Master Bitwa o Białystok 2013 "Winobranie" 27-28.04.2013

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Re: Master Bitwa o Białystok 2013 "Winobranie" 27-28.04.2013

Post autor: Akadera »

Dobrze zareklamowałeś Piotr, teraz to na pewno czekamy z niecierpliwością :D

PS. Przypominam o przedpłatach
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Od dziadka spod białegostoku miałem "ducha puszczy" 80% wchodzi jak woda... :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Tylko nie zapomnij zabrać figurek do Białegostoku z tych emocji, Przemciosławie :lol2:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

O to się nie bój choć ważne by nie zapomnieć marynarki i koszuli :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

kilka pytań:

czy flesz ripery
Obrazek

przejdą jako Trolle Chaosu?

oraz jest taki faq:

Q: If a Master Engineer uses his Master of Ballistics special rule on a friendly war machine, does he have to confer his Ballistic Skill to the war machine and re-roll one artillery dice, or can he choose to confer just his Ballistic Skill or just the re-roll? (p35)
A: He must confer both.

Czy to oznacza że jak inżynier da BS dla hellblastera to potem muszę przerzucić jakąś kość bez względu na to czy mi to pasuje czy nie?

Pytałem już kilka osób i nie ma zgodności w tej sprawie - dlatego chcę poznać oficjalne stanowisko organizatorów.
Zapowiada się że mimo dużej odległości odwiedzimy Was dość licznie (2 auta ) z Krakowa :)...
Z góry dziękuję i życzę miłej niedzieli.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Wieczorem bedzie odp.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

A ja z uporem maniaka przypominam o przedpłatach ;)

A tak swoją drogą:
bless pisze:Juz miałem jechac, ale wlasnie sie kapnąłem, ze to majówka. Ludzie, czy Wy nie macie rodzin? :evil:
127. Błażej "Bless" Misztal
Widzę są jednak pewne priorytety :mrgreen:
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mam rodzine i tylko dlatego, że to majówka, to jadę :P
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Brakuje mi tu przycisku "Lubię to!".
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Pierwsza i najważniejsza sprawa to z uwagi na duże zainteresowanie turniejem kilku frontowiczów postanowiło nie blokować Wam miejsca i przerzuciło się w takim razie na sędziów liniowych/technicznych itp. W związku z tym sędzią malarskim zostaje jednak Jakub "Thain" Skibicki. Do niego kierujcie PMki ze zdjęciami modeli "czy przejdzie". Moim zdaniem modele Piotra spokojnie nadają się na chaos trolle, ale decyzja należy do Thaina.

Druga sprawa: odnośnie inżyniera to gramy tak jak zawsze graliśmy, czyli maszyna może ale nie musi używać re-rolla artyleryjki jeśli nie chce.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, o 12:27 przez Karli, łącznie zmieniany 1 raz.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Zapomniałeś napisać, ze wchodzi dzisiejszy komp który wysłał shino.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Tak a to ciekawe gdzie jest ten comp :?: bo ja tam widzę WIP a nie comp...

A propos zapowiadają 23 stopnie w Białymstoku 27 kwietnia... zapowiada się mastę wręcz w letniej atmosferze :twisted:
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, o 09:00 przez Przemcio, łącznie zmieniany 2 razy.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

super! Ja nie za bardzo znam współczesną historię batlla - jaki był największy master w Polsce? Bo ten zapowiada się imponująco...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

PiotrB pisze:super! Ja nie za bardzo znam współczesną historię batlla - jaki był największy master w Polsce? Bo ten zapowiada się imponująco...
DMP w Łodzi. Nie do pobicia jeśli chodzi o frekwencję.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

kiedys, jak dinozaury chodzily po ziemi, bywalo podobno i po 160 osob na singlu :)

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Przemcio pisze:
A propos zapowiadają 23 stopnie w Białymstoku 27 kwietnia... zapowiada się mastę wręcz w letniej atmosferze :twisted:
Nom, będzie na tyle ciepło, żeby można bylo w sandałach po śniegu zapylać :)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

@Paulinka: dzisiaj upływa deadline nowych army restrictions wyznaczony przez regulamin turnieju (rozesłany również zagranicę) więc jeśli dzisiaj wyjdzie nowy comp to będzie obowiązywał na turnieju, ale na to się nie zapowiada. To co wrzucił Shino to jest jedynie poglądowe "Work in Progress". Te "Work in Progress" oznacza właśnie to, iż AR.com jeszcze nie zdecydował co z tym zrobić, ich wewnętrzne głosowania na te tematy się nie skończyły i efekt finalny może być zupełnie inny.
Już we Włocławku chłopaki zdecydowali się grać na previev drafta nr 2 a potem okazało się że finalny draft był i tak inny i graliśmy na jakieś niewiadomoco. Ani na draft nr 1 ani na draft nr 2 ani tym bardziej na draft, który będzie obowiązywał na ETC w Serbii. Stąd też umieszczając regulamin na początku marca wyznaczyliśmy ostateczną datę do kiedy ma wyjśc draft obowiązujący na turnieju aby ludzie nie musieli zmieniać rozpy na dzień przed punktowanym nadesłaniem rozpisek.
Zatem jeśli te "WiP" nie przekształci się dzisiaj w finalny draft nr 3 to na niego nie gramy.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, o 12:43 przez Karli, łącznie zmieniany 2 razy.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Wy kolejni? Granie na stary draft jest gupie. Wgl granie singli na euro jest suabe.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

=D> =D> =D> Brawo za decyzję Karli
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Przemcio pisze: A propos zapowiadają 23 stopnie w Białymstoku 27 kwietnia... zapowiada się mastę wręcz w letniej atmosferze :twisted:
Przypominam o zapisach na chętnych na majówkę z nami :) W tej chwili zapisał się narazie tylko Oczko. Potrzebuję więcej osób aby to doszło do skutku. Np. fajny domek do wynajęcia to: http://www.domeksejny.pl/domekletniskowy.html . Tam jest miejsca na 9-12 osób ale jak by było więcej chętnych to znajdę coś innego.

Zapraszamy :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ