Nasty Skulkers

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ketman
Mudżahedin
Posty: 267

Nasty Skulkers

Post autor: Ketman »

Witam serdecznie,

Dawno mnie nie było na forum (urodziny potomka) i tak przeglądając zauważyłem, że ludzie zaczęli wystawiać skulkersów - czy coś się zmieniło od moich ostatnich spostrzeżeń - tzn. wydawali mi się bardzo specyficzną jednostką.
Chętnie poznam wasze zdanie na ich temat.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ketman
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Ketman »

nikt się nie wypowie ? buuuu..... :cry:

Awatar użytkownika
yrsen
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yrsen »

Wystawiam skulkersów regularnie od ponad roku. Zawsze w bunkrze z generałem goblinem warbossem oraz bsb.
Jestem z nich bardzo zadowolony ale nie jest to must have w tej armii. Raczej nie wrzucam tego oddziału do walki i zadaniem skulkerów jest trzymanie samotnych kowboi od szarży na bunkier. Można podobny efekt uzyskać fanatykami w nocnikach ale z nimi sporo osób umie grać więc wolę zaskakiwać skulkerami. Przeciwnicy często boją się KB (szczególnie pokowcy z niewiadomych przyczyn :P) chociaż ten jeszcze nic spektakularnego dla mnie nie uzyskał. Bardziej pamiętam jak uratowali mi oddział i generała gdy mi Bloodek wpadł w 5 turze w bunkier i dzięki 3 challengom oraz steadfastowi nie straciłem na tej szarży nic. Można także zrobić myk z daniem generałowi korony. Ustawić się w kreskę i przytrzymać coś przez 4 tury walki po kolei dostawiając na front championa i 3 skulkerów. Tej opcji jednak nie testowałem i raczej była dobra gdy dominowały death stary.

ODPOWIEDZ