Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: crovaxus »

banner of Rage :) to był dobry book. Ja najbardziej żałuję Raptourus Standard....fajny był :mrgreen:
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Dobry pod niektórymi względami, przeciętny w większości i zupełnie beznadziejny w niektórych aspektach :wink: . Ale przynajmniej jest co wspominać :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Wreszcie nie trzeba grać na plewnej piechocie - mnie osobiście żal jest tylko Infernal Puppeta ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ach ten strach w oczach przeciwnika jak miał rzucać cokolwiek na 4 kościach :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Stary gateway, bloodcurling roar i puppet- tej trójcy mi brakuje.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

i wszystkich tych 3 rzeczy....na jednym lordzie magu na dysku który potrafił ustawić całą grę 1 czarem :P no strzałka była też fajna...powinniśmy założyć temat "za czym tęsknimy w starym booku" gdzie wylewalibyśmy nasze smuty :mrgreen:
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

mnie osobiście żal jest tylko Infernal Puppeta ;)
Hej, przecież jestem :P .
.na jednym lordzie magu na dysku który potrafił ustawić całą grę 1 czarem
Jak wyszedł tak jak trzeba :wink: . Gateway był fajny, ale też zbyt losowy :mrgreen: , nawet jak na chaos.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Nie wiem na co narzekacie… owszem stare itemy i gifty były spoko ale:
- Hellfire Sword: item jak dla mnie nie grywalny lekko co prawda w niektórych rozpach na pewno będzie się sprawdzał, np. na dyskowcu bo berer musi być mobilny, co by nie wpadł w coś z wardem 2+ od flamingów… a jak wpadnie w hordę i dobrze kulniesz to niezłą masakrę można nim zrobić.
- Sword of Change: koniecznie trzeba dać potion of strenght i najlepiej dać ten itemik na maga lorda i coś może da się tym ugrać… ale chyba jeden z najgorszych itemów…
- Filth Mace: to dziadostwo nie ma po prostu zastosowania… chyba, że połączone z magią nurgla wtedy troszkę nadrabia ale nadal tylko S 5…
- Helm of Many Eyes: lepszy jak był bo dodaje +1 do AS
- Skull of Katam: na euro raczej nie przydatne na open już nie bo bez ograniczeń magii może nieźle działać
- Chalice of Chaos: 1/6 szansy na DP… za 10 pkt. Spoko item.
- Pedant of Slaanesh: troszkę za drogi ale lord slaanesha na steedzie z soulfeederem w unicie hellstridersów daje radę… skasujesz 2 fasty i dopóki unit żyje masz stubborna z 1 kości…
- Blasted Standard: użyteczny na kawie albo piechocie 
- Banner of Rage… to jest najgorszy item…
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

osobiście najbardziej brakuje mi daru chaosu : paraliżującego ryku #-o
dawałem go na I lub II poziomowego tęczowca + chowaniec,
udawało się ustrzelić wiele jednostek w jedną turę :!: :!: :!: m.in. działo ogrów i kawę WoCH-u

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

kawa wochu, bretki....... wszystko co pancerne leciało od tego aż miło. niby drobny piard z siłą 1 ale na 7-8 strzałów zawsze jakaś 6 się trafiła. Miałem go zawsze na Dyskowcu, najpierw wyczarował coś a jak nie ubił to wykończył strzałem . Było miło.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
DOC
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Pszczyna / Gliwice

Post autor: DOC »

A jak pendantowiec uciekał przed gościem z krzykiem... :D aż miło było patrzeć.
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Kaos666
Plewa
Posty: 8

Post autor: Kaos666 »

Jakie są różnice pomiędzy demonami a wojownikami chaosu? Czym się łatwiej gra? Co ma mniej "złych" paringów.
Jestem nowy i dziękuję za pomoc, bo nie wiem która armię wybrać.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

DOC pisze:A jak pendantowiec uciekał przed gościem z krzykiem... :D aż miło było patrzeć.
najwięcej narzekali gracze DE z pedantem, że ten przedmiot nie jest w żaden sposób przycięty #-o
aż miło się słuchało, prawda :lol2:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ano. Dość zabawną jest sytuacja gdzie gięta armia zarzuca niegiętej armii że jest bardziej przegięta od niej :mrgreen: .

Seariously, pendanta w kategorii "wycena godna najgłębszych otchłani odbytu" przebił dopiero niedawno BOtWD HE.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Ale jak ktoś już wcześniej zauważył, nie ma itemu idealnego. Na wszystko da się zagrać i jest odpowiedź :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

To znowu ja :mrgreen: co lepiej kupić skulkrecherów czy forskaenów?

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

skulle. forsakeni byli słabi wtedy, a teraz....są lepsi ale i tak o wiele więcej pograsz skullcrusherami
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Skulle tak, forsakeni nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

forsekani Khorna mogą być spoko z hate mogą nieźle namieszać ^^

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

oni sa spoko, mozna ich uzyc jako minibunkier dla bohaterow dajac im blasted stnadard. jak turlniesz dobrze to w cc maja wygar. no i maja mv6!
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

ODPOWIEDZ