Brzesko i okolice

ODPOWIEDZ
ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Brzesko i okolice

Post autor: ZielonySkaven »

Witam.

Poważnie rozważam grę w Warhammera, jedynym co mnie odstrasza jest fakt że nikt z moich znajomych nie jest zainteresowany grą..
I właśnie ciekaw jestem czy ktoś w okolicach Brzeska gra czy zostaje mi tylko dojazd do Krakowa..
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

W Bochni się znajdzie ktoś do grania - aczkolwiek osoby z Bochni grają oczywiście w Krakowie - bo to w Małopolsce największy ośrodek WFB, mamy tu klub Legion, oraz comiesięczne turnieje.

Jest też TKF w Tarnowie, ale też przyjeżdżają do nas - chociaż ostatnio coś rzadziej :P

W każdym razie zapraszam do Krakowa - do sklepu Vanaheim - ul. Lubicz 34/6 - okolice dworca :)
Wisła Kraków.

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Ok.

Czyli widzę że na luzie mogę się tutaj umówić na granie np na "lubiczu"??
Pozytywnie zaskoczyła mnie szybka odpowiedź:)
Pozdrawiam

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

prężne środowisko - szybka odpowiedź

najbliższy turniej 18 października - nawet jeśli nie masz wszystkich modeli, coś się zawsze pożyczy. Sam turniej organizowany jest na małe punkty pod mlodych graczy z niewielkimi ograniczeniami.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, o 06:07 przez Gremlin, łącznie zmieniany 1 raz.
xYz

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Każdy nowy gracz jest mile widziany ;)

Wpadnij 18 października - nawet jeżeli miałbyś nie zagrać, poznasz środowisko, jeżeli dopiero poznajesz WFB to obczaisz sobie co i jak ;)
Wisła Kraków.

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Dzięki za zaproszenie, niestety 18 października będę już z powrotem w UK, znalazłem info o jutrzejszym turnieju w "Bardzie", wpadnę tam zobaczyć z czym to się je, (nie grałem nigdy w warhammera), podejmę decyzję o wyborze armii, i w ogóle..
Powiem szczerze że biję się jeszcze z myślami, bo wydatek to nie mały, a ciągle się gryzę czy będę miał czas i chęci do wyjazdów na turnieje..
Jutro zobaczę jak to wszystko wygląda, przejdę się też na Lubicz :)
Mam nadzieję że poznam jakieś towarzystwo dzięki któremu się jeszcze bardziej zajawię..
A co do grania w Brzesku to chyba będę musiał poczekać aż moja córa dorośnie :)
pozdrawiam

ODPOWIEDZ