Puchar Smoka Wawelskiego, Master 16-17.11.13 Kraków-Zielonki

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: Puchar Smoka Wawelskiego, Master 16-17.11.13 Kraków-Ziel

Post autor: Rince »

Kurcze, ten wasz system usadawiania jest calkiem rozsadny. Nie warto konczyc w warzywniaku ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Najbardziej szkoda mi Golonki, drugi dzień był dla niego naprawdę traumatyczny :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

o! Andrzej widzę że w końcu swoje zdjęcie wrzuciłeś w avatar :)
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Mam dla was wyrazy super szacunku oraz ogromne podziękowania za przyjazd do a właściwie pod nasze piękne miasto, szczególne ze względu na eksperymentalny format i odległości które musieliście pokonać.

Bardzo zależało nam aby wszystko było tip-top, był to dla nas swego rodzaju test czy jako nowy/odrodzony klub udźwigniemy to organizacyjnie. Wszystkim członkom Legionu zależało i to zaowocowało super efektem.
Nie jest to czymś oczywistym bo chyba w każdej grupie ludzi znajduję sie kilku którzy "mają wy**bane" lub wychodzą z założenie "jakoś to będzie" - tu tego nie było :D więc dziękuje chłopakom którzy przyczynili się do niewątpliwego sukcesu którym była, nasza impreza.

Co do samego turnieju:
- Blaty to troszkę boruta była i żeby tak już więcej nie było to obecnie nasz priorytet. Nikt na nie, mimo wszystko, nie narzekał - przynajmniej głośno.
- Jako gracze zaskoczyliście mnie kulturą i czystością, nie było wylanych browarów, puszek rzuconych w kąt, nikt z was się nie schlał w takcie gier (co było potem nie wnikam :wink: )

Żałuje jedynie że "after party" zamiast jak nakazuje stara tradycja była dużą impreza z kupą śmiechu i masowa integracją przy hektolitrach pysznych napojów, tak jak to kiedyś bywało w Wejherowie przy ognisku, stała się zabawą w podgrupach. :oops:
Niewątpliwie w domku bawiliście się dobrze i nie mam wam tego za złe, jednak jako jeden z organizatorów czuje niedosyt że impreza na miejscu nie była dla was wystarczająco atrakcyjną alternatywą. Z mojej strony rzecz do poprawy na pewno.
Ktoś nam zwrócił uwagę że teraz jest taka tendencja na masterach że "każdy sobie rzepkę skrobie" - szkoda.
Obiecuje że wraz z Niedzielem i resztą chłopaków zrobimy wszystko aby w Krakowie master był chlubnym wyjątkiem od tej niepokojącej reguły.

Dzięki, Czcijcie Koze ! i do zobaczenia !
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

FOTY Zapodaj Kózko! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dibo pisze: Ktoś nam zwrócił uwagę że teraz jest taka tendencja na masterach że "każdy sobie rzepkę skrobie" - szkoda.
Obiecuje że wraz z Niedzielem i resztą chłopaków zrobimy wszystko aby w Krakowie master był chlubnym wyjątkiem od tej niepokojącej reguły
+2 duze punkty za zostanie na imprezie? ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

Jak dla mnie turiej mega - dzięki wszystkim za bitwy - szczególnie graczom HE :)

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

turniej na wypasie, jeden z najlepszych masterów na jakim byłem. nie bardzo jest się do czego przyczepić, oby tak dalej ;)
dziękuje przeciwnikom za bitwy i ekipie z domku za wspólnego pokerka i imprezke. graty dla zwycięzców!

do zobaczenia za rok 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Rince pisze:
Dibo pisze: Ktoś nam zwrócił uwagę że teraz jest taka tendencja na masterach że "każdy sobie rzepkę skrobie" - szkoda.
Obiecuje że wraz z Niedzielem i resztą chłopaków zrobimy wszystko aby w Krakowie master był chlubnym wyjątkiem od tej niepokojącej reguły
+2 duze punkty za zostanie na imprezie? ;)
jeżeli będzie to jedyna metoda, to tak ;d
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

HAHAHA miałem napisać dokładnie to samo !! Tak Rince bylibyśmy na to gotowi :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Dibo fotki zgrywaj zamiast spamować!!!;))
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Zgrywamy, będą :)
Brakuje tylko tych co robił Caledor z dekoracji
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Już prawie gotowe - będą dzisiaj :)

już sie "aplołdują"
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

i jak?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Jeszcze godzina .. to ponad 150 MB zdjęć a będzie jeszcze więcej.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ty rogaty zbóju. Dzisiaj miało być :P
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Macie macie bo byście mnie zjedli jak bym wam kazał czekać aż zrobimy jeden zestaw :roll:
Sory za jakość zdjęć - te od Seviego będą lepsze :wink:

http://www.sendspace.com/file/10nc6m
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

sporo tego jest:D i oczywiście nasz fotogeniczny Andrzej przed bitwą z Golonką:D
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja mam ponad dwa razy tyle.. Dziś będą :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Te Sevi tylko je zmniejsz bo inaczej będa je ludzie ściągać 100 lat (zmniejszyłem je do rozdzielczości 1024)

Czy ktoś miał problem ze ściągnięciem pliku ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ODPOWIEDZ