polityka, kaczynski, miller ziobro, konta mamy kaczorka...

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

TruePunk pisze:
Scimitar pisze: W sumie czytając to, to kwestia magicznych ataków dla steedów u Wild Riderów nabiera sensu.
Scimitar pisze: Moja obecność na LS i uściślenia które popieram nie mają nic wspólnego z tym jaką armią gram, czy kogo lubię, a kogo nie.
milego dnia zycze
Chyba TruePunk jakiś przewrażliwiony jesteś :?
Poza tym cytowanie kogoś w zdaniach wyciętych z kontekstu jest poniżej pasa. :? :? :?

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Truepunk wez sobie wstrzymaj swoja vendete
bo ma spora doze bezzasadnosci w tym momencie

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

TruePunk pisze:dalmar: tu raczej kontekstu nie bylo zbytnio. pierwszy cytat to jasna proba lamania zasad i logiki dla wzmocnienia swojej armii, drugi to wczesniejsze proby obrony na podobne oskarzenia ktore nie raz sie pojawialy na forum

jakbym byl przewrazliwiony moglbym wkleic
Scimitar pisze: Tak sobie myślę, że może po DMP, chyba dla świętego spokoju zrezygnuję z członkowstwa w LS
albo zacytowac Leszka Millera, ktory mowil bodaj, ze 'prawdziwego mezczyzne mozna poznac nie po tym jak zaczyna, tylko po tym jak konczy' (cytat niedoslowny, z pamieci)
Cytując rzeczonego Leszka Millera można wyciągnąć inny fajny cytat: "Panie Truepank, jest pan ... "
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Patrzac jak skonczyl Miller uwazaj na slowa :lol2:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:Patrzac jak skonczyl Miller
z grubą kasa na koncie w Szwajcarii zapewniajaca mu egzsystencje na wysokim poziomie do konca zycia.. wchodze w to ;)

Herr Flik
Wałkarz
Posty: 81

Post autor: Herr Flik »

Tylko, że po tym cytacie, co Truepunk wkleił Leszek Miller odpowiedział z szelmowskim uśmiehem:

"Ja jeszcze nie skończyłem" :)

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

thurion pisze:
Malal pisze:Patrzac jak skonczyl Miller
z grubą kasa na koncie w Szwajcarii zapewniajaca mu egzsystencje na wysokim poziomie do konca zycia.. wchodze w to ;)
Powtarzasz klamstwa PISiorow a to niezdrowe :D Konta w szwajcarii byly owszem ale nie Millera nie nawet ziomkow z SLD ale jakis odleglych kolegow dolow partyjnych....To tak jak Kardiochirurgiem Ziobro chlapie jezorem a do prawdy ma sie to tak samo jak gowno do kawioru :D Zreszta polecam pogrzebac troche w przeszlosci Ziobry to wyjda naprawde niezle numery z tym panem.Myslalem ze Wasserman ma nasrane w glowie ale Ziobro ma o wiele bardziej tylko ze sie z tym kryje chociaz

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:
thurion pisze:
Malal pisze:Patrzac jak skonczyl Miller
z grubą kasa na koncie w Szwajcarii zapewniajaca mu egzsystencje na wysokim poziomie do konca zycia.. wchodze w to ;)
Powtarzasz klamstwa PISiorow a to niezdrowe :D Konta w szwajcarii byly owszem ale nie Millera nie nawet ziomkow z SLD ale jakis odleglych kolegow dolow partyjnych....To tak jak Kardiochirurgiem Ziobro chlapie jezorem a do prawdy ma sie to tak samo jak gowno do kawioru :D Zreszta polecam pogrzebac troche w przeszlosci Ziobry to wyjda naprawde niezle numery z tym panem.Myslalem ze Wasserman ma nasrane w glowie ale Ziobro ma o wiele bardziej tylko ze sie z tym kryje chociaz
ale ja naprawde czuje autentyczny szacunek do kont Leszka Millera !! :D (nie gadaj ze nie ma gdzies naciulanej kasy, bo napewno ma, jak nie ma to IMO jest glupi... )

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Na tej samej zasadzie masz szacunek do Kont Kaczyskiego czy Ziobera? :wink: Takie nieudowodnione gdybanie to po prostu oczernianie ludzi i tyle :D A jak kogos uczciwego nazywasz idiota to nie szukaj pracy w Norwegii 8) Nie przyjma cie tam :wink:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze: Nie przyjma cie tam :wink:
mi się Tutaj podoba ;)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Kaczyński nie ma konta w banku ;) mówił to przecież
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

quas pisze:Truepunk wez sobie wstrzymaj swoja vendete
bo ma spora doze bezzasadnosci w tym momencie
prosze daj spokoj naszemu klubowi - wystarczy nam nawazonego piwa
klub nie bedzie odpowiadal za to ze jakis jego członek cos o kims, kiedys mowi, piszę poniewaz uwazam ze specjalnie uzyłes własnie tego słowa, a to moim zdaniem cios ponizej pasa.

Nie podoba sie wypowiedz - jasne - mnie tez, pytanie czy musi byc od razu kojarzona z wypowiedzia klubu?
przewrazliwiony jestem ? tak. Załuje ze posty częsci klubowiczow wygladaja wlasnie tak, niestety nie sa to wypowiedzi w imieniu Klubu, wiec nic w tej sprawie zrobic nie mozemy.
odpowiadam z wolnej stopy, jednak uwazam ze wiekszosc klubowiczow sie ze mna zgodzi
pozdrawiam
Grzesiek

Scimi - Kaczynski konta nie ma, ale jego mama ma, jest kryty, bo narazie nikt na nie nie wsiadzie.
Ja tylko jestem ciekaw ile kont ma kot i czy daje premierowi kieszonkowe

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Najfajniejsze, że każdy normalny człowiek w sytuacji Jarka już miałby US na plecach, bo Jarecki od wielu lat dokonuje darowizn na rzecz swojej matki, nie informując o tym władz skarbowych, co oznacza konieczność zapłacenia należnego podatku od darowizny, odsetek od zaległości podatkowej oraz grozi odpowiedzialnością przewidzianą przez kodeks - karny skarbowy.

Ale przecież OCZYWISTYM jest, że Jarek to nie zwykły obywatel.

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Moglibyście nie nawijać o polityce, bo autentycznie mnie na wymioty zbiera. Nie po to ten temat, ani w zasadzie całe forum, by sobie krwi psuć tym gównem. Jak będę miał ochote puścić pawia to się zagłębie w rozmowy na off-topowym dziale, czy to na tym forum czy na gildi.
Natomiast sekcja WFB ma być o WFB i jak właże sobie tutaj ma być o WFB, fajnym hobby które nic a nic nie ma do politycznego bagna.

ps. a konta ,,kumpli'' to jak mamine, z tą różnicą, że koneksje trzeba udowodnić. .......cholera no - teraz eocjonalnie sie zaangarzowałem skoro odpowiadam, dzięki

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

TruePunk pisze:dalmar: tu raczej kontekstu nie bylo zbytnio. pierwszy cytat to jasna proba lamania zasad i logiki dla wzmocnienia swojej armii, drugi to wczesniejsze proby obrony na podobne oskarzenia ktore nie raz sie pojawialy na forum

jakbym byl przewrazliwiony moglbym wkleic
Scimitar pisze: Tak sobie myślę, że może po DMP, chyba dla świętego spokoju zrezygnuję z członkowstwa w LS
albo zacytowac Leszka Millera, ktory mowil bodaj, ze 'prawdziwego mezczyzne mozna poznac nie po tym jak zaczyna, tylko po tym jak konczy' (cytat niedoslowny, z pamieci)
Żal.pl :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

bigpasiak pisze:... a skad te nowiny??? znaczy sie ze jak ktos juz wczesniej wspomnial WR konie maja magic ataki???
To wątpliwości Scimiego na zasadzie: "a może mają?", a nie żadna pewna informacja. ;)
Obrazek
Obrazek

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Nie ktos tylko Scimi ma "mokre sny" na ten temat :wink:

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

thurion pisze:
Malal pisze:Patrzac jak skonczyl Miller
z grubą kasa na koncie w Szwajcarii zapewniajaca mu egzsystencje na wysokim poziomie do konca zycia.. wchodze w to ;)
A ty współpracowałeś z SB, KGB, STASI i GRU. Do tego rabowałeś babcie bez jednej nogi i plułeś im w twarz piszcząc z radości. No i nakradłeś z państwowego bo skąd miałbyś na figurki.

Zadanie: udowodnij mi że nie mam racji.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Właściwie to chciałem coś napisać, ale:
pingus pisze:Żal.pl :roll:
pod czym podpisuję się wszystkimi kończynami ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ziooiz
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Oppeln

Post autor: ziooiz »

Katylina pisze:
thurion pisze:
Malal pisze:Patrzac jak skonczyl Miller
z grubą kasa na koncie w Szwajcarii zapewniajaca mu egzsystencje na wysokim poziomie do konca zycia.. wchodze w to ;)
A ty współpracowałeś z SB, KGB, STASI i GRU. Do tego rabowałeś babcie bez jednej nogi i plułeś im w twarz piszcząc z radości. No i nakradłeś z państwowego bo skąd miałbyś na figurki.

Zadanie: udowodnij mi że nie mam racji.
Chłopie idz sie po onanizuj przed zdjęciem Kwaśniewskiego albo Marksa,i nie pieprz takich głupot bo to już nie jest zabawne. :P

Zablokowany