Konwersje He

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Konwersje He

Post autor: Belaner7 »

Sądze że taki temat mógłby tu zaistnieć,to znaczy chciałbym aby każdy przedstawił swoje konwersie jakie ma i jakie planuje mieć w swojej armii,tudzież pytania o pomysł na nie.
Ja powiem po krótce jakie konwersjie są w mojej standardowej armii(smok +wsparcie magii):
Lord na smoku to dragon prince(zwyklas)z doczepioną chorągiewką od GR,płaszczem od łuczników,mieczem u boku od silverów,u stóp smoka(standrtowego Helfickiego) leży głowa giganta.
Jeden z moich magów ma na tej swojej ,,kornce'' piórka od spearów
Dróga jest czarodziejką z reapera(trzyma w ręce miniaturke smoczka :wink: )doczepiony ma sztylet z obsługi bolca
Dragn pirnsi mają na plecach płaszcze fastu WE,a na szczycie bandery zamiast trzonu mają smoczy łep od spearmanów(czy tam loren guardów)
Rydwany mają kosy zrobione z czubków włóczni spearów
Pod orełkiem mam skałkę :)
Swordmasterzy mają sztandar od lego
obsługa bolca to też konwersja
Mam jeszcze jedną czarodziejkę z reapera,ma taki śmiszny kociołek,do którego przykleiłem plastikowy słópek,do którego przyklejona jest wata,a na szczycie słupa siedzi sowa od driad.

Nie mam pomysłu jak skonwertować silverów i łuczników,macie może jakieś pomysły?

..::Maciej::..
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Avatar :) GD

Post autor: ..::Maciej::.. »

No cóż - niemoge dodać zdjeć, bo nie mam cyfrówki niestety....
były na poprzednich BP :P
W mojej armii mam sporo konwersji :p
2 magów w 80% z polskiego green staffa :P
1 koles z green stafa- comander pieszy , 2 commanderów pieszych z 75% z modeliny ( uch nie było).
Orzeł jest lataczem na skale na górze siedzi prince do SP z bowem, nogi SH , tłów Archer głowa czempiona od SH.
na EllyrionR. mam tarcze od lizaków i płaszcze z GS. słóżą mi czasem za SH.
kilku silverów ma różne bonusy z GN (jeden ma całe nogi i zbroje)
U niektórych WL mam kapturki lwie z GS.
Obsługa od bolca z bonusami z GS. , jeden goblin trzyma bolt z napisem "Last Smile " a nad nim elf z batem i hełmem jak u starożytnych graków z GS.
rydwany mają chorągiewki z GS.
No i mam Myrwyma 100% modeliny!!
rules


pozdro

chyba o niczym nie zapomniałem.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

ja nie konwetuję dużo za to jeżeli już coś robię to wygląda bajecznie postaram sie kiedyś zamieścić foty nie mam cyfrówki

I
mam 2 magow skonwertowanych z łuczników ogołnie nie da się opisać to trzeba zobaczyć

mają dorobione flaszeczki z miksturami u pasa, laski zrobione ze spearów na końcu kulki zrobione greenem jeden ma taką poze jakby właśnie zagarnią rużdzką a smuga płomienia pozostawała z nią (tzn taki płomień przy kuli), laski sa otoczone różnymi setpentynami srobionymi z greena, jeden trzyma scroll (z obsługi boltthrowera), jeden ma chaosowy płaszczyk :shock: już tłumaczę miał to być mag z lore of Shafow albo Deth więc płaszczyk ma z tyłu ładną czaszke i futerko ktore pasował(dziury w płaszczu załatane greenem),

II
podstawki moich magów są jakby to ująć... o np. Teclis ma tornado wody pod sobą którw go unosi jeżeli chcę mieć konnego maga to mam dorobione ładne podstawki na wykmiar konika... Teclis jak am tornado na małej podstawce to otem mocuje go na podstawce konnej gdzie znajduje sie woda która faluje, jeden mag ma tornado ognia pod soba a na większej podstawce ma lawę dlatego zaoszczędziłem na kupowaniu magów na koniach łatwo są mocowane na te podstawki i ladnie się ich trzymają (mają takie wgłębienia w kawaleryjskich na wymiar)

III
kiedyś miałem herosa z oburakiem na koniy zrobionego z Silvera i swordmasrera prezentował sie pieknie ;)


aaa i moi herosi mają zawsze jakieś inne podkładki niż reszta np jakieś sakały itp.


ogólem konwersje to fajna sprawa i można przez to urozmaicić armię

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Przeniesione do "pytań i porad". Na przyszłość proszę o przemyślenie, do którego forum temat bardziej pasuje.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Temat pasuje jak ulał do mojego pytania:
Co sądzicie o takim pomyśle - 5 silver helmów skonwertowana tak jaby szarżowała na gobliny?
Na razie moje pomysły są takie:
1. Wierzgający koń przed nim goblinek z włócznią oraz jeżdziec przebijający delikfenta lancą
2. Sztandarowiec który odbija tarczą zielonoskórego, który nań skoczył, a kolega muzyk tnie mieczem owego goblina (sam blokując od boku swą trąbką włócznie/miecz)
3. Czempion, który tnie uciekającego goblina, a inny maluch jest już pod kopytami jego wierzchowca

Obawiam się tylko jednego: że nie będę w stanie zmieścić tego wszystkiego na tak małych podstawkach, by można bez problemu grać...

Co wy na to?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jak na moje oko to calkiem ciekawie mogloby to wygladac :)

i chyba da sie te goblinki pomiescic na podstawkach kawaleryjskich - wystarczy konie poprzesuwac tak by nie zajmowaly srodka podstawki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Przykład mojej konwersji maga High Elfów.
W zasadzie cały z plastiku (oprócz księgi, której część jest metalu, a reszta z GS) i tylko z boxów HE i WE (sowa i to co na podstawce).

Obrazek

Obrazek

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

Trochę dużo tego wwaliłeś tego jak na jednego figsa. Ale mi się podoba.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

bardzo ładne, ale bardzo kiepska ta posypka, taka uboga, dałbyś ze 2\3 rodzaje jej i te czaski od gałązek driad mi nie pasują lecz to dobra robota tak czy siak :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Podstawką się nie przejmujcie - to była moja pierwsza armia i teraz naprawiam błędy młodości :)

To prawda dużo tam elementów, ale to przecież Arcymag Wysokich Elfów.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Fajne wrażenie, sylwetka i ghoooźne spojrzenie. Tylko ta pietruszka na podstawce :) , no i zwieńczenie różdżki (głowica bojowa? :wink: ) jakoś mi chaosem zalatuje... (ale może jestem przewrażliwiony).

ODPOWIEDZ