Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: DragoMir »

mam wszystkie zasady jednostek, ich koszta itd, jedynie brak mi zasad do postaci specjalnych. A robienie rozpisek to fajna zabawa. Obecnie mam armię na 2k
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

DragoMir pisze:mam wszystkie zasady jednostek, ich koszta itd, jedynie brak mi zasad do postaci specjalnych. A robienie rozpisek to fajna zabawa. Obecnie mam armię na 2k
Żeby robić rozpiski to trzeba mieć jeszcze jako takie pojęcie o armii, grze i znać zasady. Więc baw sie dobrze, tylko prosze, nie spamuj :D
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

DragoMir pisze:A robienie rozpisek to fajna zabawa. Obecnie mam armię na 2k
Ale spamowanie ich na forum już niekoniecznie. Jeszcze jakby było w nich coś innowacyjnego. Festus i Throgg był w każdej. Jeszcze bym zrozumiał, jakbyś mając 2k robił na 2400 euro, ale na 4k? Serio?
Release the Przemcio!

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Jak bardzo się zmieniły zasady Valkii?
Z tego, co czytam w AB to już nie pozwala na przerzut, tylko jak ona sobie rzuca to zawsze dostaje +1S, w 12" pozwala na przerzut Breaka, a wszystkie złamane jednostki dostają D6 S6 hitów.
Dostała teraz Frenzy? :/
Ekwipunek chyba bez zmian pozostał?

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Ma ktoś pomysl jak skonwertować konie rycerzy+rydwan od tk żeby to jakoś sensownie wygladało?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Czy jeżeli Monster np.Stone Horn od Ok wbija mi się w oddział warriorów z Bsb i może bić tylko w niego bo z nim się styka to jego stompy idą w oddział czy w bsb?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

zawsze w oddział, nie ma znaczenia z czym się styka tak samo impakty
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

A kiedy jest w pojedynku z wrogim champem, to jego zioniecia, stompy ida w oddział/jak strzelanie/w bohatera wrogiego?
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Impacty w oddzial bo sa przed challengem. Reszta czyli zioniecia i stompy w challenge

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Robert.P pisze:Ma ktoś pomysl jak skonwertować konie rycerzy+rydwan od tk żeby to jakoś sensownie wygladało?
Ja mam tak chariot przerobiony jeden, postaram się wrzucić zdjęcia na dniach

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

THX bo niemam pomyslu na rydwan
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

obiecany rydwan - mocny wip, fotki robione telefonem. Jeżeli potrzebne będą lepszej jakości, to będzie trzeba poczekać 8)

Wrzucam album cały z powodu słabej jakości zdjęć, jest też porównanie z gorebeast chariotem.

http://imageshack.us/g/27/dsc02702ni.jpg/

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Całkiem udana konwersja :)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Dziękuję :oops:
Tego pana można oczywiście wyjąć z chariota, ale w związku ze armia slanesha, to półwąż na chariocie robi dobre fluffowe wrażenie, muszę mu jeszcze jakąś laske wstawić jako drugiego "obsługanta" coby dopełnić wyswigu

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Hej takie pytanie: czy Strider na Sigvaldzie zapewnia bezpieczeństwo na niebezpiecznym terenie tylko jemu czy całemu oddziałowi?

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Dzisiaj usłyszałem, że crushersi z eternal flame i enscrolled weapons to z dupy oddział - banner na nich ani mounty nie działa.
Co powiecie na to? Nie jestem pewien jak wygląda zapis w rb/faq, więc pytam

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Z jakiej Racji ma nie działać?Gdyby tak było to na Fangach nie brali by sztandaru
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Własnie nie wiem z jakiej racji, ale osoba sprawdzająca rozpiski na Mastera stwierdziła, że mam z dupy oddział, że magiczne ataki nie mogą być dodatkowo płonące nawet jeśli nie jest to magiczna broń #-o

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

A cały Tzeentch ze starego AB demonów?

Ninja please. Encorcelled weapons dają "magical attacks", ale nie są "magic weapons". Całe 6 ataków z crushera bije z flamingami.
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

I takiej informacji potrzebowałem :D
Byłem święcie temu przekonany, ale zgłupiałem jak sprawdzając moją rozpiske mówią mi że mam z dupy oddział :roll:

ODPOWIEDZ