Ligowy Śmietnik

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Re: Ligowy Śmietnik

Post autor: c4h10 »

Kalesoner pisze: Mega tekst od osoby, która zgłasza do ligi turnieje jako Sztab i jako Cube (które nie jest nawet klubem tylko jakimś miejscem), które nie mają w rankingu żadnego innego gracza, a na LL reprezentuje klub inny niż ten, który dostał mastera. :D
Dwie miejscówki jeden Kudłaty.
Wg mnie o wiele bardziej to wpływa na rozwój hobby niż gangbang na narbutta :)
\/\

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Butan, no tak, dobrze, że przypomniałeś, zapomniałem dodać, że w jednej miejscówce i na jednej bazie i Cube i Sztab robia turnieje. tylko, ze tam jest 1 osoba na dwa albo trzy kluby.


Dymitr, ty jednak nie jestes tylko chamem, ale i idiotą. Gdzie Ci napisałem, ze te kluby maja głosy na LL? Napisałem, że jedna osoba robi 2 głosy na LL, czy zrobi okaże się w styczniu, jak będą zapisy nowych członków. Ogarnij czytanie ze zrozumieniem i przestań się pluć.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Odnosząc się do Sztab/Cube itp to od sezonu 2014 nie będzie żadnego problemu albowiem przechodzi propozycja Laika. A w tym sezonie pwp nie będzie żadnego głosowania.
\/\

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

c4h10 pisze:Odnosząc się do Sztab/Cube itp to od sezonu 2014 nie będzie żadnego problemu albowiem przechodzi propozycja Laika. A w tym sezonie pwp nie będzie żadnego głosowania.

Butan, chyba się mylisz, z tego co wiem zmiany obowiązują dopiero kluby, które swój głos uzyskają w sezonie 2014 i następnych, głosy uzyskane zgodnie z aktualnym regulaminem w 2013 roku, będą ważne jeszcze w sezonie 2014.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Hmmm...

Czytam propozycje Laika i nie ma tym mowy ze obowiazuje od 2015. Wiec na sezon 2014 powinno być zgodnie z przegłosowanym. W przypadku propozycji Dyda jest podany wyjątek na 2014.
\/\

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Z tego co wiem, to co napisałem jest oczywiste i było w intencji zgłaszającego propozycje Laika i środowiska śląskiego. To byłoby trochę bez sensu zmieniać zasady gry na 5 minut przed końcowym gwizdkiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Regulamin wchodzi w życie od 2014, więc nowe głosy zdobywa się na zasadach nowego regulaminu. Jednak głosy zdobyte w sezonie 2013 normalnie obowiązują w 2014, bo prawo nie działa wstecz.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

debelial pisze:Regulamin wchodzi w życie od 2014, więc nowe głosy zdobywa się na zasadach nowego regulaminu. Jednak głosy zdobyte w sezonie 2013 normalnie obowiązują w 2014, bo prawo nie działa wstecz.
A gdzie tu mamy działanie wstecz?

edyta:
Macie rozwiązanie, które uporządkowywuję LL z głosów Sztab/Cube czy mikro ciułaczy takich jak Ordin i Bastion. I chcecie jeszcze przez rok się przerzucać łajnem ?
Ostatnio zmieniony 2 gru 2013, o 10:23 przez c4h10, łącznie zmieniany 2 razy.
\/\

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Kalesoner pisze:Z tego co wiem, to co napisałem jest oczywiste i było w intencji zgłaszającego propozycje Laika i środowiska śląskiego. To byłoby trochę bez sensu zmieniać zasady gry na 5 minut przed końcowym gwizdkiem.
Twoje intencje nie bywają nie do końca oczywiste. Trochę wyżej napisałeś, że przeszkadza Ci robienie przez Kudłatego lokali w różnych miejscach Poznania.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr pisze: Trochę wyżej napisałeś, że przeszkadza Ci robienie przez Kudłatego lokali w różnych miejscach Poznania.
To ciekawe, możesz wkleić cytat?


@ Butan w 2014 będzie zgodnie z tym co będzie przegłosowane, dla klubów, które zrobią lokale własnie w 2014 roku, przez cały rok 2013 kluby pracowały (lub nie), żeby sobie te miejsca na LL uciułac. Zabranie im tego byłoby bez sensu i niesprawiedliwe. Intencja Laika jest taka jak napisałem, jeśli uważasz inaczej mozesz zmienić jeszcze przez dwa dni głos na LL. Jeśli naprawde masz watpliwosci można bez problemu zrobić kolejne głosowanie od kiedy mają wejsć przegłosowane zmiany, chociaż dla wszystkich głosujących na "B" to raczej oczywiste, dla reszty to i tak bez znaczenia.
Ostatnio zmieniony 2 gru 2013, o 10:31 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

c4h10 pisze:
debelial pisze:Regulamin wchodzi w życie od 2014, więc nowe głosy zdobywa się na zasadach nowego regulaminu. Jednak głosy zdobyte w sezonie 2013 normalnie obowiązują w 2014, bo prawo nie działa wstecz.
A gdzie tu mamy działanie wstecz?
Jak to gdzie? Nowy regulamin nie wywali z LL głosów zdobytych w 2013 mimo, że na nowych zasadach te głosy już by nie zostały uzyskane. Dopiero od 2015 wylecą, chyba że w sezonie 2014 spełnią nowe wymogi.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

debelial pisze:
c4h10 pisze:
debelial pisze:Regulamin wchodzi w życie od 2014, więc nowe głosy zdobywa się na zasadach nowego regulaminu. Jednak głosy zdobyte w sezonie 2013 normalnie obowiązują w 2014, bo prawo nie działa wstecz.
A gdzie tu mamy działanie wstecz?
Jak to gdzie? Nowy regulamin nie wywali z LL głosów zdobytych w 2013 mimo, że na nowych zasadach te głosy już by nie zostały uzyskane. Dopiero od 2015 wylecą, chyba że w sezonie 2014 spełnią nowe wymogi.
Wg obecnego regulaminu wywalane sa wszystkie osoby z LL na koniec sezon. Dopiero na nastepny sezon przydzielane są nowe głosy wg ustalonych zasad. Nie ma ciągłości.
\/\

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Tak, ale ustalone zasady są takie jak mamy obecnie i wg obecnych, a nie tych dopiero głosowanych, będzie wybrana nowa LL.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Butan jest ciagłosc polegajaca na tym, ze głosy na LL uzyskuje się za poprzedni sezon. Serio tego nie widzisz czy tylko trollujesz?
Jeśli faktycznie będzie problem z interpretacja, zrobimy dodatkowe głosowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

obecnie jest bajzel ale zmiana przeze mnie proponowana nie ma byc rewolucja tylko ewolucja - nie fair jest zmienianie zasad w ciaguu gry. Przed glosowaniem padlo pytanie od kiedy maja wejsc w zycie zmiany i byla jasna odpowiedz
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kalesoner pisze:Butan jest ciagłosc polegajaca na tym, ze głosy na LL uzyskuje się za poprzedni sezon. Serio tego nie widzisz czy tylko trollujesz?
Jeśli faktycznie będzie problem z interpretacja, zrobimy dodatkowe głosowanie.
Dla mnie nie jest to jednoznaczne. Niby jest ciągłość ale jej nie ma.

Inna kwestia, ze wg mnie nowe zasady powinny działać od nowego sezonu aby oczyścić wszelkie problemy.
Jezeli jakis klub będzie miał parcie na głos na LL to przynajmniej się zmobilizuje do grania, samorozwoju i organizacji. Jednocześnie przytnie to tzw pasożytów turniejowych nie działających rzecz rozwoju hobby, a jednocześnie chcących posiadać wpływ na podejmowane decyzje.
Laik pisze:obecnie jest bajzel ale zmiana przeze mnie proponowana nie ma byc rewolucja tylko ewolucja - nie fair jest zmienianie zasad w ciaguu gry. Przed glosowaniem padlo pytanie od kiedy maja wejsc w zycie zmiany i byla jasna odpowiedz
To powinno byc zaznaczone i opisane w głosowaniu. Nie każdy z LL czyta całość.
\/\

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ja się dziwię, że te propozycje kto może wygrać puchar DMP wchodzą tak późno. Trzeba było od razu zrobić z tym porządek kiedy Animosity wygrało. A tak to już mamy 2 nieszczęścia na karku.

Jeszcze jeden taki cios i się środowisko nie wykaraska z tego.

pozdrawiam
Furion

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tak tak, wszyscy spiskują przeciwko Furkowi: selekcjonerzy, przedstawiciele krajów na TWF i teraz jeszcze LL. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kalesoner pisze:Tak tak, wszyscy spiskują przeciwko Furkowi: selekcjonerzy, przedstawiciele krajów na TWF i teraz jeszcze LL. :(
Nie zapomnijcie, że jeszcze możecie mnie wywalić z LS.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jakie glosow kasowanie ;p ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ