7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Czy ja wiem czy taką mase figórek.....Ja w sumie kupie tylko smoka,lwie czarioty ze 2 i troche wl,i może swordów.Jakoś na Pg się niespieszy.Choć kto wie.

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Grosz do grosza, a będzie kokosza. :D Powolutku, powolutku będzie się dochodziło do całkiem pokaźnej armii. :wink: Poza tym i tak przy nowych HE nie trzeba się będzie zbyt wysilać, bo co się nie wystawi, to i tak się ma (za) duże szanse na wygraną... :lol2:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Herr Flik
Wałkarz
Posty: 81

Post autor: Herr Flik »

To była taka moja teoria spiskowa :)

No z sześć, siedem blistów minimum kupisz, pomnożone przez liczbe graczy HE, to daje pewien zysk. Niektórzy gracze HE już zaczęli kupywać blisterki. Nie wiem, czy to dobrze, czy to źle, ale nkręcają koniunkturę.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

a ja mam heeheh zarówno WL i SM po 12 więc akurat hehehe i to prawie pomalowanych ehhehe

odkąd gram w battla zawsze do każdej bitwy wystawiałem WL i teraz to się
nie zmieni na pewno. Osobiście uważam że WL jak dla mnie bardziej się sprawdzli bo co mieli 4+ od strzelania i chodzenie po lesie bez ograniczeń no i mocne uderzenie w pierwszej turze CC dlatego współpracowali zawsze z 2-3 oddziałami wspomagającymi ehheeh
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Słabe te nowe HE .
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Choć nie gram HE, podoba mi się to jak będzie wyglądała ta armia. Im większa rola piechoty tym lepiej. ASF jest ok. Choć moje mroczne legiony wobec reform wojskowych w Ulthuanie będą musiały poczekać z najazdami do zakończenia swoich reform aby podejść do walki bez kompleksów. . . hObrazek

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

Oskar pisze:Słabe te nowe HE .
Slabe to może nie, ale powoli dochodze do uczucia, że szału nie robią.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Bo one szalu nie robily to tylko gracze twozyli otoczke "wow ale super i jak ostro przegiete i wogole zadna armia nei ma szans a ofensy mogo sie schowac." a wyjdzie ze to bedzie poprostu uleprzone HE ktore beda mialy wiekrze szanse z ofensami i bardziej oddalo to im ducha ich elfickosci czyli szybki zwinny itd. No zobaczcie jedena specjalna zasade Tyriona Rpisota czyli paruje automatycznie 1 atak i jak przezyje to zadaje jeden gratisowy. Tylko zeby przelozyc to na zasade dla calej armi przedstawili to jako ASF.

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Herr Flik pisze:To była taka moja teoria spiskowa :)

No z sześć, siedem blistów minimum kupisz, pomnożone przez liczbe graczy HE, to daje pewien zysk. Niektórzy gracze HE już zaczęli kupywać blisterki. Nie wiem, czy to dobrze, czy to źle, ale nkręcają koniunkturę.
A co w niej spiskowego? Przeciez po to sa nowe edycje by niegrywalne jednostki uczynic wartymi wystawienia.

Zreszta u HE i tak praktycznie wszystko zachowalo grywalnosc - zdaje sie,ze ciutke oslabili tylko silverow brakiem bannerka prawda?

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Michaelius pisze:
Zreszta u HE i tak praktycznie wszystko zachowalo grywalnosc - zdaje sie,ze ciutke oslabili tylko silverow brakiem bannerka prawda?
Bardziej to ich osłabili przeniesieniem z core'a do specjala :wink:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no właśnie bezsensu dla mnie jest cała jazda w tych specjalach bo i tak większość będzie wystawiać dragonów w piątkach. A tak to była fajowa kawaleria w miarę tani i jedna jednostka mogła wsiąść sztandar. A teraz co kicha jest i tyle.
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Haldir pisze:
Michaelius pisze:
Zreszta u HE i tak praktycznie wszystko zachowalo grywalnosc - zdaje sie,ze ciutke oslabili tylko silverow brakiem bannerka prawda?
Bardziej to ich osłabili przeniesieniem z core'a do specjala :wink:
i pogorszeniem save'a z 2+ na 3+. Więc SH faktycznie jako chyba jedyna jednostka dostali po dupsku.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

a wszyscy jednakowo mogo przyznac ze po rbt byla to najczesciej wystawiana jednostka i najbardziej lubiana.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

i teraz wszyscy którzy grali na hordzie SH muszą kupić coś w zamian :badgrin:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

przecież dalej mozna grać na samych silverach prawie ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no prawie robi dużą różnice hehehehe :D:D
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Relosu pisze:a wszyscy jednakowo mogo przyznac ze po rbt byla to najczesciej wystawiana jednostka i najbardziej lubiana.
Ekhm
A rydwany :wink:

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

SH mi szkoda... będzie brakować kawy w specialach i staną się oni praktycznie nie używani. Choć bardziej się ciesze z przywrócenia grywalności PG i WL bo na pewno są bardziej klimatyczną jednostką niż SH.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

mi tam wszystko jedno... Mamy 6 speciali, wiec spokojnie da sie zagrać dwoma piateczkami ciezkiej kawy, oczywisćie DP :D , zaś Silverzy, widze dalej dla nich dobre zastosowanie w psotaci 9 z BB, jednostka ta bedzie teraz wystawiana jeśli już to w sporej liczbie, gdyz na DP w takich ilosciach to nie warto brać, zaś SH jak najbardziej i dlaej mają sava na 2+ jak się ich upgrejduje.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Kosa pisze:SH jak najbardziej i dlaej mają sava na 2+ jak się ich upgrejduje.
Poważnie? Myślałem, że im osłabili save'a - jesteś pewien?
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

ODPOWIEDZ