Mroczna Galeria

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Re: Mroczna Galeria

Post autor: Robert.P »

Hellca jest całkiem spora z odpowiednią podstawką i kolorystyką wygląda bardzo mrocznie
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Przy dobrym malowaniu każdy model WoCh może prezentować się mrocznie... no może poza plastikowymi Spawnami, tutaj jest ciężko cokolwiek zrobić bo te modele są żenująco słabe moim zdaniem.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Karlito pisze:Przy dobrym malowaniu każdy model WoCh może prezentować się mrocznie... no może poza plastikowymi Spawnami, tutaj jest ciężko cokolwiek zrobić bo te modele są żenująco słabe moim zdaniem.
True, tylko że w nowych modelach malarze muszą nadrabiać coraz więcej mankamentów samych figsów. Ostatni wysyp wochu to po prostu wymysły jakiegoś kastrata, a nie figsy do mrocznej armii...

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

smiejagreg pisze:
Karlito pisze:Przy dobrym malowaniu każdy model WoCh może prezentować się mrocznie... no może poza plastikowymi Spawnami, tutaj jest ciężko cokolwiek zrobić bo te modele są żenująco słabe moim zdaniem.
True, tylko że w nowych modelach malarze muszą nadrabiać coraz więcej mankamentów samych figsów. Ostatni wysyp wochu to po prostu wymysły jakiegoś kastrata, a nie figsy do mrocznej armii...
Niestety się zgodzę :(
Warshrine- jako całość? serio? pancerne puszki, mroczni bogowie, metal, śmierć, zniszczenie .... lektyka
Vortex&Slaughter- na pierwszy rzut oka mogą być - ale potem.... meh, wtf? kto to projektował?
chimera- meh
mantysia- średni model
Skullkrushersi - wsadźmy rycki na juggery, nie chce nam się kombinować (pomijam zasady! tylko wygląd)

Po wampirach spodziewałem się przyłożenia do roboty!

Hi elfy też zapowiadają się całkiem miodnie...

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Crusherzy mają akurat bardzo fajne figsy. Chimera i Mantysia też są spoko. Shrine ma z dupy pomysł, ale wykonany jest ok. Mutalith/Slaughterbrute są słabe, Vilitch jest słaby
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Vitlich wygląda na opakowaniu genialnie,ale failcast i koszt tego modelu sa troche odpychajace :(
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Aktualne modele z faincastu nie są takie złe :wink:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Tak po prawdzie to finecast był taki straszliwy jedynie na początku. A ludzie dalej sa uprzedzeni.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Niewiem od czego to zależy,2 modele bohaterów jakie mam są ciężkie do pomalowania i posiadają wiele ubytków :(
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Szczur22 pisze:Tak po prawdzie to finecast był taki straszliwy jedynie na początku. A ludzie dalej sa uprzedzeni.
+1

@Robert.P
Widocznie źle trafiłeś, albo masz je jeszcze z tej "starej lini"...
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mam już sporo modeli z finecastu i obecne odlewy są całkiem spoko. Jedynym modelem z finecastu, który nadal strasznie kiepsko odlewają jest Hellcannon.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

ja dostałem Valkie w lutym -z finecastu! Połamała się już w wyprasce - jestem dalej uprzedzony- bąbelków i braku niektórych elementów nie wspomnę :(

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Kupiłem model Archaona w poprzednim tygodniu. Aż sam się zdziwiłem jak dobrze był odlany. Moim zdaniem się poprawili.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Taki ziomek na pmotm:
Obrazek
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Szczerze powiedziawszy, można go zrobić niebo lepiej.. Tutaj lekko lipą wieje
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzięki hahahahaha 8)
Shaggi :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 cze 2013, o 01:45 przez Nokimam, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Całkiem nieźle. Tylko coś te pazury jakieś takie... nieskończone?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sorki za post po poście, ale skoro nikt nic nie wrzuca, to - wprawdzie po jakimś czasie - wrzucam Shaggiego. Nic to, że będą 2 shaggothy po kolei, chyba wochowcy pozasypiali w te upały. Reszta fotek w galerii (link pod fotką):
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Zrobiłem trochę zdjęć, to się pochwalę (nigdy nie miałem tylu figsów w 1 schemacie pomalowanych!)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam prosty schemat malowania. Nie spędzam na 1 figurką zbyt dużo czasu, bo mam ich ze 200 do zrobienia ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Propozycja - wrzucajmy może do ogólnej galerii woch prace gotowe, natomiast wipami raczmy we własnych galeriach. To pozwoli na utrzymanie "oglądalnej" galerii ogólnej, natomiast dyskusje dotyczące poszczególnych etapów malowania przeniesie do galerii autorskich, gdzie ich miejsce...

ODPOWIEDZ