ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: ETC 2014

Post autor: Dydu »

Jakby nie było i rarowy i hero to dalej frosty, wiec ciecie obejmuje oba.

Co do ograniczen, to skupili isę na uwaleniu Death'a co nie jest takie głopie biorac pod uwage, ze scieli 8 besti czy 2x8 gróbasów w VC.
Ostatnio zmieniony 7 lis 2013, o 13:57 przez Dydu, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie ma ograniczenia trzeciego feniksa, więc można go brać :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Bearded Unclean 'Un pisze:To jest dość kreatywne cięcie demonów, bo skłoni do różnych sposobów wystawiania bestii, nie tylko 6-1-1.
Wcześniej też można było wystawić 4+4. Podpowiem tylko, że ludzie tak wystawiali bo to było najlepsze ;) Teraz też znajdzie się najmocniejsze wystawienie bestii. Stawiam na 4+4. Nie wiem tylko jak można grać bez BSB w armii...

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

Lidder pisze:Nie wiem tylko jak można grać bez BSB w armii...
Proponuje zagrac VC, ktore maja useless BSB :D
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

BSB w VC useless? Chyba gramy w inną grę :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

No co Ty -1 do sypania, rerol reformów, głupoty i innych dziwnych testów które przytrafiają się w czasie gry ni jest wart 25 punktów

;)

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

Andrzej pisze:BSB w VC useless? Chyba gramy w inną grę :roll:
w porownaniu do BSB innych armi jest useless ...

mozesz rerolowac swift reformy i frenzie na Vergah, juhu !
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

• Forest Spirit's Ward Save is not negated by Magical Attacks
A tego jeszcze nie widziałem. Robi się coraz bardziej syta armia. I Tutaj pewniakiem na Euro 8)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

Niestety Thain tak nie bedzie, za pare miesiecy zobaczysz wielu kandydatow na miejsce WE o ile takie bonusy zostana. Ci gracze jeszcze nie wiedza ze beda ta armia grac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Za pare miesięcy to nowego booka dostaniemy, i będą nas musieli przycinac :P

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Liczę, że kolesiostwo i warszafskie układy zatriumfują po raz kolejny!

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Ziemko pisze:Ciecie jest widoczne, ale nie jakies kosmiczne.

Gorzej jakby zrobili muchy/bestie/cannon - max 2.
No niestety trafili w samo sedno. Wolałbym 100 razy twoje ograniczenie, bo bym z tego zestawu bez mrugnięcia okiem wywaliłbym muchy. Teraz to naprawdę nie wiem z czego zrezygnować. Wszystko jak dla mnie ma równy priorytet i bardzo wysoką użyteczność.
Obrazek

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Myślę, że cannon zostanie. Ale jeśli wylatują bestie to czy bsb nurgla będzie dalej potrzebny?

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Thain pisze:Myślę, że cannon zostanie. Ale jeśli wylatują bestie to czy bsb nurgla będzie dalej potrzebny?
Bestie nie wylecą.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Zachęcam wszystkich gorąco do komentowania draftu. Ciekawe spostrzerzenia będziemy omawiać w gronie selekcjonerów. Wklejajcie ciekawe buildy omijające ograniczenia. Wszystko co może się przydać i uważacie za istotne.
Z dziennikarskiego obowiązku informuję, że podforum kadry już jakiś czas temu ruszyło. Póki co wiele się tam nie dzieje, gdyż czekamy na draft i rozpoczęcie prac przez pozostałe zespoły robocze w ramach ETC.
W kwestiach formalnych nie zaszły żadne zmiany. Głos Polski na TWE reprezentuje dalej z powodzeniem Kudłaty. Kudłaty i Lidder z racji możliwego zaangarzowania w pracach nad regulaminami i FaQiem (tu trzymamy kciuki za Liddera) mają dostęp do podforum repy, by sygnalizować nam ewentualne problemy i zwracać uwagę na istotne rzeczy.
Moja PMka jest do waszej stałej dyspozycji. Odpisuję szybko i konkretnie. Można mnie również łapać na turniejach. Jestem w Krakowie jakby co.

Jednym słowem działamy i trzymamy rękę na pulsie.
Jeśli będą jakieś istotne sprawy, o których będzie trzeba poinformować na 100% to zrobimy.

pozdr.
Ostatnio zmieniony 7 lis 2013, o 16:07 przez Dębek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Lipti pisze:
Ziemko pisze:Ciecie jest widoczne, ale nie jakies kosmiczne.

Gorzej jakby zrobili muchy/bestie/cannon - max 2.
No niestety trafili w samo sedno. Wolałbym 100 razy twoje ograniczenie, bo bym z tego zestawu bez mrugnięcia okiem wywaliłbym muchy. Teraz to naprawdę nie wiem z czego zrezygnować. Wszystko jak dla mnie ma równy priorytet i bardzo wysoką użyteczność.
Jak najbardziej trafili.
Ten cannon był dość istotny, szczególnie jeśli gramy na greaterze...
GUO bez deatha też już nie jest taki syty, bo ta magia nurgla nie jest jakaś uber. Nie ma tam w zasadzie ani jednego czaru, na który można trzymać scrolla, już nie mówiąc o prawie kompletnym braku punktowania zasięgowego.

Mając oddziały po 4 bestie z kolei ciężko zrezygnować z lorda nurglowego, bo to jednak kolejne 2 do sypania.
Nieźle przyklepali te demony.

Lipek, na pocieszenie spójrz na VC :mrgreen:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

To moje armie dopiero są tak ścięte mocno jak zawsze! :( Dziwię się, że w tym roku nie ograniczają stedziów :)
Rzeczywiście w sumie fajnie, że nie ma Polaka w AR :D
pozdro

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

No właśnie mam takie same przemyślenia co ty Kalafior. Z BsB też trudno zrezygnować bo dużo tracą plagusy bez niego jak i ogólnie jednostki nurgla. Czwórki bestii też będą o wiele częściej przegrywały walki niż 6'ka. Dlatego w tym kontekście zastanawiam się nad grinderem. :mrgreen: No ale z nim mało woja wchodzi. Właściwie już muchy się nie mieszczą. Chyba będzie częściej grany defens demoniczny z jakąś tam kontrą. Co kto lubi.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Cauliflower pisze: Lipek, na pocieszenie spójrz na VC :mrgreen:
Nic sie nie zmienilo. 18 grubych zamieniasz na 16 vargheistow.
Malych Deathowcow na Metalowcow i lecisz... ;-)
\/\

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Czy ja dobrze widzę, że BoCh mają teraz giganta za 125 punktów, a pozostałe monstery za 175? To chyba jednak trochę przegięcie, ja wiem, że to nie ma save-a, ale to są nadal monstery z 5/6 T, 5/6 W mające dość duży wygar w walce. 5/6 A z siłą 5/6, do tego thunderstomp. No i armia nadal ma +200 pkt i -10% strat.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ