Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Witam
Czy Nurgling Green citadel można zastąpić farbką Necrotic flesh army painter ?
Chyba tyci jaśniejsza ta Necrotic ale później i tak washem (Athonian Camoshade) będę przyciemniał.
Chcę tym pomalować plagusy.

Kupiłem Ogryn Camo na fotkach wyglądał jak zielonkawy kolor ale na białym podkładzie wygląda jak jakiś żółty coś jak Screaming Skull :/
Daemons, X-Wing & Black Tea

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Dobra, ale ty płacisz :P

Ten model to chyba każdy zna :)

Już coś znalazłem alternatywnego na własną rękę, ale jak coś to czekam na propozycje,
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

diuk pisze:
Dobra, ale ty płacisz :P

Ten model to chyba każdy zna :)

Już coś znalazłem alternatywnego na własną rękę, ale jak coś to czekam na propozycje,
Też poczekam :) ja bym coś takiego na krasiowy balon przerobil :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Mam zamiar zrobić bestie i potrzebuję taniej masy modelarskiej na bazę. Musi być jej dużo w opakowaniu no i cena bardzo przystępna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

modelina

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Moje farby mają beznadziejną konsystencję, są w nich grudy, pigment oddziela się od wody. Staram się  je mieszać i dodawać wody, lecz nie pomaga to na dłuższy czas. Co z tym zrobić?
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Wstrząsasz pojemnik przed otworzeniem ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1034
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Z takimi farbami to niewiele można zrobić poza zwykłym rozmieszaniem, a wody to ja bym raczej do nich nie dolewał. Tutaj masz tutka który może Ci trochę pomóc http://www.coloureddust.com.pl/2013/05/ ... iners.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Fuxiorr pisze:Wstrząsasz pojemnik przed otworzeniem ?
Owszem, na większość pomaga ale mój metalik i tak odmawia współpracy, pigment miesza się z wodą tylko jeśli użyje mieszadełka a w ten sposób marnuje dużo farby.
PS:Spróbuje sposobu Arbala
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

jak sie maluje takie wzorki na ubraniach , np. jak na pierwszej fotce na tej stronie ot chocby ten czerwony kubraczek :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... start=5240 nie chodzi mi tu o samo malowanie freehandow ale o technike cieniowania, czy najpierw maluje sie calosc w jeden kolor naklada wzorek i cieniuje wszystko z osobna czy moze najpierw sie cieniuje czysta szmate a potem naklada wzorek czy jak?

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jak zmalowac kopytka. Bez podkow, konie WE?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Morok

Post autor: Morok »

do czego służy pędzelek citadel stippling brush bo kupiłem wszystkie i ten się zupełnie różni jest krótki i bardzo twardy

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Que pisze:do czego służy pędzelek citadel stippling brush bo kupiłem wszystkie i ten się zupełnie różni jest krótki i bardzo twardy
To chyba ten do drybushu ale nie jestem pewien :wink: .
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2167
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

tutek do wyjefajnych chorągwi poproszę

Bez wulgaryzmów poproszę.
Arbiter.
Obrazek

Morok

Post autor: Morok »

dalej mi to nic nie mówi :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Que pisze:dalej mi to nic nie mówi :D
To taka technika "suchego pyndzla "
http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... e&artid=24
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Morok

Post autor: Morok »

a czy ja muszę wszystko wyszukiwać skoro jest zakładka szybkie pytania

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Que pisze:a czy ja muszę wszystko wyszukiwać skoro jest zakładka szybkie pytania
Wprawdzie istnieje teza, że lenistwo jest motorem postępu cywilizacyjnego, ale to tylko teza :wink: .
W topiku: Szybkie pytania nie ma automatycznych szybkich odpowiedzi. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź - pytasz i jeśli ktoś tej odpowiedzi udziela, to raczej wypadało by podziękować...

ODPOWIEDZ