Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Re: Nowe HE - 8 ed.

Post autor: Pixel »

Furion pisze:
W core'ach masz same nie-baśniowe stwory. Elfy z łukami, elfy na rydwanach, elfy na koniach. Standardzik. W Rare'ach masz z baśniowych rzeczy tylko feniksy, bo smoczura nie liczę. W specialach Drake Princeski. I to tyle ze stworów.

Drake Princeski? Można trochę jaśniej? :wink: :D
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

KayolPixel pisze:
Furion pisze:
W core'ach masz same nie-baśniowe stwory. Elfy z łukami, elfy na rydwanach, elfy na koniach. Standardzik. W Rare'ach masz z baśniowych rzeczy tylko feniksy, bo smoczura nie liczę. W specialach Drake Princeski. I to tyle ze stworów.

Drake Princeski? Można trochę jaśniej? :wink: :D
Tak się właśnie zastanawiam czemu nikt tego nie komentuje, chyba że już było:) Fenixy, drakey i smok w rarach...ciekawe co w DE wykombinują.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Mnie coś się nie widzą 3 różne Monstrous Cavalry jednocześnie. Jak takie coś dałoby GW, to by nic nie zarobili, więc może jednak będą Drake'i jako Monstrous Cavalry, a Feniksy jako "Monstery"? :?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

hypnotic pisze:
KayolPixel pisze:
Furion pisze:
W core'ach masz same nie-baśniowe stwory. Elfy z łukami, elfy na rydwanach, elfy na koniach. Standardzik. W Rare'ach masz z baśniowych rzeczy tylko feniksy, bo smoczura nie liczę. W specialach Drake Princeski. I to tyle ze stworów.

Drake Princeski? Można trochę jaśniej? :wink: :D
Tak się właśnie zastanawiam czemu nikt tego nie komentuje, chyba że już było:) Fenixy, drakey i smok w rarach...ciekawe co w DE wykombinują.
Kawalerię na małych dwugłowych hydrach, przerośnietych cold one lub zszytych ze sobą szlachciców elfów wysokiego rodu
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Horus
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Horus »

zszytych ze sobą szlachciców elfów wysokiego rodu
elfia stonoga

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Obrazek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

jeżeli kodeks pisałby matt warda takie coś było by pewnie brane pod uwagę :shock:

Po przejżeniu warseera to zestawu ptaszków ma być:
-wierzchowiec pod postać
-jednostka rzadka(patrz ołtarz feniksa)
-wredne ptaszysko w specjlach o którym wspominano już wcześniej
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Fajna stonoga, ale nie nadążasz za tokiem myślowym GW, aboma już przecież wyszła dawno temu ;)

Moim zdaniem zrobią wam tak jak podejrzewał Kosa, jedno pudło MC zestaw fenix riders/drake riders do wyboru, choć faktycznie z tej foty ciężko wnioskować jak ci drudzy mogli by wyglądać.

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Więcej bitzów ^^

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

hypnotic pisze:Fajna stonoga, ale nie nadążasz za tokiem myślowym GW, aboma już przecież wyszła dawno temu ;)

Moim zdaniem zrobią wam tak jak podejrzewał Kosa, jedno pudło MC zestaw fenix riders/drake riders do wyboru, choć faktycznie z tej foty ciężko wnioskować jak ci drudzy mogli by wyglądać.
Może coś jak wózki i altar u Emp - feniksy/feniks riderzy w jednym, a drejki osobno...
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

O ile będą feniksy i drake'i to muszą to być osobne boxy. Biorąc pod uwagę że jeden box to 3 MC, feniks ma dwa warianty + drake to to wszystko się zwyczajnie nie zmieści :wink:

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Jak nie? Koszt wyniósłby zapewne z 350zl, wiesz ile kartonu można za to dać klientowi? :lol2:

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1155
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Bestialski_Brokuł pisze:O ile będą feniksy i drake'i to muszą to być osobne boxy. Biorąc pod uwagę że jeden box to 3 MC, feniks ma dwa warianty + drake to to wszystko się zwyczajnie nie zmieści :wink:
Ja nadal jestem ciekaw jakim cudem niby te feniksy będą stać obok siebie w oddziale... Bretońskie pegazy mają z tym problem, a są spooooro mniejsze.

Już pomijam to, że np takie mounfangi są 2 w boxie. ;)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Może dostaną podstawki 100x150 :lol2: 8)
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kolejny filmik z serii ETC restrictions - w środku dużo spojlerów i tego, co w nowym booku. Dobrze mieć kolegów w Hiszpanii, co nie znają pojęcia "prawa autorskie.
http://www.youtube.com/watch?v=VmnNBxqc ... e=youtu.be

Tutaj moja pierwsza rozpa do nowych HE. Co myślicie?
http://niemampoczuciahumoru.forum.wfb-p ... 6#p1060766

Dodatkowo:
Panuje przekonanie, że w środę wieczorem PDF będzie na torrentach. Takie tam słuchy chodzą.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Mnie intryguje to co Furion podał w poście ze zdjęciem Feniksów:"Staty dół ma lepsze od orła. Atak więcej, siła więcej. Save 2+, 3+ ward na ogień, Lanca s4 I6. Vanguardy z lataniem."

Generalnie to ja widzę Halabardy w rękach tych Phoenix Guardów na Feniksach, a nie Lance i jakoś nie chce mi się wierzyć, że mieliby rezygnować z tej broni. W każdym razie, albo ten opis tyczy się Dragon Prince'ów na Drake'ach (bo też mają I6 jakby nie było), a wtedy znaczyło by to, że sami Dragoni mieliby S4 zamiast S6 i była by faktycznie MC, której tutaj nie widać na zdjęciu (w dodatku nie Demidrake ale Drake), albo ten opis dotyczy mimo wszystko MC na Feniksach, co mogło by oznaczać, że znowu Phoenix Guardzi będą mieć bazową Siłę 4, a z Halabardami już S5 i w tym wypadku Razor Standard dać i mamy rzeźników :D
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Takie przecieki na ponad miesiąc przed oficjalną premierą to prawie przegięcie :wink:
Byle ten torrent nie był po hiszpańsku :D
om nom nom nom

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Nie powiem, nabrałem się :)
Ale mam nadzieję że z tym:
Furion pisze: Dodatkowo:
Panuje przekonanie, że w środę wieczorem PDF będzie na torrentach. Takie tam słuchy chodzą.
będzie tak jak u ogrów - pełny book był w sieci dużo wcześniej niż premiera :)
Wisła Kraków.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

jak cholera 1 kwietnia, ale jak jednak nie, to widze to calkiem fajnie =)
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

przeciek całkiem syty (ja tam w 1 kwietnia nie wierze, za dużo szczegółów by się chłopakom chciało taki kawał robić).
Teraz trzeba tylko czekać na konkrety, aby coś sensownego powiedzieć trzeba znać dokładnie te zasady specjalne, koszty punktowe oraz magic itemy. Nie wszyscy mają znajomych w Hiszpanii :)


Co do potencjalnych fajnych złożeń to z chęcią zobaczę rozpiskę Kosy, która pewnie będzie wyglądała jakoś tak: lord na smoku, bsb, mag, jazda w corach, draki w specialach, smok i orły z rare :D

Z drugiej strony widzi mi się rozpa oparta na 2xWorrior-Arcy, bsb, śmieci w corach, 2x srine+2x30 WL w special, a rary zapchane lodowatymi feniksami (zobaczymy jak EURO je potnie) + orły.
Obrazek

ODPOWIEDZ