Krasnala (nie)krasnal'skie farbunki. TORDZIO - NMM UPLOAD.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Re: Krasnala (nie)krasnal'skie farbunki. Tordzio Galera's :)

Post autor: Gąszczu »

Siem, bawiłem sie ostatnio z wywka która docelowo ma robić mi za sun Dragona w armi HE, w zasadzie z konwerski to tylko ostrze na ogonie i rogi. Malowanie na szybko ale za to wydaje mi się że efekt fajny.

Obrazek


Obrazek



Obrazek




Obrazek




Pozdro ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Malowanie bardzo fajne, ale to ma być Sun Dragon? Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy Wiwerną a smokiem? Smoki mają przednie łapy i skrzydła a wiwernom brakuje przednich łap. Poza tym morda tego stwora jest tak bardzo pokrzywiona i orcza, że aż boli. Żaden High Elf nigdy nie wsiadłby na tak wyglądającego smoka. Możesz to przyrównać tylko do bujania się starym trabantem w dzielnicy, w której wszyscy jeżdżą Bentleyami. ;)

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Luubie stare wozy, moze to d latego :-P póki co nie znalazłem alternatywy, bede polował na smoka z 4ed. Ae naraZie to wystarczy, pozatym moj Dżenral go polubi :-P

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Ostatnio trochę zapomniałem o Uploadach. Zmalowałem w miedzy czasie troche figsów ale teraz pochwale sie paroma na których ćwiczyłem NMM. Nie robiłem tego za duzo więc miejscami może zawiać bidą. Pozdro.


Na początek Phoenix Guard.


Obrazek


Obrazek


Teraz Mager na Koniuszym.

Obrazek


I ostatnia wieczorna praca. Maruder HE 1992.

Obrazek



Podstawki generalnie plewne ale takie ma cała armia wiec nie ma sensu sie wyłamywać. Jak kiedyś znajde czas to wymysle coś lepszego.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dodaj troszke trawy statycznej i bada lepiej wygladac lub poprostu na brozowo piasek a potem drybushem jasnym brazem
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

A własnie ze nie! Podstawki w oldschoolowym stylu , goblin green + zółć , :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Najbardziej podoba mi się malowanie ostatniego figsa. Wyszedł świetnie =D> ...
Gemy dobrze jest maznąć lakierem błyszczącym. Poprawia to ich wygląd. Generalnie lakier błyszczący stosuję do gemów i wszelkiego rodzaju sliny/flaków...

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

super pomysł, pozwolisz ze podchwycę i wypróbuje. Nabylem ostatnio super matt army paintera i psikam tym figsy ,ale cos w polysku tez mam i to pedzelkowe.

ODPOWIEDZ