Plotki ws 8ed. Kodeksu DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Re: Plotki ws 8ed. Kodeksu DE

Post autor: Matias »

IMHO nie takie złe :wink:

Przydałoby się żeby dali nam jakąś fajną magię, a nie tylko ciągle tan death i shadow :P

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Kefas pisze:
October 4
- King of the Executioners Blister
Czyżby bohater z HKB 8) ?
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Matias pisze:Przydałoby się żeby dali nam jakąś fajną magię, a nie tylko ciągle tan death i shadow :P
Jeżeli tylko przez moment zastanowisz się czy wybrać Death czy Dark Magic to znaczy, że prawie na pewno Dark Magic będzie zbanowane lub pocięte.

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

I właśnie przez takie cięcia gra traci dla mnie sens - bo co z tego że mam fajną, ładną armię którą lubię, jeżeli nie mogę używać jej atutów, bo jakiś kretyn wymyślił sobie ograniczenia "żeby było sprawiedliwie" [-(

PRECZ Z OGRANICZENIAMI !!! :wink:

oak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166

Post autor: oak »

Paraszczak pisze:
Jeżeli tylko przez moment zastanowisz się czy wybrać Death czy Dark Magic to znaczy, że prawie na pewno Dark Magic będzie zbanowane lub pocięte.
E tam, jakby mi dorzucili beasta to dla samej zerówki brałbym na małym magu zamiast deatha. Równie dobrze mogą nam dorzucić takie jednostki ze dla drugiego maga moze nie być miejsca nie ważne czy będzie z deathem. Także odnoszenie sie do deatha czy shadowa które teraz wydają sie zbyt silne moze minąć sie z celem.

oak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166

Post autor: oak »

Bardziej martwi mnie box egzekow z gwardia. Jak to będzie wyglądało :/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zostają jeszcze stare metalowe wzory, przynajmniej ja się ich trzymam :mrgreen:
Jak Wam będą ciążyć, to ja oczywiście przygarnę :D

Pewnie będą się różnić główkami z hełmami i bronią.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Jeśli wypuszczą coś podobnego HE shadow warriors/sisters to będzie spoko. Jak zrobią gnioty w stylu modele do WoC to trzeba się martwić. ... Przecież gwardia będzie niegrywalna, więc i tak niema o co się martwić.

Oby kodeks był jak ten z WoC lub HE (Pełny możliwości), gdyż ostatnia ich odsłona Lizaki jest mega gniotem.

Ciekawi mnie jak ten rydwan będzie wyglądał.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

ostatnia ich odsłona Lizaki jest mega gniotem.
Jak coś nie jest przegięte. Nie oznacza, że jest słabe :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kanadian pisze:Jeśli wypuszczą coś podobnego HE shadow warriors/sisters to będzie spoko. Jak zrobią gnioty w stylu modele do WoC to trzeba się martwić. ... Przecież gwardia będzie niegrywalna, więc i tak niema o co się martwić.

Oby kodeks był jak ten z WoC lub HE (Pełny możliwości), gdyż ostatnia ich odsłona Lizaki jest mega gniotem.

Ciekawi mnie jak ten rydwan będzie wyglądał.

Wiekszych bzudr dawno nie slyszalem. Kodeks lizakow jest mega dobry - chyba nigdy nie bylo opcji zlozenia tak roznorodnych rozpisek.
Gniotem byl ten z poprzedniej edycji.

oak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166

Post autor: oak »

Kanadian pisze: Przecież gwardia będzie niegrywalna, więc i tak niema o co się martwić.
A dlaczego ma być niegrywalna?

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Bo Canadian tak sobie wymyślił...
Jeśli sygnaturka DM na prawdę boostuje siłę o 1 to od 10ciu modeli wychodzi 21 ataków z przerzutem z S5 i AP (z banneru na przykład). Jeśli dodać do tego dodatkowy atak z kotła (o ile go jeszcze będzie dawał) to wychodzi ich 31. Z 10ciu modeli! Wtedy nawet i ta biedna magica może sobie siedzieć w tych BG.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

oak pisze:
Kanadian pisze: Przecież gwardia będzie niegrywalna, więc i tak niema o co się martwić.
A dlaczego ma być niegrywalna?
Bo byli bardzo mocni w poprzednim booku (w 7ed) więc teraz trzeba sprzedać trochę egzekutorów.
- The weight of the book lies Karond units Kar, Hag Graef and Clar Karond
Z plotek to mi się podoba, z tym że już w tej książce królowała hydra więc karond kard był reprezentowany. Do tego flufowo executioners KING na pewno nie przejdzie, więc albo to robocza nazwa albo wishlist.


Niemniej ciesze się , że idą zmiany , bo potrzebowałem jakiegoś impulsu do odkurzenia armii:)

oak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166

Post autor: oak »

hypnotic pisze:
oak pisze: A dlaczego ma być niegrywalna?
Bo byli bardzo mocni w poprzednim booku (w 7ed) więc teraz trzeba sprzedać trochę egzekutorów.
Ale chyba są i tak w jednym multikicie (gwardia+exeki) wiec nawet jak gwardia będzie grywalna to nie wpłynie to na sprzedaż egzekow którzy maja rządzić ;)

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Problemem Gwardii i Exeków jest stosunek kosztu modelu do jego T i AS. Co z tego że 10 Gwardzistów będzie miało nawet 50A S5 z AP jak po prostu nigdzie nie dojdzie. A na armie bez strzelania zejdzie od Impaktów/Ziania.

Do tego 8ed zasada, że "zabite" modele oddają w HtH czyni elfiki jeszcze bardziej mierne. HE mają ataki z 3 szeregów z ASF. Doskonała odpowiedź na niski Save i T. My dostaniemy damski ch*j.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Paraszczak, 10 BG to był tylko przykład. Pewnie, że nie wystawisz takiego oddziału. Ale jak wystawisz 20+ (bo wydaje mi się, że wraz z nowym bookiem zdejmą to niedorzeczne ograniczenie) to nawet jak Ci zostanie tych 10ciu to będą młócić. Przecież zawsze mieliśmy niski T i AS...A bicie z 3ech szeregów to chyba ma być ogólna zasada elfów?

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Może będzie banner 2+ ward na strzelanie za 50 punktów :wink:

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Królik pisze:Może będzie banner 2+ ward na strzelanie za 50 punktów :wink:
Jakoś by to nie zdziwiło :P, a do kompletu dla WE wersja dająca takiego warda w CC.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Królik pisze:Może będzie banner 2+ ward na strzelanie za 50 punktów :wink:
Już jest - harpie ;P

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ale sie jaram!!! To bedzie dlugi miesiac...
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Zablokowany