Malarze z Lublina EDYCJA 1 DREDNOTY

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Malarze z Lublina EDYCJA 1 DREDNOTY

Post autor: Wiewior-lbn »

Witam.
Pozwolę sobie na organizowanie, a właściwie na zaczęcie organizowania(zaczęcie, bo w organizacji jestem kiepski) spotkań osób które lubią malować albo chciały by zacząć malować figurki.
Czy ktoś byłby chętny?
Jeśli tak to poszukam jakiegoś miejsca, mam juz jedno na oku.
Ze swojej strony dodam, ze chętnie pożyczę farbek vgc, to tylko 5 kolorów. Podstawowe plus biały i czarny , ale można z nich wymieszać każdy kolor. Mam jeszcze metaliczna farbę p3 srebrna, jako ze nie maluje metalikami to też chętnie będę jej pożyczał.
Mam też kompresor, taki sobie ale jest, też udostępnię. Aerograf trzeba zakupić sobie samemu. No i jak będzie sporo osób to zawsze będzie można organizować jakieś masowe zakupy.
Fajne by było gdyby ktoś się odezwał na GV z tym pomysłem. Zrobił bym to sam ale mam tam bana. Zresztą nie tylko tam.
Jeśli jesteś początkujący nie martw się , nikt nie będzie się śmiał, wszyscy chętnie pomogą. No i w końcu się wyda ze jestem trollem i nie umiem malować. Serdecznie zapraszam.
Sorka za błędy ale pisze z komy ktora strasznie się wiesza.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, o 22:57 przez Wiewior-lbn, łącznie zmieniany 1 raz.
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

qwerty
Warzywo
Posty: 17

Post autor: qwerty »

Ja się piszę. Będzie klawo:D
Jaki masz ten kompresor.?
Ja mam stare zasychające cytadelki :)

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Ok, jest pierwszy chętny, ktoś jeszcze?
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
wep-wawet
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: wep-wawet »

Użytkowniku Wiewior-lbn, to tak na poważnie, czy chce się tylko Użytkownik niegodziwe zabawić cudzym kosztem?

Ja jestem wstępnie zainteresowany - me, me pick me!

Dodatkowo mógłby Użytkownik zaprezentować swoje konwersje, wszak "minotaur" to klasyka (mam go nawet przed oczami). :lol2:

Dodam jeszcze, że nie umiem malować i lubię dziewczyny, dlatego też chętnie bym się czegoś nauczył.

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Nie umiesz malować i lubisz dziewczyny? Myślę ze mogę ci pomóc. Kiedyś trenowałem podrywanie dziewczyn. Jak wiesz Lublin to małe miasto i dziewczyny zaczęły mi się powtarzać, a w wraz z nimi kłopoty, wiec juz się tym nie zajmuje. Ale chętnie co nieco opowiem. Ale pamiętaj ze to nie moralne.
Jeśli chodzi o malowanie figurek to na 100% powaga. Chętnie przekaże wiedzę która zdobywałem przez ponad 12 lat. Uwaga nie jestem żadnym mistrzem, daleko mi do tego tylulu, ale co nieco mogę nauczyć, chociażby konwertowania;)

A co do konwertowania jako iż jesteś mym najwierniejszym fanem zamierzam ci to wynagrodzić.
Jeśli stoisz to lepiej usiądź. Mówisz ze masz "minotaura" przed oczami, (w tej chwili odluz wszystkie niebezpieczne przedmioty jakie masz w rękach), mylisz się , masz go w kieszeni. Tak dostaniesz go na najbliższym spotkaniu. To nie żart cuda się zdążają
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
wep-wawet
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: wep-wawet »

Wiewior-lbn pisze:...Lublin to małe miasto i dziewczyny zaczęły mi się powtarzać... Ale pamiętaj ze to nie moralne.
Biorąc pod uwagę fakt, że Lublin to miasto akademickie i co roku dostaje zastrzyk świeżej dziewczęcej (miałem napisać dziewiczej, ale to już nie te czasy) krwi musiałeś być Użytkowniku prawdziwym Casanovą.

Cieszę się, że obecnie brzydzi Użytkownika wszelka niemoralność, inni będą mogli się pożywić.
Wiewior-lbn pisze:Jeśli chodzi o malowanie figurek to na 100% powaga. Chętnie przekaże wiedzę która zdobywałem przez ponad 12 lat.
Ja zaś chętnie się czegoś nauczę.

Wiewior-lbn pisze:Mówisz ze masz "minotaura" przed oczami... masz go w kieszeni. Tak dostaniesz go na najbliższym spotkaniu.
:D

To niezwykle miłe ze strony Użytkownika, nie spodziewałem się takiego szerokiego gestu.

Czekam więc z utęsknieniem na tą malarską schadzkę.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Żałuję, że nie jestem z Lublina bo chętnie bym was poznał chłopaki :) W każdym razie, jeśli dziewczyny jęły się powtarzać, to zapraszamy do akademickiego Poznania, gdzie faktu tego z pewnością nie uświadczycie :)

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Wesołych świat :)

Czy ktoś może założyć ten temat na cytadeli? Tam też mam bana:(


Ach!!!!!!! #-o
Czemu na to nie wpadłem wcześniej. :oops:
Zapraszam na Końwersje z Wiewiorem =D>
Obiecuję porady na najwyższym poziomie :^o
Jestem pewien ,że będzie super [-o<
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Wiewior-lbn pisze: Tam też mam bana:(
Wśród nocnej ciszy świątecznej atmosfery przeglądając BP. Dręczy mnie jedno pytanie, dlaczego jeszcze nie wykazałaś swoich zdolności tutaj?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Najlepsze na deser :mrgreen:


ZAPRASZAM na 1 edycje.
W pierwszej edycji będziemy malować drednoty. Być może pisze się to inaczej. Mam w sumie prawie 6. Zaczynamy jak znajdziemy 6 osób.
Końwersje przekładamy na późniejszy termin.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie pw.
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Jeśli chodzi o termin to tylko w weekend. Prawdopodobnie w sobotę. Godziny do ustalenia.
Wstępnie zaczynamy pod koniec stycznia.

Osoby wstępnie chętne są proszone o wysłanie pm . Będzie mi łatwiej poinformować o spotkaniu.
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
wep-wawet
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: wep-wawet »

Azgaroth pisze:Żałuję, że nie jestem z Lublina bo chętnie bym was poznał chłopaki :)
Poznać Wiewiora... marny pomysł, Ja z Lublina jestem i na taki czyn nigdy się nie poważę, choć nęci mnie "minotaurem". :wink:

Jak tam te spotkania... ktoś jest chętny?

ODPOWIEDZ