ETC Serbia 2013 - wieści z frontu

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ETC Serbia 2013 - wieści z frontu

Post autor: Kalesoner »

Gratulacje i podziękowania dla kadrowiczów. Za czas poświecony na przygotowania, za stworzenie zgranej ekipy, za pierwsza w historii wygraną z Włochami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Przynajmniej nasze chłopaki z FoW podwójne złoto przywiozą. Singla wygrał Kuba Charmo.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

QC i Furion,

Porównywanie wyniku z 2010 do tegorocznego jest totalnie nietrafione.
Wtedy to był blamaż, żenada i lipa po całości. Wtedy walka była niemal w warzywniaku, Żalal i Żalba przeszli do historii ze swoimi 34 punktami. Byłem, widziałem i uwierzyć nie mogłem.
W tym roku chłopaki walczyli ze wszystkimi mocnymi teamami, trafili tylko 1 lamusów i tak naprawdę o włos stracili podium.
Nie ma powodów do wstydu. A to jest gigantyczna różnica.

Oczywiście wnioski będzie trzeba wyciągnąć, bo widać gołym okiem, że coś nie do końca zagrało.

Z mojej strony dołączam się do podziękowań dla całej drużyny za ten ogrom emocji.
Mam nadzieję, że nie żałujecie poświęconej pracy i czasu oraz że zmobilizujecie się za rok do kolejnej walki o tytuł :)
Jeszcze raz dzięki za godne reprezentowanie Polskiej sceny battlowej!

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

Coś nie zabanglało ... i ostatecznie najgorsze z możliwych miejsc... będzie co analizować

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Kalesoner pisze:Gratulacje i podziękowania dla kadrowiczów. Za czas poświecony na przygotowania, za stworzenie zgranej ekipy, za pierwsza w historii wygraną z Włochami.
+1, najbardziej cieszy utarcie nosa makaroniarzom. :)
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

nie mozna im odmowic powaznego podejscia i ogromnego wysilku wlozonego w przygotowania. ale mowienie o tym, ze zloto bylo o wlos to nieporozumienie. na zloto byla szansa tylko wtedy, gdy niemcy by dostali od wlochow. przegralismy wyraznie z niemcami i bardzo wyraznie z dania. sam przyznaj, ze mecz z dania slabo poszedl. to nie bylo o wlos - nikomu nie udalo sie zdobyc punktow. cos nie zagralo i tyle.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

WH40k III miejsce. Oficjalnie. Na Fb ruszyło info wreszcie :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Furion pisze: Jak co niektórzy wtedy mówili, nawet drugie miejsce byłoby porażką. Od składu co jechał po złoto nie oczekuje się 4go miejsca. Gratulacje dla Pazia za wynik, mimo pairingów gdzie rzucany był na pożarcie.
Jezeli chodzi o rzucanie na pozarcie, to zakladam, ze w tej roli wystepowal tradycyjnie Debek. Ktory jak zwykle zrobil w tej roli oskarowy wystep. :)

Natomiast flejm... mozesz sie zawiesc, Furion. Nie ma latwch celow do rzucania kamieniami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kołata pisze:QC i Furion,
Proszę o niemieszanie moich wypowiedzi z wypowiedziami rudych! ;)
Porównywanie wyniku z 2010 do tegorocznego jest totalnie nietrafione.
Wtedy to był blamaż, żenada i lipa po całości. Wtedy walka była niemal w warzywniaku,
Ostatnia bitwa na pierwszym stole i obsys do 0. Różnica jest taka, że w tym roku żaden team nas nie przeskoczył mimo takiego samego finishu.

Warzywniak zaorany, Włosi pokonani (za to brawa) a pozostałe 2 ważne mecze (Niemcy i Dania) to drużynowo machy w plecy. Szkoda.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

dla mnie najcenniejsza jest wygrana z Ruskiemi za co Kadrze serdecznie dziękuję i doceniam trud włożony w przygotowania. ( mój poprzedni post był dość surowy, a ten post ma być dopieszczający).
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Mnie też z przyczyn politycznych najbardziej usatysfakcjonowała wygrana z Ruskimi.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jankiel,
Napisałem, że podium było o włos, a nie złoto :) Pozatym napewno się zgodzisz, że skala porażki tegorocznej w porównaniu z tą z 2010 jest zupełnie inna.
Ale oczywiście zgadzam się z Tobą. W ktorymś miejscu został popełniony błąd (błędy) i w przyszlości trzeba tego uniknąć.

Teraz dajmy chlopakom odsapnąć. Niech zbiorą siły na pisanie obszernych raportów :mrgreen:


ps. Furion, nie rzucaj wybranych i do tego słabych argumentów. Weź sobie po swojemu zrób arkusz w excelu i porównaj całościowy obraz tamtej porażki z tegoroczną. Myślę że po takim podsumowaniu sam utniesz swój flejm :P

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Przestań sobie dopowiadać, że robię flejmy, bo to robi Śląska Filia Hejtowania Warszawy i Wszystkiego Co z Nią Związane.

Ja po prostu tak jak każdy spodziewałem się / bardzo chciałem / wręcz żądałem złota, a dostałem od tegorocznej 4te miejsce. Szkoda i tyle.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

"coś nie zagrało", jasne że nie zagrało jak zamiast Furiona Mistrza Świata z 2012 r. chłopa który wygrał 2 Mastery na euro od początku booka HE na 8 ED, bierzecie Golonkę O&G który zagrał 1 mastera a Fisha LiZ mimo tego że w rankingu tą armią jest lepszy Golonka.
To coś musi nie zagrać, z PZPN leśne dziadki poszły w siną dal, może w końcu z Polskiego battla też zniknie kolesiostwo i zamiast brać dobrego kompana do wódy na tak istotny turniej weźmie się dobrego gracza do gry.

Szkoda Szaitisa bo jak widać nie przespał okresu przygotowawczego, jak to jest że taki Dębek który w teamie jest po to żeby brać najgorsze paringi punktuje a reszta czeka w kolejce do pośredniaka na wypłatę ??

Pozdro fajnie że pojechaliście na wakacje szkoda że nie wracacie z medalami ale ja wam śpiewał nie będę że nic się nie stało.

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

No cóż, szkoda troche, ale i tak =D>, za rok będzie lepiej ;)

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Więc flame i narzekanie na forum ... za 3...2...1..... ?
Poważnie ludzie ? Tylko to potraficie ?

Wielkie gratulacje za walkę do ostatniej figurki na stole :)
Zajebiście, że udało im się wywalczyć 4 miejsce (wtapiając 2 gry) ... nie do końca byłem przekonany czy uda się wywalczyć po raz trzeci złoto. Liczyłem na 2-3 miejsce, ale minimalnie się pomyliłem ;)
Najważniejsze, że sprawili frajdę tylu graczom w Polsce, którzy mogli siedzieć i śledzić na forum, fb, twiterze itd.
Z pewnością wiele się nauczyli i najważniejsze to wyjść z tego z twarzą i za rok znowu walczyć o najwyższe :)

Jak nie w tym roku to za rok ;)

Wielki szacunek dla wszystkich i specjalne podziękowania dla chłopaków co na FB wrzucali info którzy odegrali naprawdę zajebistą rolę dając tak dużo info odnośnie tego co tam się działo.
Brawo!! =D>
Ostatnio zmieniony 11 sie 2013, o 22:24 przez Luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

...
Ostatnio zmieniony 14 sie 2013, o 08:32 przez QQrydza, łącznie zmieniany 2 razy.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Czasem się zastanawiam ile opary ołowiu i innych metali ciężkich mogą wyrządzić szkód w ludzkim mózgu. Widzę, że dużo więcej niż się spodziewałem.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dobra, kończę tą dyskusję bo jest bez sensu. Szkoda mojego i Waszego czasu, bo w większości się z Wami zgadzam, a do tego nawet Was lubię więc nie ma się co spinać o pierdoły :D
Pozdr! :)

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Śląska Filia Hejtowania Warszawy :mrgreen: Chyba zapomniałeś o pięciu literkach "Dolno" :wink: Od kiedy Paz dostał się do repy nikt na Śląsku już nie hestuje Wawy. Zresztą mamy swoje sprawy :wink: Co do wypowidzi Sola to imo nie do końca trafiona ale rozumiem jego gorycz. Tak czy siak dzięki za dobrą grę (szczególnie Dębkowi, Rincowi i Szaitisowi) jak i bardzo dobrą relację internetową (propsy Tutajec,Ripley,Dymaniusz & reszta). Brakowało reprezentanta Szwecji Południowej oj brakowało :(

ODPOWIEDZ