Podział ról na ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Podział ról na ETC 2014

Post autor: Kalesoner »

Jacuś, ty na euro też nigdy nie pojedziesz, więc o co się do mnie plujesz? Tym razem wazelina poszła chyba na marne, żaden selekcjoner się nie podjara twoim postem. Nie masz pojęcia o czym piszesz, pracuj dalej nad sobą, może kiedyś uda Ci się mnie wyprowadzić z równowagi, chwilowo jesteś na to za cienki bolek. Wiedz jednak, ze doceniam starania. :wink:
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Chryste. Wróćmy do sedna!

kemot
Wodzirej
Posty: 737

Post autor: kemot »

JaceK pięknie i po prawdzie napisane.
Nie znam Shino, staram się takich ludzi nie oceniać, ale trąci od jego wypowiedzi i postawy jego własnym avatarem.
Jak sprzedaje się na AR widać po ilości głosów, co gorsza nawet na własnym podwórku nie potrafi sobie zjednać za dużej liczby zwolenników.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Jacku, albo działamy umocowani, albo każdy sobie rzepkę skrobie. Może ja się jutro ogłoszę selekcjonerem. Podam skład, napiszę stosowny post na forum ETC. Zgodnie z Twoją argumentacją, bo kto mi zabroni? Po co mam prosić LL o poparcie.
Z drugiej strony wyszedł też poważny problem z LL, którą mamy chyba by:
- wybrała ośrodki masterowe
- wybrała miejsce rozegrania DMP
- wybierała członków LS
- wybierała selekcjonerów kadry
- wybierała naszych przedstawicieli do kandydowania do organów międzynarodowych typu AR itp.
Można by chyba ułożyć coś w stylu kalendarza ważnych głosowań, którego członkowie LL muszą się bezwzględnie trzymać, albo tracą miejsca na LL.
Tak jak pisałem - wystawienie 2 kandydatów uważam za absurd, który stawia nas w bardzo słabym świetle. Powody takiego stanu rzeczy były złożone Jacku. Zaważyło o tym i to co Ty poruszyłeś, ale m. in., a nie wyłącznie.
pozdr.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Ja jeszcze zadam jedno pytanie:

Czemu, jesli to bylo oczywiste dla was, ze sie nie dostalbym do ar gdyby Polska miala jednego kandydata, nikt mnie o tym nie poinformowal? Przeciez z kudlatym rozmawialem na ten temat nie jeden raz, gdyz obydwaj bylismy pewni co do jednej kwestii. Jak wystawimy wiecej niz jednego kandydata to nie przejdzie od nas nikt. I tylko tak dogadac mozna sie bylo. Doszlismy do wniosku, ze nikt z nas nie odpusci, wiec lepiej jakos inaczej to zrobic. Gdybym rzeczywiscie sie dowiedzial w sensowny sposob, ze nie mam szans to pewnie bym odpuscil.

Choc to nie ma znaczenia, gdyz za rok i tak nie startuje, gdyz jest wtedy kolej kudlatego, zgodnie z tym jak sie zn im umowilem.

Pytanie czy wtedy furek tez bedzie probowal sie dostac.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

@paulinka Do rozmowy z Shinem prosiłem kraje pytające się o sytuacje o wstrzymanie się, bo czekamy aż wyłoni się lider tego wyścigu, natomiast owszem udzielałem się na TWF jako ja punktując te wszystkie durne pomysły które się tam przewijały nie komentując bezpośrednio naszych kandydatów by ich nie osłabiać. Rozmowa miała miejsce gdzieś w okolicach 8-1 (albo podobnie, głowy nie dam), potem rozpocząłem za zgodą shina regularną organizacje głosów. Jak wspomniałem byłem zaskoczony aż taką skalą rozkładu głosów stąd nie było tej rozmowy wcześniej bo klimat z Jurkiem był gówniany.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... MMkE#gid=0

To jest arkusz w którym na bieżąco analizowaliśmy sytuacje, te państwa z notatkami poniżej to nieglosujące narody i jakie mamy podejście strategiczne. Osoby wystepujące w zmianach jako anonymous to najczęściej ja i Furion. W pracy mam kilka rzeczy na docsach i nie mogę być zawsze zalogowany.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Podzialow srodowiskowych ciag dalszy ;)

Wniosek jest taki, ze zarowno zasady wyboru selekcjonerow, jak i kandaydatow do ar.comu i calej reszty zagranicznych funkcji trzeba jasno okreslic.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Najgorsze że osoba która odwaliła samowolkę pojechała po bandzie itp. cieszy ryja i są ludzie którzy to popierają. Jak już się zawaliło bo w tym przypadku jak już pisałem winie Furiona to można by przeprosić i się pokajać trochę.
I nie trafia do mnie argument 2 to nie 15 bo jak był by jeden kandydat to mogło by być 16 ale nie ma. Może któryś z krajów stwierdził że skoro Polacy tacy zadufani że dwóch kandydatów wystawią to głosujemy np. na Szweda nie wiem nie dowiemy się.
Jak by Shino nie przeszedł sam był by winny w 100% ale w tym wypadku złego słowa o nim nie powiem. A zachowanie Furiona powinno być piętnowane i tępione tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Rince pisze:Podzialow srodowiskowych ciag dalszy ;)

Wniosek jest taki, ze zarowno zasady wyboru selekcjonerow, jak i kandaydatow do ar.comu i calej reszty zagranicznych funkcji trzeba jasno okreslic.
Zgadzm się w 100% Może jakieś głosowanko i merytoryczna dyskusja na LL?

A tak na marginesie powiem, że te flejmy z ostatnich 2 miesięcy oraz ten z pasiak_gate to jest coś pięknego. Tyle frajdy z warhammera, bez warhammera! Żadne gadki o fluffie czy zasadach tylu emocji nigdy nie wzbudzały :) Dzięki wszystkim za godziny dobrej rozrywki! ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Napinacie się wszyscy jakby ktoś wam boże narodzenie ukradł. WFB w Polsce to nie tylko ETC, AR. Karli ma racje, przynajmniej fajnie się to wszystko czyta.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Sorry, czy naprawde wierzycie w to, ze gdyby nie Furion, to Shino (POLAK) dostalby 16 glosow? Wezcie sie ogarnijcie. Kogo to obchodzi, czy on jest z Polski, czy z Mongolii. Liczy sie konkretna osoba i konkretny program, a nie to, z jakiego ktos jest kraju. Glosuje sie na ludzi, nie na kraje. W uczciwym starciu bylo widac, na jakie poparcie moze liczyc Shino. I tak, jestem jednym z tych, ktorzy popierali ruch Furiona i nie zminiam zdania. Proba wjechania Shina do AR na plecach kolegow z LL byla wyjatkowo slaba.

Oburzac i pietnowac sobie mozecie, ale nie ma to wiekszego znaczenia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Trudno mi to uwierzyć, ale ostatnio nawet mi się nie chce czytać flamów, za dużo życia to zajmuje.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

@ Jankiel. Guzik mnie obchodzi, kto kandyduje do AR. To, że jako jedyny kraj wystawiamy dwóch kandydatów, już mnie jednak trochę martwi, bo wyglądamy śmiesznie. To, że koniec końcem żaden się nie dostaje do AR już mnie zdecydowanie wpienia bo wyglądamy żałośnie.
Fajnie by było, aby w następnych tego typu "plebiscytach" nie było takich przypałów.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Słusznie.
I po to jest LL.
Więc zamiast zajmować się bzdetami, może zająć się tym.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Wpadłem na forum, by zobaczyć nowe DElfy, zostałem na flejm :P

Kilka słów od starego kolegi:

Dajecie dupy jak rumuński burdel wyzwalany przez Armię Czerwoną. Bezwład środowisk decyzyjnych (team? LL? selekcjonerzy?) w połączeniu z rozbuchanem ego jednostek i animozjami między środowiskami sprawi tyle tylko, że ani na podium ETC, ani w żadnych strukturach z nim związanych - Polaków nie będzie. Ja ciągle pamiętam przypadek Malala i atmosferę, jaka wtedy była -> wygląda dość podobnie do tego, co macie teraz. Ogarnijcie się plz.

Pozdrowionka!

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

W tych wszystkich oskarżeniach, walkach i niesnaskach zatracony został całkiem sens tego co i po co jest robione.
To trochę smutne.
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No to wygladamy smiesznie. Po co sie Shino pchal, skoro mial duzo mniejsze szanse niz Furion? Bo wygral rzut na 4+ i uwazal, ze wejdzie z automatu, bo jest z Polski? To glosowanie na czlowieka na AR poprzez LL jest zalosne. Shino, zgarniajacy dwa glosy, mialby byc jedynym reprezentantem Polski tylko dlatego, ze mial wiecej kolegow na LL? Niech sie LL trzyma jak najdalej od repy, ograniczajac sie do wyboru selekcjonera. Inaczej rownie dobrze mozemy dojsc do etapu wyboru calej kadry przez LL.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A po co pchał się tam Furion :?: jak Kudłaty ustalił z Shino, który z nich będzie kandydował :?: i wtedy wszyscy z LL włącznie uznali, że jedynych 2 sensownych kandydatów się dogadało kto będzie kandydował... to po co LL miała coś robić :?:

Furion nie ważne czy zdobyłeś 2 głosy czy 20... czy może więcej ważne, że się nie dostałeś i pocieszanie się, że mało zabrakło jest śmieszne... tak samo jak tłumaczenie, że prawie się udało...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

jak widac czasem jednak warto czytac posty przemcia:D wes jankiel pod uwage ze czesc tych glosow furiona mial dostac shino...
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Z tą Warszawką same problemy, nie odpuszczą z tronu nie zejdą głosowania nie obejdą :)
Chujowo brakuje tylko komentarza Rinca że ja albo mi podobni widzą w tym spisek :D
Ja nie widzę spisku widzę brak kompetencji.
Mam tylko nadzieję że eurocomp nie zostanie totalnie zdupczony i przez wielki trening cały kraj nie będzie grał na obesrane zasady przez pół roku.
Po za tym ten cały pomysł z rzutem na 4+ był wyjątkowo słaby, pytanie czy lekcja Furiona czegoś nas nauczy, może filmiki ma słabe ale nigdy nikt nie skaleczy się calówką.

ODPOWIEDZ