Ogry 2400

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Ogry 2400

Post autor: lahire12 »

Slaughtermaster: 388.0
Staff of Sorcery 35.0
Obsidian Amulet 30.0
Armour of Fortune 35.0

Butcher: 138.0
Dispel Scroll 25.0
Enchanted Shield: 10.0

Butcher: 123.0
Gambler's Armour 20.0

Bruiser 188.0
Dragonhelm 10.0
Talisman of Endurance 30.0
Relic Sword 10.0

9Ironguts 422.0
Look-Out Gnoblar Standard Musician
Gutlord 10.0

3Ogres 93.0
2ndWeapon


3Ogres 93.0
2ndWeapon

6Maneaters (light armour) 322.0
Scouts Stubborn 6x2ndWeapon Standard

3Mournfang Cavalry 220.0

3Mournfang Cavalry 220.0

Sabretusk Pack 21.0

Ironblaster 170.0

Total Army Cost: 2398.0 Pts.
Models in Army: 33
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Greasus 1984
Plankton
Posty: 3

Post autor: Greasus 1984 »

Myslę że ta rospa jest słaba :D nie jest składna,ale potestuj na własnej skórze i wtedy będziesz mógł oceniać co się opłaca a co nie pozdrawiam :twisted:
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2013, o 18:46 przez Greasus 1984, łącznie zmieniany 2 razy.
Stary, widzę mięso na horyzoncie.....

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Serdecznie witamy no forum!

Również gram ogrami, w rozpie uwzględnij domeny magii na magach!

Jak patrzę na rozpę, przypominają mi się moje pierwsze posty z tego forum, przed trzema laty, jak swoje pierwsze nieśmiałe pomysły dawałem pod ocenę :).

Generalnie to na mournfangach obowiązkowo ciężkie zbroje i ironfisty, żeby miały ochronę pancerza na 2+ i parry save.

Bruiser to dobra rzecz pod warunkiem że jest Sztandarowym Armii (BSB)!

Jeszcze jeden Sabretusk Pack nie zaszkodzi!

Staff of sorcery to IMO słaby przedmiot. Lepszy np. Crown of Command, dzięki któremu twój odział ironguts może mieć stubborn. Chyba że to armia na EURO, tam są jakieś chore ograniczenia, których nawet nie znam :D

I ogólnie graj, graj, graj, to sam będziesz widział czego ci brakuje, a z czego nie korzystasz ;), polecam grać po swojemu, własnym stylem ;). Ja np. od trzech lat tworzę dziwne rozpiski i najgorzej mi na turach nie idzie (ani też najlepiej) i dalej mam zapał do swojej armii!
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Greasus 1984
Plankton
Posty: 3

Post autor: Greasus 1984 »

Witam, ograniczenia są albo ironblaster albo korona :( Ja bym grał na małym magu żeby zabrał naszą magię a duży mag na heavenie oczywiście przedmiocik gruts sickle bruiser w 2 szeregu bsb + wielka broń 7 str robi swoje gaty wporzo ale dałbym im sztandar ognia na rózne regenki....manitersi nic nie zrobia 6 save skałt stuborn? słabe rozwiązanie 2x 3 morfangi dobra sprawa sam tak wystawiam ale oczywisćie z muzykami iron tez 3x sabertusk nie 1
musisz popracować nad rozpiskami + ograniczenia euro niestety takie realia pozdrawiam :twisted:
Stary, widzę mięso na horyzoncie.....

ODPOWIEDZ