Matysz [22.07 up]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Re: Matysz [11.02 up]

Post autor: Lechu »

W sumie pasuje :D

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Trochę mnie tu nie było, bo przerzuciłem się na 40k, ale część tego co zmalowałem mogę pokazać i tu:

"Count as" Typhus (figurka firmy Maximini, nazywa się plaguebringer)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Figurka z żywicy, wielkościowo jak ogr. Jakościowo naprawdę ok, nie to failcast :P

Smok, który miał robić za helldrake'a (taki transformers CSMów)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

No, a gdzie te pomalowane?
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Jeżeli ten smok zombie to już koniec, to niestety nie wygląda powalająco, ale wiadomo że z tak dużymi powierzchniami, gdzie trzeba wycieniować kolor kości łatwo niestety nie jest :(. Polecam dużo warstw rozwodnionej farby (coraz jaśniejsze) i same krawędzie białym na końcu.

Skrzydła już troszkę lepiej, choć na tych zdjęciach mało widać, może w realu jest lepiej :)
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Jacek_Azael pisze:No, a gdzie te pomalowane?
W treści posta?

@mnp21: Robienie zdjęć smokowi to jakaś porażka, 3 aparatami próbowałem. Z kości i skrzydeł (zresztą wszystkie mięśnie są tak pocieniowane) akurat zadowolony jestem, z zielonej skóry trochę mniej, a na zdjęciu wyszedł idealnie z prawdą ten zółtobrązowy kolor-najbardziej nieudany :P

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

No to jak jesteś zadowolony to najważniejsze, wrzuć jeszcze jakieś prace, bo potencjał jest :D

Co do smoka, to chodziło mi o zbyt mało intensywne cieniowanie... zwłaszcza na pierwszym zdjęciu, jak dla mnie kości wyglądają płasko, niemalże jakbyś je tylko spodkładował. Na Tabletop jest fajny, ale z takiego potwora wielkiego można było trochę więcej IMO wyciągnąć :)
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Dark elfy na zamówienie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zmalowalem lącznie 15 BG i 10 harpi. Skrzydla to robota wlaściciela-drut i hmmm.... plastry? Mają w sumie fajną teksturowaną powierchnie dzięki temu. Następne w kolejce są kociolek, czarki i pegazy, a potem pewnie wezmę się wreszcie dalej za swoje figsy :)

ODPOWIEDZ