Selekcjonerzy 2014

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Selekcjonerzy 2014

Post autor: Dymitr »

Nie musi być komisja śledcza przecież.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Rince pisze: Moze czas powolacz jakas komisje sledcza, hmm?
Ehhh...

Zawsze zamiast jawnego sprawozdania można wysłać Dębka Pogromcę Mitów :D
\/\

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Słuchajcie to rozmowa i tak do niczego nie doprowadzi... jesteście jak FIFA - nie zmieniają nic od lat pomimo jasnych potrzeb bo im tak wygodnie....

Ale miałem sen... :)

W związku z tarciami w "środowisku" i odwiecznej nienawiści mam propozycje zorganizowanie SIDE EVENTU na jednym z masterów w stylu meczy Północ-Południe.

Miało by to wyglądać tak że dzielimy kraj na dwie części - z jednej strony Wawa i to co powyżej a z drugiej strony Śląsk z przystawkami... :mrgreen:

Coachem Północy - Dębek i Młody a południa Butan i ktoś.
Zrobimy dwie drużyny które zagrają na Bazyliszku np. Mecz Gwiazd - po to żeby przy stole udowodnić sobie kto ma rację.
Ja ze swojej strony mogę zająć się organizacją oraz załatwić poważnych sponsorów żeby było o co grać.

Przyszły sezon i tak już stracony bo nic się zmieni z tego co tu widzę - ale taki mecze może zaowocować wieloma prawdami na przyszłość i być jakimś punktem wyjścia....

Proszę się nie śmiać ja mówię całkiem poważnie i oferuję wsparcie mojej skromnej osoby :)....Co Wy na to?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Jawne sprawozdanie, a rozliczanie kadrowiczow przez srodowisko po ilosci rozgeranych bitew, to troche co innego. Ja wiem Butan, ze jestes mega szczegolowy, a najwazniejsza jest matematyka, ale moze nie wszystkie informacje dotyczace kadry powinny byc znane dla wszystkich. Ja np nie chce, zebys znal wyniki wszystkich moich 150 sparingow z zeszlego roku. Chociazby tyle. Selekcjonerzy moga oceniac wystepy i okres przygotowawczy poszczegolnoych graczy, ale bez przesady.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Słuchajcie to rozmowa i tak do niczego nie doprowadzi... jesteście jak FIFA - nie zmieniają nic od lat pomimo jasnych potrzeb bo im tak wygodnie....
@Piotr.
Żale 2-3 osób nazywasz jasnymi potrzebami. Co gorsza osób, które jak już wykazałem praktycznie nic nie zrobiły w tym roku by dostać się do kadry. [-o<
Obrazek
Obrazek

Zablokowany