Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Fuxiorr Galeria - Krasnoludy i Wampiry

Post autor: smiejagreg »

To jakby zupełnie inne malowanie jest - nie mówię, że fantastyczne, ale zupełnie inne, niż u krasi. Jakby malowała zupełnie inna osoba #-o ...
Co do modeli - na pewno fajniejsze, niz te od GW, ale o to nietrudno, bo gorszych figsów od tych serwowanych ostatnio przez GW ciężko znaleźć. Generalnie regiment fajny i kolorystycznie, i figsowo. Tak trzymać...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Malowanie bardzo fajne!
Prawda, że inne niz u krasi bo u krasi miałeś za cel malować je bardzo cukierkowo i jakby to powiedzieć w realiach fantazy. Tutaj masz czyste normalne malowanie z zachowaniem wszelkich standardów. Jedyny minus to brzydka figurka GUO ale nic na to nie poradzisz i podstawki strasznie takie biedne bym powiedział :(

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Vraith pisze:Malowanie bardzo fajne!
Prawda, że inne niz u krasi bo u krasi miałeś za cel malować je bardzo cukierkowo i jakby to powiedzieć w realiach fantazy. Tutaj masz czyste normalne malowanie z zachowaniem wszelkich standardów.
+1


Mi sie Guo podoba :D Moze jest troszke mnieszy niz powinien ale przynajmniej fajny :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

świetny guo ) kolorystyka bardzo miło pasuje
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Na szybko :D Herald Nurgla
Obrazek
Obrazek

Wiem ze tlo i foty z dupy... ale innego tla nie mam a pora jest dos wieczorowa ... :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Na tych zdjęciach wygląda bardzo przyzwoicie :) A tło... nie masz jakiegoś jednolitego t-shirta? Najlepiej szarego ;)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

To fakt. Wygląda fajnie. Określiłbym to "retro stylem" zdjęcia.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Pomalowałeś go w stylu swoich krasnoludów co muszę Ci powiedzieć niestety nie wyszło.....Bardzo ładnie pomalowałeś cory i GUO więc trzymaj się tego stylu w demonach/ Dla mnie niestety NIE

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Za ostre przejścia i za grube linie ze srebnego i słąbo to wygląda, skóra by lepej wygladała zwashowana jak u demonów.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Też mi to nie leży zbyt. Za mało rozwodniona farba, za bardzo pociapkane.

Awatar użytkownika
Tombo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tombo »

cory, guo fajne - ładna stonowana zieleń trzymają klimat :)
Herald za ostre przejścia na skórze i broni, przydałoby się to stonować, metal, rdza na toporze to samo.
Powodzenia i raczej w kierunku poprzednich modeli, bo fajnie wyszły.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Skóra zmieniona... jeszcze nie mam pomyslu co zrobic z metalem ...
PS: Styl mych krasi mi sie podoba... dla mnie super pasuje do tych starych modeli ....
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Styl owszem - malowanie za pomocą dużych kontrastów jest bardzo fajne. Lubię kontrastowe malowanie. Ale jest jedna rzecz. Takie malowanie wymaga bardzo dobrego operowania światłocieniem, tzn rozjaśnienia muszą być w odpowiednich miejscach i namalowane w odpowiedni sposób, tzn. dokładnie i z własciwym natężeniem odcienia. To jest dość trudne. Wybacz, Fux, ale imho jeszcze nie jesteś na takim etapie skilla. I dlatego krasie i ten nurglita nie podchodzą niektórym forumowiczom w odbiorze. Ćwicz technikę malowania kontrastami, bo na razie jest dość ... hm, poczatkująco #-o :wink: ... No offence...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Czekajcie czekajcie. Fuxior troszkę nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że taki malowanie pasuje do twoich kraśków w 100% i chyba tylko jeden model mi się nie podobał ( BSB ) natomiast pomalowałeś swoich nurglitów normalnie tak jak to wszyscy robią na wysokim poziomie, ten ludek tutaj jednak odstaje i to mocno dlaczego? Bo pomalowałeś go nie jak resztę swojej armii demonów ale jak kraśka w tym swoim bajkowym klimacie, który tutaj zwyczajnie nie pasuje. Pomaluj go tak samo jak swoje cory i będzie super.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Vraith ma swoje zdanie, ja mam swoje :wink: ...

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

Obejrzałem galerię i dochodzę do wniosku że krasie Fuxiorr'a są bardzo ciekawe mają swój komiksowo/ kreskówkowy klimat mi się to akurat podoba a na pewno wyróżnia je to od innych prac :) zaznaczę jeszcze że na malowaniu nie znam się wcale :P

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Tak to wygląda za dnia... która skóra lepsza? :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Od tyłu skóra tego gościa z toporem jest bardzo fajna.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

O, lepsze zdjęcia :) Grubas ma fajną - w Twoim stylu - skórę. Przyczepiłbym się do kłów na ramieniu. Wyglądają jak maźnięte washem i nic więcej ;) Nadal mi się podoba.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Moje krasie mi się bardzo podobają a jednostki które tworzą armie kraski która używam są prawie skończone - mam jednostki typu ironbreaker czy slayerzy ale ich narazie nie planuję malować. W mej krasiowej armii brak mi pomalowanych paru obsługantów i jednej maszyny wraz z przemalowaniem hammererów.
Uważam że moja baśniowo - komiksowa armia krasi bardzo fajnie wyglada na stole wśród "ciemnych" i bardziej "realistycznych " jednostek znajomych.
Wklejam fotkę dla porównania mych baśniowych krasi a realistycznych modeli - sory Greg innych modeli nie miałem a twoje modele są w sam raz do porównania.
Obrazek
Obrazek
Mi ten baśniowy styl bardzo pasuje i jest fajny.... zarazem daje unikatowy wygląd armii iż większość robi armie bardziej w stronę gw i ich "realizmu" niż w stronę bajkowości czy komiksowości. Jak zaczynałem malować i wklejać tutaj fotki mych pierwszych prac i jak szedłem ze skilem w górę mało kto powiedział że mi to wychodzi wręcz czasem mnie ludzie zniechęcali do malowania. Nie wiem czemu ale jakoś tak na mnie wpadło.. bo jak patrze na innych nowicjuszy to wszyscy są odrazu wspierani i motywowani. No ale nie o tym ten post :wink:
Dobra wrzucę też fotkę mej armii która jest prawie że zrobiona
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poza tym nigdy nie zaznaczałem że jestem pro painterem... i uważam że malowanie powinno dawać radość nawet z najgorszych prac
Uff ale się rozpisałem #-o
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ