Play Mini Of The Month XLV

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Play Mini Of The Month XLV

Post autor: Rasti »

Hey!
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich do już czterdziestej piątej edycji konkursu PMOTM!!

Tematem tej edycji jest:

Bohater!

Dla ścisłości - lordzi też pasują.

Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się cackać nie będę

Prace zgłaszamy do końca 31 lipca, do godziny 23.59.

Uwaga, teraz obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
czreq
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Warszawka

Post autor: czreq »

O super, PMoTM jednak jest :) Może tym razem znajdę chwilę czasu na pomalowanie jakiegoś ludka. Ale nie będę się deklarował, bo poprzednio się deklarowałem i nic z tego nie wyszło :P
Moja galeria -> klik ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mam szczescie, skonczylem malowac slanna wczoraj :)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

To ja jak dobrze pójdzie to będę miał co najmniej dwóch panów :mrgreen:
Będzie silnie lizakowo.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Czy figsy do mojej 40k armii też mogą zostać zgłoszone? Jeżeli tak to z chęcia wezmę udział.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tylko wfb...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ziemko pisze:Tylko wfb...
Do innych systemów też [-X
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Fuxiorr pisze:
Ziemko pisze:Tylko wfb...
Do innych systemów też [-X
Jak interpretować w takim wypadku temat konkursu: "Bohater"? Wystarczy, że model w danym systemie jest imienny/unikalny?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja uznaję inne systemy, jednak patrzy na to tak, żeby "pasowało".
Konkurs jest głównie przeznaczony dla graczy WFB, bo na takim ów forum jesteśmy. Np: z WH&H odpowiednikiem będą caster'zy/warlock'owie. Z 40tki to sam nie wiem, nie grywam. Ale są tak jacyś imienni bohaterowie?

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Są imienni i to dużo, bo tym się gra. A zwykły hero? Tj. składak? Bo akurat będe przez lipiec robił.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Rasti pisze:Ja uznaję inne systemy, jednak patrzy na to tak, żeby "pasowało".
Konkurs jest głównie przeznaczony dla graczy WFB, bo na takim ów forum jesteśmy. Np: z WH&H odpowiednikiem będą caster'zy/warlock'owie. Z 40tki to sam nie wiem, nie grywam. Ale są tak jacyś imienni bohaterowie?
W kazdej grze sa imienni bohaterowie. W 40k np. Calgar od SM [ chyba dobrze napisalem :mrgreen: ]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Rasti pisze:Ja uznaję inne systemy, jednak patrzy na to tak, żeby "pasowało".
Konkurs jest głównie przeznaczony dla graczy WFB, bo na takim ów forum jesteśmy
Dzięki za odpowiedź, o to mi właśnie chodziło. Rozumiem, że to konkurs WFB i nie oczekuję od Ciebie, że będziesz marnował czas na dopasowywanie konkursu do miliona systemów na rynku (z których i tak nikt niczego nie zgłosi). Wystarczą mi ogólne wytyczne i otwartość organizatora na gościnne występy innych bitewniaków. Dzięki temu z dużym prawdopodobieństwem mogę wybrać model, który do konkursu się klasyfikuje (o ile w końcu się wezmę i coś na PMoTM zmaluję - rzadko kiedy mieszczę się z malowaniem w miesiącu :)).

ODPOWIEDZ