod ligę rivendell. Proste z wygarem w cc, wsparcie helenki, no i w końcu magia metalu:)


1600 Pts - Warriors of Chaos

Chaos Sorcerer 175 pts
No Mark; General; Lore of Metal; Magic Level 2; Chaos Familiar; Charmed Shield

Exalted Hero 185 pts
No Mark; Flail; Battle Standard; Scaled Skin; Dawnstone

16 Chaos Warriors of Nurgle 340 pts
Mark of Nurgle; Great Weapon; Shield; Standard; Musician

5 Chaos Warhounds 30 pts

5 Chaos Warhounds 30 pts

7 Chaos Knights of Khorne 315 pts
Mark of Khorne; Ensorcelled Weapons

7 Chaos Knights of Khorne 315 pts
Mark of Khorne; Ensorcelled Weapons

Hellcannon 210 pts
Ostatnio zmieniony 7 lut 2013, o 22:17 przez Opat, łącznie zmieniany 1 raz.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Jesteś pewny tego metalu?
Jak trafisz na coś co prawie Sv nie ma to ciężko będziesz miał

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Fumijako pisze:Jesteś pewny tego metalu?
Jak trafisz na coś co prawie Sv nie ma to ciężko będziesz miał
5+ scaly skina, woundy na 5+, +1 do hita i magiczne ataki, -1 do ws/bsa to mało ? Jeden z fajniejszych acz dotąd niedostępnych dla nas lorów. Chariot nurgla z 1+ sejwa i 5T to mało ? :shock:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Przeczytaj metal uważnie:) Tylko dwa czary przy których ranisz "po pancerzu" snajperka i pocisk sygnaturka której nie trzeba przecież brać. Reszta to augmenty, klątwy i genialna final transmutation. Lubię ten lore, jako główny nie jest często spotykany ale ma potencjał. A na takie abominacje jak kfc, mournfangi, czołg itp sygnaturka świetnie się sprawdzi, widzisz że są na stole bierzesz, nie widzisz liczysz na dobre rozłożenie 3 czarów w losowaniu;)

EDIT: Grolshek mnie ubiegł:)
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Lekki fail :D

Słabo lore znam, ale rzeczywiście w takim razie ładny potencjał :D

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Jak grałem dość często z kumplem(DE) to często miał właśnie metal, co mnie karało. W całym rejonie (war-maz) nie grałem z nikim innym na tym lorze, a sam widząc jego potęgę chciałem aby dali to w 8ed. i jestem bardzo zadowolony. Choć w 1 grze sprawdził się tylko raz, gry Gorebeast chariot dostał 1+ pancerz :D, ale prze to że rywal grał TK.

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

ok, ok, spamować nie będę, rozpiskę po prostu oddzielnie chciałem, żeby się nie myliło z wypowiedzią. ostatnia już rozpiska na 4 tysiące pkt:


Mag lvl 4 nurgle, domena smierci, chaos familiar, crown of command, filith mace, zguba smoków [ward 2+ na płonace], tarcza zakleć [odp na magię 1]
generał
360pts

mag lvl 4 nurgle, domena nurgla, scaly skin, flaming breath, kamiń switu [przerzut armora], dragonhelm, filth mace, różdżka uziemienia bądź zwój rozproszenia
420pts teraz jego spróbuje zamienić w demon princa

festus, pan pijawek
190

throgg, król trolli
195

BSB tzeentha z talizmanem strażniczym, 3 okiem tzeentha, GW, demoniczny wierzchowiec, zakleta tarcza [łazi solo]
251

Błogosławiony bohater Khorna na demonic mount w kropierzu z soul feederem, burning body, obsydian lodestone, tarcza, halabarda, ikona przekleństwa żelaza [ward 6+ na machiny DLA JEDNOSTKI. Jak uratuje mi choć 1 życie 1 skullcrushera, będę szczęśliwy] Zmieniłem mu na halabardę ze względu na płonące ataki: jeśli mam coś bić z płonących, to jako pierwszy. Wtedy zdejmę regenerację zanim moja jednostka zaatakuje, co tam, że 1S stracę. Jeśli trzeba, skullhunter pójdzie do 1v1, byleby heros bił w unit
249

1pkt brak do daty Wielkiego pożaru [1665p na postaci :D ]

14 wojowników chaosu nurgla z Gw/halabardami? i tarczami, gr. dowodzenia, sztandar szybkości [z 3 magami] ustawieni w szeregach po 5. W walce mają raczej dawać premie do szeregów oraz za sztandar, niż bić. Ponadto festus legalnie może być w 2 szeregu. Czemu? 3 modele dowodzenia, 2 magów to już 5 modeli. Festus bezpiecznie z tyłu.
325

5 psów z vanguard
40

5 psów z Vanguard i armorem 6+
45

rydwan chaosu khorna
120

15 trolli
525 [siedzi w nich trogg]

gorebeast chariot khorna
140

gorebeast chariot
130

Chimera z Flaming Breath i Regenerating Flesh
275

ołtarz chaosu tzeentha
135

7 skulcrusherów z ensorcelledami i gr. dowodzenia z banner of rage [z bohaterem khorna]
601

4001pts


PS. Jako, że przeczytałem, że w Polsce generał nie może udzielać swojej inspirującej obecności, jeśli ma sztandar [+1 ld, nie może jednostka używać LD generała] w jednostce, zmieniam ten sztandar na +1M [i znów mam armie 5-7M, 1 kowboj 8]
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

PS. Jako, że przeczytałem, że w Polsce generał nie może udzielać swojej inspirującej obecności, jeśli ma sztandar [+1 ld, nie może jednostka używać LD generała] w jednostce, zmieniam ten sztandar na +1M [i znów mam armie 5-7M, 1 kowboj 8]
Niezupełnie. To oddział nie może korzystać z rozdawanej LD generała, ale może używać tejże jeśli generał tam siedzi, bo wtedy nie korzystasz z "insiring presence", tylko z "best LD in unit". Co wiecej, jak generał siedzi w klucku z tym sztandarem, to rozdaje swoje powiększone LD.

I BTW, to nie jest żaden "Polski wymysł" tylko to wynika z zasad gry :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

Czyli może rozdawać? Wczoraj przeczytałem cos takiego, że ustalono, że nie może [wtf?], ale skoro może, to wracam do ld 9 :D
Czy na 12 i 2 oko bogów stosuje się ulepszoną czy podstawową LD?
Niech ktos skomentuje moją rozpiske...
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Kurde ale się tu u Was bajzel porobił w dziale z rozpiskami :/
Normalnie rozpiska na rozpisce...głównie jednego użytkownika i w kółko to samo...
DragoMir pisze:Niech ktos skomentuje moją rozpiske...
Którą ? Bo ja tu chyba z miliard ich naliczyłem... :shock2:


W sumie to mam też 2 pytanka.
1. Psy mają Vanguard z bazy czy się im dokupuje ?
2. Exalted hero na demonic mount - jak mu wkleję KB to leci cały czy tylko góra i zostaje mount ?
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

dokupuje za 2 pkt.

KB ściąga całość, to nie ridden monster.
Release the Przemcio!

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

Ale KB, czy HKB? bo to już mounstrous cavalery, więc chyba zwykły KB nie działa?
@luc którąkolwiek! po to wstawiłem tyle, żeby każdy wybral sobie format pkt, na jakim sam gra i miał do czego komentować
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

DragoMir pisze:Ale KB, czy HKB? bo to już mounstrous cavalery, więc chyba zwykły KB nie działa?
Działa.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

DragoMir pisze:którąkolwiek! po to wstawiłem tyle, żeby każdy wybral sobie format pkt, na jakim sam gra i miał do czego komentować
Są słabe i nikt normalny na nich nie zagra. Pozdro, poćwicz.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

@DragoMir =D> :D tak to widzę
Niech ktos skomentuje moją rozpiske...
Obrazek

jakbyś nie zauważył zazwyczaj ludzie są zainteresowani graniem na pi razy oko do 2400 i to bez specjalnych bohaterów
wklejając rozpiskę na 4K, która ma 4001ptk nie oczekuj komentarzy bo nikt tym specjalnie nie jest zainteresowany

poza tym wklejając ich 10 na kilku ostatnich stronach nie zyskasz ani sympatii innych użytkowników ani komentarzy
mam wrażenie, że podpaliłeś się na tę grę WoChem i zamiast na spokojnie usiąść i zagrać 10 bitewek na jeden format i napisać tu co ci się sprawdziło a co nie i z jakimi armiami grałeś to lekki spam rozpiskowy urządzasz

a co do zasad to również przeczytaj RB i staraj się zrozumieć co tam jest napisane :) a nie lecisz tam gdzie ci zagrają
ktoś powiedział, że tego nie można to zmieniam rozpiskę i "ktoś skomentuje?" a jednak można ten sztandar, zmieniłem rozpiskę "ktoś skomentuje?"

cmon :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Oj dragomir. Nie odkryles jeszcze ze na tym forum najchetniej komentuje sie tylko nudne standardy turniejowe na jedno kopyto? Inne rzeczy ma sie w pogardzie by stworzyc rospiski jak najbardziej wymiatajace? Najlepiej na chamber of everchosen umieszczac. Tu rzadko warto umieszczac.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

ODPOWIEDZ