Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: Babicki Master - Nie w Babicach (26-27.10.2013)

Post autor: Cauliflower »

Euru pisze:Co z noclegiem nie na sali - możecie coś polecić poza hotelami za 180 za noc?
Przecież to dobre hotele! :wink:


http://meteor-turystyka.pl/kwateraursus,warszawa.html

W Ursusie byłem raz w życiu, nigdy na noc.... Wystarczy wpisać adres w internet, a zamiast "hotel" użyć "nocleg".
Wpisując "hotel w Warszawie" nie ma co się dziwić, że wyskakują względnie drogie sypialnie.

BTW można na luzie szukać też miejsc w hostelach i akademikach w centrum Warszawy, bliżej na dobrą imprezę, a rano pociągiem na turniej.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Euru
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Euru »

Dzięki za radę - racja.

Kwestia przyzwyczajenia - w hotele stołeczne wcale nie trzymają poziomu, oprócz poziomu ceny (przynajmnej te w granicach 300zł).

Poprostu w pierwszym linku była obietnica jakiś namiarów na noclegi.

Poszły rozpy i kasa.
Obrazek

Mój blog (praktycznie same zdjęcia figurek) - http://euru-warsztat.blogspot.ie/

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Fajnie, ze tak poważnie podchodzisz do tematu śmieciowych armii takich jak moja. Dzięki temu zaczynam projekt malowania i naprawiania modeli swoich. Obawiam się tylko, czy to się na frekwencji nie odbije negatywnie.

Czy jest jakiś nocleg płatny, ale dedykowany dla nas? W sensie ew. zniżka mnie interesuje :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Z powodów niezależnych od nas, tylko od belgijskiej firmy, ktróa jest właścicielem lokalu, nie ma możliwości noclegu na miejscu.
Próbowałem dziś powalczyć, jednak nie udało mi się ich przekonać.

Z noclegowni w niskich cenach najbliżej miejsca znalazłem to:
http://www.eholiday.pl/noclegi-ve6785-plan.html

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Czyli mamy master za 50 złotych na którym nie ma ani spania, ani jedzenia, ani frekwencji, no słowem nie ma właściwie nic.
Mega słabo wyszło. Broń boże nie atakuję ani nie oskarżam nikogo, ale w porównaniu do wszystkiego to jest tragedia, ostatni taki master był we Wrocławiu, ale tam przynajmniej było gdzie spać....
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Przepraszamy za tę komplikację, ale niestety nie udało się tego pokonać.

Co do wejściówki to właśnie dlatego jest za 40. Może być za 50 to będziesz miał w pakiecie obiad.
I i tak pewnie z 1000pln dołożymy do zabawy, plus atrakcje na miejscu, plus sponsorzy, którzy dadzą jakieś nagrody...
Nie to zupełnie nic...

No i uwierz, spanie jaki by było na miejscu to tylko pdłoga pod dachem...
A 2,5km obok masz noclegownie gdzie dostaniesz łożko łazienkę i kuchnię za 20 PLN...

I po trzecie, zobaczysz, ze klimat na miejscu zrekompensuje Ci te "niewygody"...
Będziesz miał co zjeśc, czego się napić i co ze sobą zrobić kiedy akurat nie będziesz grał...

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Golonka pisze:Czyli mamy master za 50 złotych na którym nie ma ani spania, ani jedzenia, ani frekwencji, no słowem nie ma właściwie nic.
jedno zdanie a pomyliłeś się w co najmniej 2 miejscach.
Master kosztuje 40 zł od osoby.
Frekwencja będzie z samej Warszawy i okolic. Jak przyjedzie reszta graczy, będzie pewnie i tyle osób co w Kozłowie.
Jedzenie - nie ma obiadu, jest za to grill na miejscu. Przypomina warunki z Kozłowa? Tak.
Jak widzisz jedyne co nie jest zapewnione to spanie, które jak wierzyć plotkom, na pewno nie będzie problemem dla (akurat w tym przypadku) dorosłego faceta jakim przecież jesteś.

Pozdro mordo i nie marudź :)
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Golon... jak bardzo bardzo chcesz to mogę Ci zapewnić nocleg u mnie, akurat się jedno mieszkanie zwolniło (dobudówka do domu). Pewnie nawet ktoś jeszcze się zmieści. Jedyny warunek - zostawienie po sobie nienagannego pożądku.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Oho Handełku masz mój miecz, topór i co tam jeszcze wchodzi :D O ile będziemy to bardzo chętnie się przekimam :D A czysty zawsze jestem gdyż nie piję jakoś specjalnie.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

pożądku?

master w cenie wjesciówki musi zagwarantować spanie dla uczestników oraz warunki sanitarne na poziomie prysznicy i toalet. to wymagania regulaminowe...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Organizator
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Organizator »

Mamy pierwsze wpłaty i pierwsze zgłoszenia, ale obecny zonk jaki powstał nakazuje nam działać w pośpiechu.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

No fajnie fajnie, ale kasę i rezerwację za nocleg robimy u was czy to macie z bani i każdy rezerwuje na własną rękę??
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Śmiechu, ogarnij proszę temat, napisz nam co będzie czego nie, bo już jedna druzyna nam sie przez balagan wysypala... na razie wyglada na to, ze:

obiadu brak
noclegu brak
sanitarka nie istnieje (logistycznie, bo nie spimy na sali)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Nie że się przywalam, bo chcę przyjechać ale Dymitr ma rację:
5.3 Organizator turnieju klasy master posiada szereg obowiązków:

5.3.4 Zapewnić uczestnikom nocleg pomiędzy pierwszym a drugim dniem trwania turnieju.

5.4 Nie wywiązanie się z któregoś z warunków opisanych w podpunkcie 5.3 skutkuje odebraniem danemu Klubowi możliwości ubiegania się o rangę master w następnym sezonie ligowym i miejsca na Liście Ligowej ze skutkiem natychmiastowym.
Nawet dla własnego dobra wypadałoby, żebyście to jakoś ogarnęli tak by miało ręce i nogi.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja wiem, że wiekszosc bedzie miejscowa, ale kurde no :/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Dymitr, Ciebie też zmieszczę :)
Nie panikujcie. Z 6 osób mogę przygarnąć. Sanitarka jest :P (to połowa tego co by mogło na hali w pierwotnym planie zostać)
Nie atakujcie Śmiecha, przynajmniej teraz. Ja się tylko staram pomóc w trudnej sytuacji, nie jestem organizatorem, tylko mam lokal, a mimo wszystko staram się sprostać przeciwnościom, tylko po to abyście byli zadowoleni. A takie jazdy tylko zaczynają mnie to zniechęcać. Zostawcie to na po turnieju.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Sorry ale jestem raczej ostatnią osobą, która miałaby do Śmiecha się przywalać za cokolwiek. Zwracam tylko uwagę, że wypada nawet ze wzg. na formalne konsekwencję pokombinować nad jakimś rozwiązaniem i tyle w temacie ode mnie. No i nie ukrywam wolałbym żeby nocleg był i jakaś wspólna bibka nocna :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ja tak samo jak Akadera, ale...
Handełek pisze:A takie jazdy tylko zaczynają mnie to zniechęcać. Zostawcie to na po turnieju.
:shock: Ludzie po turnieju mają walczyć o nocleg?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No chyba sobie jaja robicie :shock: Kilka tygodni temu rozważałem przyjazd do was na mastera, ale to co odwalacie nie mieście się w bani. Najpierw Śmiechu wdaje się w pyskówki i obraża potencjalnych uczestników, na kilometr widać, że organizacja leży i kwiczy a teraz jazda z noclegiem. Nie ma spania, nie ma sanitarki, jest za to walka z syfem na stołach i odgrażanie się Śmiecha odnośnie zdejmowania modeli ze stołów i porównywanie ludzi do rozkapryszonych bachorów. Zanim zaczniecie krucjatę o wyższe cele jak ład na stołach, proponuję uporządkować burdel organizacyjny we własnym gronie.

O ile parę dni temu jeszcze chciałem jechać, jakoś zebrać ludzi z klubu/okolicy, to teraz mam na tą imprezę totalnie wywalone. Życzę wszystkim ludziom z Warszawy, którzy będą mieli gdzie spać miłej zabawy. Jeśli waszym celem było zrobienie najdroższego lokala w roku, to cóż, najprawdopodobniej wam to wyjdzie. Szkoda tylko, że zabraliście mastera komuś innemu, kto potrafiłby to wszystko lepiej zorganizować.

Sry Handelek, widać że chcesz dobrze, ale nie uratujesz sam spapranego mastera.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kurde, nie zgadzam sie z Toba za czesto... ale najgorsze jest to, ze miesiac temu byly conajmniejd wa miasta, ktore mogly wziac na siebie tego mastera (jak sie sala wysypala) i bysmy mieli kompletna impreze za tydzien :/

Handelek, Smiechu - nie zrozumcie mnie zle, ja Wam kibicuje i licze ze uda sie to ogarnac, zwlaszcza jako jeden z impuslów przez które smiechu podjal sie organizacji dozynek.. Po prostu tym razem bede wam raczej kibicowal z daleka :(
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ