Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: dzikki »

Moi nowi górnicy (brakuje jeszcze jednego, ale robię ich w przerwach od hamków i ostatnio od szkieli)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tutaj hamki rozbite na szeregi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oraz flajmaszyna na podstawce już
Obrazek
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajne hamaki ale ciut ich mało :D
Gyros? Zjebisty :D . Podstawka dobra? Mi się wydaje że gyros ma taką co ogr :P
Ps: Zachciało mi się mojego malować :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Faaajne! Tylko ja nie lubię takich podstawek dla gyrosa jak skała......wygląda jakby się na niej rozbił :P

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Podstawka dla żyro to samoróbka - koło odkupiłem kiedyś od kogoś z innymi fantami. A nie rozbił się , bo ma wirnik nośny w stanie spoczynku ;]

Hamków jest tyle, bo tyle do tej pory pomalowałem. Doszły nowe a teraz czekam na paczkę i w niej też powinien jakiś być. To nie jest jeszcze ostatnie słowo, szczególnie, że docelowo będą stali wokół króla na tronie.

A jak się wam widzą górnicy?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Złe malowanie górników nie jest ale tych modeli ni lubie :|
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

dzikki pisze:A jak się wam widzą górnicy?
Mnie się podobają, też mam takich. Na pewno lepsi od tych ze skull passa ;)
Zresztą mam też i tych metalowych i tych ze skull passa ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Mnie jedna rzecz boli, że będę musiał przemalować swoich starych górników, bo teraz pomalowałbym ich inaczej. To samo czeka dziadków. I muszę przerobić podstawki w większości, które zrobiłem. Uh uh.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

No 5 już gotowa :wink: [ tarcza do zmiany ]
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kufel ciężko narysować co? Lepiej runiczne B. Mieszanie ze sobą różnych daje ciekawe efekty. Jak byś potrzebował jakiś rangerów to daj znać - zerknę wtedy jak stoje ze swoimi.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

dzikki pisze:Kufel ciężko narysować co? Lepiej runiczne B. Mieszanie ze sobą różnych daje ciekawe efekty. Jak byś potrzebował jakiś rangerów to daj znać - zerknę wtedy jak stoje ze swoimi.
Myślę nad jakimś prostszym wzorkiem. Narazie mam na 30 chłopa :D - rangerów, longów i 2x ironów którzy u mnie za dziadków będą [ może kiedyś to rozłącze na longów i rangerów :D ]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)


Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

no i to są krasnoludy 8)

PS. zrób podstawki
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

riv89
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: riv89 »

Morog pisze:no i to są krasnoludy 8)

PS. zrób podstawki

zaskoczyłeś mnie i to pozytywnie, o ile nie robisz sobie żartów :) bo mi się nie podoba :P
właśnie nie mam pomysłu na podstawki ....
"Złoto nie może kupić straconego honoru, ani rzemiosło nie może go naprawić"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Podstawki prosto - wikol, na to piasek, potem lekko podkolorować, jakaś trawka elektrostatyczna czy kamień z korka i już.
Kolorystyka fajna - ale biały się ciężko cieniuje. Propozycja - wyjdź od szarego/jasno-szarego a potem na krawędziach i wypukłych powierzchniach biały. Podobnie by się przydało rozjaśnić niebieski - od ciemniejszego do jasnego.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Fuxior fuj jakie brzydkie figsy :/

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Riv co do Twoich modeli powiem że jeżeli miały by na sobie jeszcze lekkie cieniowanie to wyglądały by jak z White Dwarfa! Serio są teraz(dla mnie przynajmniej) w 3 z 4 stanów malowania no ale niektórym podobają się bardziej mroczne modele więc rozumiem że tak zostawiasz :) Tak czy inaczej sporo dobrej roboty! Keep it up!
Pan Mamikon

riv89
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: riv89 »

Nokimam dziękuję, nie spodziewałem się takiej opinii :) rozumiem, że te z White dwarf są ładne, bo się nie orientuje :P i że dobrze zrozumiałem komplement :)
"Złoto nie może kupić straconego honoru, ani rzemiosło nie może go naprawić"

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

riv89 pisze:Nokimam dziękuję, nie spodziewałem się takiej opinii :) rozumiem, że te z White dwarf są ładne, bo się nie orientuje :P i że dobrze zrozumiałem komplement :)
nie przejmuj się, im się podobają krasnoludki ogrodowe ala sierotka marysia ;) odziały włuczników i brodate hobbity :D
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

riv89
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: riv89 »

Morog pisze:
riv89 pisze:Nokimam dziękuję, nie spodziewałem się takiej opinii :) rozumiem, że te z White dwarf są ładne, bo się nie orientuje :P i że dobrze zrozumiałem komplement :)
nie przejmuj się, im się podobają krasnoludki ogrodowe ala sierotka marysia ;) odziały włuczników i brodate hobbity :D
:D dlatego mnie ciągnie do Orków mniej kolorowi, ciemne schematy, groźni twardziele :P
"Złoto nie może kupić straconego honoru, ani rzemiosło nie może go naprawić"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Morog pisze: nie przejmuj się, im się podobają krasnoludki ogrodowe ala sierotka marysia ;) odziały włuczników i brodate hobbity :D
Óczników nie sposób nie lubić.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ