Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Loizok »

Kot podpalił ją laserowym wzrokiem? :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A cholera go wie, ale uśmiałem się setnie z tego obrazka :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Marsz zwała jak zwykle ,warszaffka się bawi :D
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc dam tutaj:

http://kwejk.pl/obrazek/1946963

To diablo z SM, ale wtf skąd to się wzięło?

Pozdro!

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

to nie SM tylko jim raynor ze starcrafta.
gif jest czescia trailera nowej gierki blizza - all stars, heroes of the storm. ma byc to MOBA (cos jak lol czy dota) z postaciami z wszystkich gierek blizzarda.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

https://www.youtube.com/watch?v=0ecv0bT9DEo


dla tych co nei widzieli tego cinematica :)


Jak ubić Diabolo? "nuclear launch detected"


ale gierka sama z siebie może być mocnym niewypałem blizza
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Staraja sie wbic na fale popularnosci lola i doty. Chcialbym powiedziec, ze nie ma miejsca na kokejna dote, ale to jest blizz wiec z nimi wszystko jest mozliwe :p

Wysłane z mojego Pentagram Monster przy użyciu Tapatalka
Uerph.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Niezły ten filmik. Zaśmiałem się, jak zobaczyłem Kerrigan obok Diablo, a potem jak się rzucili z Tyraelem na siebie :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ratzing pisze:Staraja sie wbic na fale popularnosci lola i doty. Chcialbym powiedziec, ze nie ma miejsca na kokejna dote, ale to jest blizz wiec z nimi wszystko jest mozliwe :p

Wysłane z mojego Pentagram Monster przy użyciu Tapatalka

Nie ten dział ale pospamuję :0

Kiedy mieli okazję dogadać się z Icefrogiem to nie chcieli. Valve wykorzystało sytuację. A teraz stworzyli całkowicie coś z kosmosu co nie jest klasyczną grą MOBA. Fanboye pograją. Sam chętnie to luknę aby pobiegać Nova lub Arthasem ale zostanę przy Docie
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Nie wróżę temu mega wielkiej populrności, bo pomysł kolesi z SC obok Diablo czy Tyraela to kurde, jakoś kłóci się to w mojej klimaciarskiej duszy. :D

Natomiast sam trailer mega bomba, zrobiony kozacko. :)
I jak zwykle można na Was liczyć, od razu odpowiecie. :D

Pozdro asy!

edit: Wygląda soczyście :D

https://www.youtube.com/watch?v=f_fAkO3WOSY

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ja dobrze widziałem, że Diablo (0:40) na koniu jechał? :lol:

Kerrigan była, jest i będzie zawsze cudowna :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Sławol pisze:Ja dobrze widziałem, że Diablo (0:40) na koniu jechał? :lol:

Kerrigan była, jest i będzie zawsze cudowna :D
Tak tak na koniku

Lepiej na prezentacjach wyglądała Kerrigan na wilku :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Beczka śmiechu, zwłaszcza cień battlecruisera Terran nad polem bitwy (1:42) :D

Sam wygląd gry mi się nie podoba, ale ja takiego stylu po prostu nie lubię.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Wiadomo każdy lubi co innego, ale mi nie o to chodziło, no i temat do tego nie jest właściwy. :D

Dlatego, żeby zmienić nieco tonację:

http://www.youtube.com/watch?v=WUO-lPub ... e=youtu.be

Nie wiem czy kogoś to jara, ale sam skill kolesia to szacunek. :D

Joł asy :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No tu mu wyszło, choć słynie z częstego rozwalania samochodów :D Było blisko przy paru bandach.

Dobry filmik, z przyjemnością obejrzałem. Gość kontroluje samochód, trzeba mu to przyznać.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ratzing pisze:Staraja sie wbic na fale popularnosci lola i doty. Chcialbym powiedziec, ze nie ma miejsca na kokejna dote, ale to jest blizz wiec z nimi wszystko jest mozliwe :p

Wysłane z mojego Pentagram Monster przy użyciu Tapatalka
Po pierwsze: jak blizzard robi grę, to nie ma bata we wsi, więc pewnie będzie to lepsza gra niż lol czy dota.
Po drugie: dota była początkowo modem do warcrafta, rozgrywającym się na mapie defense of the ancients (stąd nazwa), na której opiera się także summoner's rift z lola. Także wypadałoby, żeby blizzard zrobił własną MOBA.
Piotras pisze:Nie wróżę temu mega wielkiej populrności, bo pomysł kolesi z SC obok Diablo czy Tyraela to kurde, jakoś kłóci się to w mojej klimaciarskiej duszy. :D
Lol jest chyba najpopularniejszą grą komputerową na świecie, a klimat jest tam żaden. Masz wszystko. Ninja, piraci, magowie, łuki kontra karabiny maszynowe, no dosłownie wszystko. Potrzeba jeszcze tylko post-apo i twardego s-f.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Piotras pisze:Marsz zwała jak zwykle ,warszaffka się bawi :D
Pozdro!
Tak się składa że Tęczę podpalili jacyś goście z Krakowa [-X Może bardziej by pasowało "jak się bawią Polacy" :roll:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Klafuti pisze: Po pierwsze: jak blizzard robi grę, to nie ma bata we wsi, więc pewnie będzie to lepsza gra niż lol czy dota.
Po drugie: dota była początkowo modem do warcrafta, rozgrywającym się na mapie defense of the ancients (stąd nazwa), na której opiera się także summoner's rift z lola. Także wypadałoby, żeby blizzard zrobił własną MOBA.
Czy ja wiem. Diablo III było grą dobrą, ale nie wybitną, mocno popsutą przez dodatek aukszynhałsa. Jedyne w czym blizz trzyma stałego skilla to jakość filmików :D
Pozatym i LoL i DotA mają za sobą wiele lat rebalansu i fine-tuningu, blizzard nie wyda gry równie dopracowanej jak którykolwiek z tych tytułów "od tak", szczególnie, że większość tytułów blizza zaczynała lśnić naprawdę mocno dopiero po upływie pewnego czasu (WoW potrzebował około roku do osiągnięcia swojego prime, WIII czy DII były z dodatkami grami duuużo lepszymi, i pewnie podobna sytuacja zajdzie z DIII). Także ja bym tak szybko sukcesu blizza nie przesądzał, szczególnie, że jego hypetrain dostał mocno po dupie w związku z wszystkimi kontrowersjami wokół DIII.
Klafuti pisze: Lol jest chyba najpopularniejszą grą komputerową na świecie, a klimat jest tam żaden. Masz wszystko. Ninja, piraci, magowie, łuki kontra karabiny maszynowe, no dosłownie wszystko. Potrzeba jeszcze tylko post-apo i twardego s-f.
Po pierwsze, w lolu jest skórka postapocaliptyic branda i kilka mechów pod postacią robokhazika, battlecast urgota, battlecast chogatha i eterium nocturna, także to też jest :mrgreen: . A, i astronauci Nautilius i Teemo :P . I Lolipoppy, czyli dziewczynka z kucykami, czekoladową tarczą i lizakiem którym bije ludzi po głowie (i najgorszym artem w grze).
Klimat LoLa jest jaki jest, a jest głównie mocno eklektyczny i trochę pociapany w głowę. Jednak był on taki w sumie od samego początku, a Diaboł/starcraft/warcraft traktujemy od sporego czasu jako osobne byty także ich zmiksowanie może zostać odebrane różnie IMO.
Uerph.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ratzing pisze:I Lolipoppy,
Nawet o niej nie mów. To gorsze niż goatse. :-8
Ale to są tylko alternatywne modele/tekstury więc się nie (do końca) liczy. Nie ma jeszcze postaci, która sama z siebie, w swoim motywie przewodnim byłaby, no nie wiem, Space Marine.

No, ale scII to podobno bardzo udana gra. Mówię "podobno" bo nie grałem. W wowa mimo odpływu graczy wciąż gra pełno osób mimo, że ten relikt opiera się na subskrypcji.
Ratzing pisze:Pozatym i LoL i DotA mają za sobą wiele lat rebalansu i fine-tuningu
Balans w lolu: każda nowa postać jest bardziej PG od poprzedniej. Tyrasz tym ile wlezie, nadużywasz mechaniki aż nie znerfią. I do tego serwer EUW, którego awaryjność jest już legendarna.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Karlito pisze:
Piotras pisze:Marsz zwała jak zwykle ,warszaffka się bawi :D
Pozdro!
Tak się składa że Tęczę podpalili jacyś goście z Krakowa [-X Może bardziej by pasowało "jak się bawią Polacy" :roll:

W sumie nie wnikam, w każdym bądź razie "mają rozmach skur.....ny" :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Zablokowany