Galharena prac ciąg dalszy 26.09.2020 - Grey Knights

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Re: Galharena prac ciag dalszy-25.08.13 Chosen of Asuryan Up

Post autor: Aro »

Galharen pisze:Moj nowy champion do oddzialu WL, Korhil aka Mike Tyson. Wreszcie udalo mi sie dorwac na ebayu metalowy model i wczoraj wieczorem speed painting i udalo mi sie go pomalowac. Poziom i styl armijny.

Obrazek
Powinni za takie wypowiedzi dawać dziennego bana :)
Ja za cholerę bez pomocy aero nie zrobię tak czystych przejść.
Super malowanie ale powiedz ile naprawdę czasu siedziałeś nad nim ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Najpierw bylo u mnie: :shock: i :D z sobowtóra pana Mike a. Potem przeczytałem, że to speedpaint, więc +1 dla postu Grzesia.
I plus jeden dla tutkow. Ej no narawde jest zajebisty. Jak ostrze yopora zrobiles.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Aro pisze:Super malowanie ale powiedz ile naprawdę czasu siedziałeś nad nim ??
Eh, nie widze powodu by dziwnie zanizac lub zawyzac czas pracy, jakby to mialo jakis wplyw na odbior modelu :)
Niedzielny wieczor wszystkie bazowe kolory, rozjasnienia itp itd. a wczoraj domalowalem tylko gemy, zamalowalem obdarcia i polakierowalem. Mysle, ze w sumie zajal mi takie dobre 4h. Jak na mnie to i tak speed painting, bo nad Caradryanem czasu nie licze w godzinach tylko dniach :mrgreen:
WojtuśŚ pisze: Jak ostrze yopora zrobiles.
Baza mithril silver. Kilka washy chaos black, az do punktu gdy cienie byly ladnie nalozone i pokryly metalik tam gdzie trzeba. Wyciagniecie boltgun metal+mithril 50-50 i potem sam mithril. I na koniec dodalem tylko turkusowe washe jako cienie tez. Natchnal mnie Volomir do sprobowania czegos takiego. Podobaja mi sie takie metaliki, na kolejnych armijnych modelach wlasnie w tym kierunku pojde, bo nawet fajnie to pasuje z moimi kolorami.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Jakiego lakieru używasz do figurek?
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nie no czas/poziom ...nie mam pytan ;) Z ostatnich prac najbardziej przypasil mi lodowy fenix ,czekam z niecierpliwoscia na gotowego :)

p.s-graty za wytrwalosc :wink: jak już machniesz cala armie bedzie miazga (ilość/jakosc).
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Aro pisze:Jakiego lakieru używasz do figurek?
Nadal wydaje mi sie ze matowy lakier GW jest najlepszy. Dlatego go używam obecnie.
Nie wiem jak sie ma jakosc podkładowow w sprayu i lakierów od army paintera, ale ich biały spray zawiódł mnie kompletnie.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Pracuje nad projektem Secret Santa, opisalem go kilka postow wyzej, podstawka jest juz gotowa, pierwszy raz eksperymentuje z wodospadem i rzeka, ciekaw jestem waszych opinii, ale zdjecia wrzuce dopiero popoludniu po pracy.
Jako model obralem sobie Selafyna, ktoremu dorobilem wlocznie. Udalo mi sie na eBayu kupic 2 tulowia selafyna za laczna kwote 1 euro, takze malym wydatkiem uzyskalem calkiem fajny model.

W miedzyczasie, jako ze jestem zwolennikiem wykorzystywania wszystkich bitsow przed zakupem nowych figurek, zrobilem sobie 4 tego bolca. Nr 3 kupilem tydzien temu na ebayu tez za bardzo korzystna kwote, ale jednak mimo wszystko drogie sa te bolce jak na to jak wygladaja.
Stad tez taki maly cheat, nada sie?

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zeby wszystkie samorobki byly na takim poziomie. Jak dla mnie spoko.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Wszystko, co plastikowe spoko. Drut jednakże do poprawy. Takie mocowanie wyglada nieco prymitywnie, to po pierwsze, a po drugie, jeśli jest napięty, to powinien być prosty, a nie taki "pofałalowany".

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Tak jak wyżej, zmień drut tak żeby wyglądał na napięty i będzie cacy:D Bo reszta jest zacna.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Tak zrobie :) Duzo latwiej mi idzie malowanie niz konwertowanie :wink:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Galharen pisze:Tak zrobie :) Duzo latwiej mi idzie malowanie niz konwertowanie :wink:
Mam niestety dokładnie odwrotnie. :(

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Zabralem sie za projekt Secret Santa.
Przypomne tylko, ze jest to akcja na Ulthuan.net, calkowicie charytatywna, uzytkownicy maluja/konwertuja dla siebie rozne modele jako prezent swiateczny. Takze zero spiny, cisnienia, sama przyjemnosc z malowania, bo kazdy ma swiadomosc, ze male niedociagniecia moga sie zdarzyc.
Ja postanowilem zmierzyc sie poraz kolejny z efektem wody, tym razem w nieco innej formie, bardziej realistycznej.
Docelowo model ma stac w rzece, woda gdzies do kostek.
Jako ze jest to SECRET Santa, nie wrzucam na Ulthuan, na bloga jeszcze tez nie, ale na naszym rodzimym forum opinie chetnie uslysze.

Tutaj szybkie fotkie pogladowe

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

aa, zapomnialem napisac, moja figsa leci do Colorado :wink:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

Woda mega =D> Płaszczyk też, ale IMHO ma za dużo ciemnej powierzchni w tych zagłębieniach u dołu... a może nie? :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Glupio troche wyglada pusta pochwa po mieczu, jak nie ma on miecza - moze dolepilbys rekojesc z gsu zeby klepiej wygladalo?
Dodaj moze jakas jeszcze jedna wstazke do tej wloczni, zeby gracz mogl go jakos bsbka uzywac :)

Malowanie spoko sie zapowiada, podstawka i pomysl takze.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ta woda!!!! jedna z najlepszych podstawek pod małego figsa jaka widziałem. Naprawde pełen podziw z mojej strony =D> zdradziłbys jak zrobiłeś tą wodę?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Tez mi sie najbardziej podstawka podoba z tego zestawu :wink: Az myslalem juz, czy by sobie jej nie zostawic i nie zrobic na ziomka nowej, ale nei ma sensu, gdyz nie jest to trudna sprawa.
Jak bede mial czas to zrobie krotki tutorial, bedzie pierwszy material na bloga :D
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Zaczalem pracowac nad podstawka sceniczna pod Caradryana.
Poki co wstepna koncepcja, selafyn dla pokazania skali.
Co myslicie?

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Świetna, aż się prosi żeby zrobić jakiś zwisający bluszcz z tego ułamanego łuku :)

ODPOWIEDZ