Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Cylindryk »

Takie pytanko - jak widzicie wykorzystanie Gorebeasta jako Spawna?

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

spawn to warrior ktory za bardzo sie zmutowal. gorebeast za boga mi tu nie pasuje
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Chaos to mutacje i zmiany, jak dla mnie może zmutować nawet w konika Pony - oczywiście mrrrrocznego i z odpowiednią ilością czaszek tu i ówdzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

to masz wtedy spawna :mrgreen:
Obrazek
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

crovaxus pisze:spawn to warrior ktory za bardzo sie zmutowal. gorebeast za boga mi tu nie pasuje

Serio, wiem, co to Spawn... gram Chaosem wystarczająco długo.
A pytam się, bo Spawny GW średnio mi pasują, a został mi ten Gorebeast i tak szukam dla niego zajęcia.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

nie chodziło mi żeby komuś wypominać niewiedzę czy coś podobnego. po prostu no sam model mi nie pasuje w rolę spawna. chyba że by jakieś wystajace kończyny dołozyć, mutacje, zrobić z niego coś na podobieństwo "małej abomki". Może i by to fajnie wyszło ale jak dotąd nie widziałem by ktoś próbował takiego czegoś. Widziałem kiedyś fajnego spawna zrobionego z ogra (nie przypominał ogra w żaden sposób ale jako baza fajny był). Jak znajdę to zdjęcie to wrzucę
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

Ale wiesz, że nie każdy Spawn to macki, prawda? Spójrz choćby na Scyllę. ;)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

no scylla zmutował się w king konga tak troche :P nie chodzi mi o same macki. różne bajery ci warriorzy dostawali od bogów
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Cylindryk pisze:Ale wiesz, że nie każdy Spawn to macki, prawda? Spójrz choćby na Scyllę. ;)
prawda - wszystko zależy od piętna w którą stronę mutuje pomiot :idea:

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Ze Scyllą jest nieco inaczej- on najpierw otrzymywał przydatne gifty (twarda skóra, łapska, collar of khorne), i działał bez problemu, ale w końcu Khornewylosował mu nowy gift- zwierzęcy umysł. I on w sumie jest mocno obdarowanym czempionem chaosu, tylko że głupim :D
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

Szczur22 pisze:Ze Scyllą jest nieco inaczej- on najpierw otrzymywał przydatne gifty (twarda skóra, łapska, collar of khorne), i działał bez problemu, ale w końcu Khornewylosował mu nowy gift- zwierzęcy umysł. I on w sumie jest mocno obdarowanym czempionem chaosu, tylko że głupim :D
A czemu tylko on ma mieć taką ścieżkę "zespawnienia"? ;)

Poza tym, ten GoreSpawn to ma być jako model "pojawiający się" z Chaos Boona.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Spawn moze być w sumie wszystkim - człowiekiem, zwierzątkiem lub jaką bestią której chaos nie poskapił swoich darów i się "troszeczkę" zmutowało :P . Byle by rozmiar się zgadzał i od razu było wiadomo czym dany model jest.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Czy jest jakaś strona z katalogami GW, tak żeby można było sobie posprawdzać jaka figurka jest z jakiej edycji?


W której edycji (być może w starterze?) byli warriorzy ze sztandarem khorna jednoczęściowi?
tacy:
http://www.ebay.com/itm/Warhammer-Fanta ... 1269403802

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

lepiej napisz o jaki chodziło Ci sztandar, z tego co wiem to ikonę korna miały blodleterzy metalowi

perkoz89
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: perkoz89 »

Pytanko jak pozbyć sie papamobile w walce z imperium ??

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Poszukaj użytkownika Jankiel i przeczytaj jego podpis.
Obrazek

perkoz89
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: perkoz89 »

Słyszałem też o opcji -3ld z czaru i hit z helleny ... pozostaje modlić się w rzucie o hita ... a jakies inne opcje ??

Awatar użytkownika
Dulix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Dulix »

Powiedzcie mi proszę (zaznaczam że nie gram WoChem) czy w z pudełka poniżej można skleić maruderów z bronią ręczną i tarczą?
http://vanaheim.pl/pl/warriors-of-chaos ... chaos.html

Na stronie GW jest inne pudełko i inni trochę goście na odwrocie - przynajmniej tak mi się wydaje
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1040523

Czy to są te same figurki czy coś się ostatnio zmieniło?
"Pić w samotności to jak srać w towarzystwie"

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Tak, to jest dokładnie to samo, po prostu co jakiś czas GW zmienia wygląd boxów. Zrobisz z HW i tarczami, 2xHW, flailami i przy odrobinie konwersji z GW.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Dulix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Dulix »

dzięki wielkie :)
"Pić w samotności to jak srać w towarzystwie"

ODPOWIEDZ