KLUB - definicja

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: KLUB - definicja

Post autor: Marys »

Pierdole te wasze rozmowy. Nie potraficie rzeczowo gadać. Musicie tak rzucać gównem zamiast rozwiązać problem? Jesteście tak słabi, że ręce opadają.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

dobra, szkoda mi klawiatury na tę dyskusję. Chcesz (widzisz) jakiś wał - zgłoś go gdzie tam sobie chcesz. Jebie mnie to totalnie.

Wracajmy do meritum, czyli określenia definicji klubu.

EDIT: czyli mamy dwa za lokale, cztery za mastery. Razem sześć. A to szatańska liczba. Przypadek?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

c4h10 pisze:Tytuł: KLUB - definicja
Kalesoner pisze:Co znaczy, ze The Gamblers mają dwa glosy na LL za lokale, jeden Thomasa, drugi Marsyia.
Hej,

Super ze poruszyles temat ogolnie glosow i wg mnie powinny byc uporzadkowane juz teraz poprzez wywalenie z LL osób które nie powinny mieć głosu wg obecnego regulaminu. Nie wazne czy jest bublem czy nie jest.

Podobny problem jest z glosami Legionu który się połączył. Problem 8 billi mającej dwa głosy za swoje turnije i swoje turniej w Gnomie.

Ogolnie szerszy problem.

w zwiazku z tym proszę moderatorów o usnięcie z LL do końca sezonu, osób które wg regulaminu nie powinny się na LL znajdować
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jeszcze tylko musimy się zastanowić co im te głosy zabiera. Według aktualnego, złego regulaminu nic. i dlatego te osoby wciąż na LL zostają. Pewnikiem po nowym sezonie i resecie LL będzie ich mniej. Tak się dzieje każdego roku, tak będzie i w tym. Tylko nie każdego roku mamy Kalesonerfest.

Stary, jesteś na żywo równym gościem - nie psuj tego obrazu w taki sposób, wolę Cię po ludzku lubić. Jakaś jesienna deprecha Cię dopadła? Ja już chilluję, bo nie chcę tracić zdrowia.

Poprawny regulamin, okreslmy czym jest klub i na jakich zasadach rozdajemy mandaty na LL. Regulamin jest przestarzały - dostosujmy go wspólnie do dzisiejszych realiów, bez szukania w tym interesu
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr pisze:jeszcze tylko musimy się zastanowić co im te głosy zabiera. Według aktualnego, złego regulaminu nic. i dlatego te osoby wciąż na LL zostają. Pewnikiem po nowym sezonie i resecie LL będzie ich mniej. Tak się dzieje każdego roku, tak będzie i w tym. Tylko nie każdego roku mamy Kalesonerfest.

Stary, jesteś na żywo równym gościem - nie psuj tego obrazu w taki sposób, wolę Cię po ludzku lubić. Jakaś jesienna deprecha Cię dopadła? Ja już chilluję, bo nie chcę tracić zdrowia.

Poprawny regulamin, okreslmy czym jest klub i na jakich zasadach rozdajemy mandaty na LL. Regulamin jest przestarzały - dostosujmy go wspólnie do dzisiejszych realiów, bez szukania w tym interesu

gościu próbowałeś mnie obrazić dziś chyba z 10 razy na tym forum, za każdym razem miałem w ciebie wbite, a teraz mi coś kadzisz o fajnym gosciu na żywo i chillowaniu

ogarnij się


zacytowałem Ci punkt regulaminu, który te osoby złamały, jeśli nie jesteś w stanie wykonać obowiązku moderatora, to moze powinieneś zrezygnować z tej funkcji
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Marys pisze:Pierdole te wasze rozmowy. Nie potraficie rzeczowo gadać. Musicie tak rzucać gównem zamiast rozwiązać problem? Jesteście tak słabi, że ręce opadają.
Wlasnie temat zostal zaczety po to zeby rozwiazac problem. Tez zostal zaczety teraz, zeby nie bylo problemow podczas ligi w tej sprawie.

Ja z checia z Toba porozmawiam na temat ilosci aktywnych czlonkow klubu oraz na temat tego ile turniejow mialby miec aktywny czlonek klubu.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Nie kadzę Ci, a próbuję uspokoić. Mnie dość mocno poniosło, zupełnie nie potrzebnie. Jesli chcesz dalej ciągnąc posty w takim tonie, to już bez mojego udziału, ok?

a teraz może odłóżmy jakieś obrażanie siebie wzajemnie na bok i pogadajmy jak dorośli ludzie o plastikowych żołnierzykach:
- czym jest klub (dla LL)
- ilu musi mieć członków Klub, zeby mieć głos na LL
- jak poprawić aktualny regulamin, żeby go dostosować do realiów dzisiejszej sceny turniejowej
- jak docenić tych, którzy się starają bardziej

kilka propozycji juz padło, mam nadzieję że to nie koniec. Za kilka dni odpalimy głosowanie i sprawimy, że przyszłe sezony będą jeszcze lepsze.

@Shino, wysyłam ci pw - musimy coś ustalić
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie powinno odbywać się żadne głosowanie, jeśli na LL są osoby, które wg regulaminu nie mają prawa głosu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Shino: Po przemyśleniu podoba mi się propozycja Dyda. Jego widełki nie są wygórowane. Ta opcja nie dyskryminuje rozwijających się środowisk i ma to na czym mi zależy, bodziec do rozwoju i zwiększenia liczby graczy. Małymi kroczkami w tym roku 9+ a w przyszłości, jeśli uznamy za stosowne, zwiększymy ten próg i w ten sposób każdy będzie w stanie nadążyć z powiększaniem klubu. Nikt nie zostanie w tyle.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 17:26 przez Marys, łącznie zmieniany 1 raz.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Kalesoner pisze:Nie powinno odbywać się żadne głosowanie, jeśli na LL są osoby, które wg regulaminu nie mają prawa głosu.
Moderatorzy zajęli się sprawą
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Gdy sytuacja wygląda beznadziejnie udajmy, że nie było żadnej afery.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Marys pisze:Shino: Po przemyśleniu podoba mi się propozycja Dyda. Jego widełki nie są wygórowane. Ta opcja nie dyskryminuje rozwijających się środowisk i ma to na czym mi zależy, bodziec do rozwoju i zwiększenia liczby graczy. Małymi kroczkami w tym roku 9+ a w przyszłości, jeśli uznamy za stosowne, zwiększymy ten próg i w ten sposób każdy będzie w stanie nadążyć z powiększaniem klubu. Nikt nie zostanie w tyle.
mysle, ze moznaby podjac sie dopracowania tego pomyslu, ale jako baza do dyskusji wyglada nienajgorzej.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

zacytuję tutaj swój post z innego tematu:
Jest to jakby nie patrzeć bardzo rewolucyjne rozwiązanie, dlatego jeśli kiedykolwiek miałoby powstać jakieś głosowanie to moim zdaniem trzeba najpierw przygotować bardzo konkretną i przejrzystą wersje nowego regulaminu zdobywania miejsc na LL.
jak mówi Shino, wystarczy dopracować temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Z tego co widzę, obecnie jedynym problemem jest sprawa masterów. Ktoś jeszcze ma jakieś zastrzeżenia do tego pomysłu?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Marys pisze:Z tego co widzę, obecnie jedynym problemem jest sprawa masterów. Ktoś jeszcze ma jakieś zastrzeżenia do tego pomysłu?

Maryś bez pośpiechu, jeśli dopracujemy propozycję Dyda, na ogólnie akceptowalną, to pewnie wycofam swoją i będzie można przyjać to przez aklamację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Źle odczytałeś moją wypowiedź. Nie popędzam, tylko zapytuję? Zdecydowanie wolę przemyślane rozwiązanie. Zwyczajnie jedyna dyskusja, która się toczy, to ta dotycząca masterów.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Takie głupie pytanie, po co są miejsca na LL ?
Moim zdaniem po to aby mieć wpływ na rozwój WFB w Polsce, nie rozumiem dlaczego większe kluby mają mieć więcej głosów od mniejszych klubów, po za tym nie rozumiem po co chcecie zwiększać ilość głosów SS ma 1 głos i to powinno wystarczyć aby klub mógł się wypowiedzieć i zagłosować w sprawie kierunku obieranej drogi polskiego wfb.
Moim zdaniem im mniej członków na LL tym lepiej ale dopuściłbym przedstawiciela każdego z klubów.
Klub powinien mieć 5 aktywnych graczy dla mnie 3 lokale wystarczą, dlaczego 5 żeby bez najemnika wystawili się na DMP jeśli zechcą, dlaczego 3 żeby nie dało się wskrzeszać lub dopisywać osoby na 1 turniej.
Podoba mi się pomysł z regionalnym miejscem za Mastera, u nas Krzysiek W. jest bardzo dobrym organizatorem i uważam że powinien mieć prawo wypowiedzi w tematach LL niestety jego klub kuleje i tylko z niezwykłym trudem mógłby spełniać moje warunki wypisane powyżej.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Solo pisze:po za tym nie rozumiem po co chcecie zwiększać ilość głosów SS ma 1 głos i to powinno wystarczyć aby klub mógł się wypowiedzieć i zagłosować w sprawie kierunku obieranej drogi polskiego wfb.
tutaj obrywasz rykoszetem trochę, bo Andrzej w tym temacie ma zupełnie inne zdanie. ja się z nim zgadzam. dlaczego klub, który ma 3 członków ma mieć tak samo ważny głos co klub, który ma tych klubowiczów 5 razy więcej?
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Zdania zawsze będą podzielone jedni powiedzą że taka inicjatywa zmotywuje mniejsze ośrodki do rekrutacji, oraz organizacji turniejów a starsze ośrodki zaczną wskrzeszać swoich braci i siostry wyciągać ich z ballad i pieśni.
Moim zdaniem mniejsze ośrodki zaczną się łączyć aby dorównać większym i z pięknej złotej jesieni mieniącej się tysiącem barw zrobi się : żółto, czarno, zielono i czerwono. w skrócie kakaowo.
Takie mam wrażenie polityka i tak będzie więc dużo to nie zmieni, pewnie zaostrzenie ilości osób w klubie lub zwiększenie ilości potrzebnych lokali do organizacji dało by to samo.
Może powstaną ciekawe nowe kluby jak Inkwizytorzy-Morri albo 8-Vendeta w skrócie (kolejna) albo Legion-Talla.

ODPOWIEDZ