Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: Fluffy »

Da się bo mi wszedł :mrgreen: Wadą jest tylko to że buciory chłopów beda wystawac za obrys podstawki, i trzeba pokminic jak upchnąc tagi, ale się da ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

smiejagreg pisze:Imho nie wejdzie - trzeba przyginać poręcze lektyki. I to jest jedyna wada tego figsa.
Tak właśnie zrobił jeden z tutejszych użytkowników, co moim zdaniem kiepsko wyglądało.

Figura wybitnie do grania na "domówkach", więc IMO wrzucanie go "na siłę" na wymiarową podstawkę to słaby pomysł. Ale co kto lubi ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Ja tam swojego - jak go już kupię :wink: - dam na większa podstawkę. Nie chcę go wciskać na siłę, poza tym TO JEST KTÓŚ PRZECIE :!: :!: :!: :P . Ma się wyróżniać z całej reszty...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Fluff wlasnie sam bede knuc nad tym jak upchnac swojego na wymiarowa podstawke. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

czytam sobie właśnie nowego booka do szpiczastouchych, a tam przedmiot... Cloak of beards!

Opis:
The wearer of the CoB causes Fear. Against models chosen from Warhammer: Dwarfs, the wearer causes Terror instead. However, all models from Warhammer: Dwarfs gain the Hatred special rule while attacking the wearer. In addition, at the start of each CC phase, roll a D6 for each magic item carried by each model from WH: Dwarfs that is in base contact with the bearer. On a roll of 4+, that magical item is destroyed and cannot be used for the rest of the battle.
Fluffowo zaczynają pogrywać, mam nadzieję, że dostaniemy coś ciekawego w odwecie... np koronę elfa ściętego przez Gotreka Starbreakera :D ]:->
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
karaz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karaz »

Chyba w starym booku był już ten przedmiot.
Ale i tak, ta zniewaga krwi wymaga ;p

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

karaz pisze:Chyba w starym booku był już ten przedmiot.
Ale i tak, ta zniewaga krwi wymaga ;p

Fakt, był - właśnie sprawdziłem. Tak to jest jak się z HW tylko na euro spotyka ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
karaz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karaz »

Mój znajomy strasznie się ,,puszył" tym przedmiotem, to go sobie zapamiętałem ;p
Później musiałem wymordować jego żołdaków :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Znacie jakąś liste z modelami do mordka ?
Bo kupujac dzis modele do mordka troche sie zdziwilem. Bo dostalem 3 inne modele niz na fotce :
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1120011
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
cHudy
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Ad Astra Zielona Góra /Hauptstadt Legionäre Berlin

Post autor: cHudy »

czołem,

mam ok 250 pkt na strzelców w Cornerhamerrowej rozpie ETC . Którą z poniższych opcji uważacie za najlepszą i dlaczego? testowałem wszystkie rozwiązania i dalej nie moge się zdecydować.

a) 10 kusz bez GW i 10 thundów - statystycznie żadne 10tki nie ustrzlą śmieciowych oddziałów w jednej salwie. 10 kusz to już wogóle jest żal. opcja najgorsza :)
b) 18 thundów w jednym oddziale - wygar w strzelaniu, słabi w CC, jedno wystawienie mniej ale z drugiej strony duża koncentracja punktów które cieżko obronić, + thundzi ssą przeciwko elfom
c) 18 kusz z GW - niby mam fajny strzelający klocek dobry w CC ale tak naprawdę kusze są słabe w strzelaniu. Nie chce mi sie dokąłdnie liczyć ale 5 harpii / furii w jednej turze tym raczej nie sciągne. Dodatkowo grając bez kowadła nie będę miał możliwości ich zwinąć w ranki bez straty tury strzelania.

jak żyć?

z góry dzięki za sensowne opinie

chudy

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

ja lubie 10 thundow 10 kusznikow, czemu? Thundzi strzelaja by oslabic ciezsze jednostki a kusze slabsze. Jak grasz z elfami thundzi malo zrobia ale zawsze masz to 10 kusznikow np. :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

panowie jakieś pomysły na to co bedzie w nowym booku? najbardziej nurtuje mnie kwestia naszej "magii" oraz wybór run, bo patrząc po nowych bookach nie nastraja to optymistycznie. nawet jak dadzą tyle run ile np wampirzych mocy to nadal jest słabo. może poprawią sv na ironach?? taki mój łyszlist. no i czy mamy spodziewać się kawy tudzież jakiegoś dużego cosia , może sterowiec?:D pozdrawiam.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

jakiś golem i jazda na muflonach :D
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

krasnoludy lubią złoto, mają pejsy, golem by dopełnił reszty.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Trafiasz do sygnaturki :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

loko pisze:krasnoludy lubią złoto, mają pejsy, golem by dopełnił reszty.
Piszesz o krasiach chaosu.... te mają pejsy... golema nie dostaniemy bo golema dostały gobeliny (figs z FW, a te dopełniająarmie GW).
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Smh pisze:
loko pisze:krasnoludy lubią złoto, mają pejsy, golem by dopełnił reszty.
Piszesz o krasiach chaosu.... te mają pejsy... golema nie dostaniemy bo golema dostały gobeliny (figs z FW, a te dopełniająarmie GW).

Ja obstawiam nadal golemy. Produkt FW to raczej żywiołak niż golem. Golem to hmmm ożywiony konstrukt stworzony przez ludzkie ( w tym wypadku krasnoludzkie ) ręce. Żywiołak to istota posiadająca własne myśli zachowania itd.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Jaram się - chłopaki dostaną należne im tarcze
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Lubię to!


z ebaya dorwales? ;]

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Vraith pisze:Lubię to!


z ebaya dorwales? ;]
Nie inaczej ;] Był gud dil, że aż żal nie brać. Czekam też na próbna partię ściborowych.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ