Konkurs Malarski prosze o zwrot figurek

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Konkurs z nagrodami NAWET 10000ZŁ KONIEC 15.06

Post autor: dzikki »

Ogólnie problem jest taki, że ja maluje figurki nocą po pracy, albo rano po przebudzeniu, kiedy to nie mogę korzystać z oświetlenia naturalnego. Lampa to nie słońce. Spróbuje ją przenieść dalej. Myk jest taki, że często człowiek jest już zbyt padnięty na kombinowanie. Ogólnie jak wyjdzie tak wyjdzie. Czasami lepiej. Niektóre kolory są gorzej wyłapywane w świetle lampy i przejścia też. Przykładowa czerwień jest zrobiona z warstw blood gore i jej odpowiednika w Vallejo, dark red Vallejo i blood red. Na krawędziach lekkie zarysowania z ironbreaker. Całą zbroja z leadbelcher i czarnego. Rdza to pigment na mokro i sucho. Kości to bleached bone-wash sepia vallejo-bleached bone. Jak widać nie jest to malowanie na odwal się. Koncept miał być taki, że ma być brudno, rdzawo i sponiewierano.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Ja swój stuff odeślę jak znajdę chwilę. Kurierem DHL pójdzie także będziesz miał na następny dzień po tym jak podam Ci nr. przesyłki.

Powody:

Za dużo zleceń.
może mam manię prześladowczą ale dalej mi to śmierdzi ;)

Także jedynie przeproszę za ew. przetrzymanie modeli.

Powodzenia wszystkim pozostałym

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ok nie ma sprawy;)
tak jak mówiłem To jest dla was ten konkurs i można w każdej chwili sie wycofać;)
lecz nagroda sie zmniejsza do (400zł i 150zł)-5% ponieważ 2 osoby odeszły a 1 jeszcze figurek nie dostała i jest niewiadomą
Pozdrawiam
Kuros

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Zmieniasz wysokość nagrody co chwila. Nie lepiej, żeby był jakiś stały regulamin? Tak, to jeszcze ktoś ci nie przyśle na czas modeli, czy coś takiego i co jeszcze się zmieni?

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Kuros pisze: <10-19> 475 zł dla wygranego i 25 dla happy loosera
Jest 11 osób, w czym problem ?
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

zostało 10 dni.
jakieś wieści od was?
jak idzie malowanie?

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

mam do pomalowania 8 writów.
miałem do dorobienia 1 ostrze kosy i kose z rękojeścią w 2.
na teraz mam skończone szatki w 3 tak więc jestem w czarnej d...ie.
Może się wyrobię :|
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Za dużo zamówień mam teraz ale od następnego tygodnia pocisnę coś :D
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ok czekam na kolejne wieści

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

doszedł kurier śpiewający ze zwrotem ? ;) bo cisza to pewno doszedł ale wolę się upewnić

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ja walczę i modzę ale przez 18stkę i impact mogę mieć obsuwę :/

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Ja jednego rycerza pomalowałem juz dawno, reszta czekała aż napisze licencjat. Napisałem wczoraj wiec od jutra robota rusza ponownie.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

został tydzień już tylko.
na razie dzikki tylko skończył?

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Jak ja sie wezmę do pracy to skończę w dwa dni :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

Siema, mam troche czasu i mógłbym maznąć jakiś model w przyszłej edycji ;) chociaż wolałbym bohatera albo pojedynczy (niezbyt duży model). Armie do WFB mam HE i WE,do 40k mam Wilki . pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ok , powinna być nastepna edycja chyba że malarze nawalą w tej;)
bo jak narazie tylko 1 osoba ma pomalowane figurki , a reszta jest w tyle już miesiąc mija a tu po 3 figurki pomalowane dopiero heh;)
nie chwaląc się w moim warsztacie potrafie puścić pod pedzel od 200-600 figurek w miesiąc i to łamanych z tt/tt+
żeby nie bylo nie używam bejc czy tym podobnych.
wiec chlopaki mobilizacja bo może nie jest aż tak ważny termin ale cenie punktualność ,
figurki pomalowane w połowie lub nieskończone są automatycznie dyskwalifikowane .
Pozdrawiam
Kamil

Kaagular
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kaagular »

Z tym, że niektórzy mają pracę i rodziny :d

Ja dziś dopiero podkład nakładam, ale jestem dobrej myśli. Głównie dlatego, że figurki nędzne i proste jak cep xd

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Ok, został tydzień i widzę że szans brak, więc albo je zostawię na kolejną edycję albo podaj na PW adres do odsyłki. Jak następna edycja będzie w wakacje to myślę że dam radę, na razie sesja i zamówienia mnie uziemiły a maluję po prostu dużo wolniej od ciebie bo mam mniejszego skilla.
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

kamil kurowski
bronisławów 23
26-803 Promna
tak wiec jak będzie poniżej 10 skończonych prac , poprostu nagrody nie będzie
będziecie dziekować wszystkim którzy poprostu nie wywiązali sie z umowy , a także kolejnych takich eventów w takim wypadku nie będę robił . Poprostu po co mam sie wysilać jak macie to niektórzy w D***
chce dać wam szanse, a poprostu mało kto to doceni,
I już wiem kto prawdopodobnie dostanie ode mnie upominek , będzie to dzikki , chlopak odrazu wziął sie do roboty może zdjęć nie ma zbyt ładnych ale przynajmniej się starał.
napisałeś że niektórzy mają prace i rodzine heh
ja pracuje czesto od 7-7 , a w domu jestem po 20(mam gospodarstwo ogrodnicze a bliżej borówke amerykańską) aktualnie sadzimy kolejne 6ha czyli 60000m2 . ponieważ jest to bardzo dochodowy interes,(wyciągnąć można nawet z tego 100 000zł z 1ha w ciągu roku) ,lecz takze nie zaniedbuje malowania , maluje od od 9 do 1
Pomalowałem w 2 tygodnie przy takim trybie 30 horrorów , chanelera, skrybe 9 flamerów a także soul grindera , wiec nie mówicie mi tu o tym jak jest cieżko bo pewnie cieżej ode mnie nie pracujesz

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Teraz nie wiem, czy mam kończyć to, co zacząłem, czy po prostu zmyć i odesłać. :?

ODPOWIEDZ