Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Sezon czas zacząć Bard Katowice 25.01.2014 EURO!!!

Post autor: Marys »

Zgłaszam się
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Panowie mam nadzieję, że uda mi się zorganizować dodatkowe 6miejsc byśmy zagrali w 22. 4 dodatkowe miejsca nie powinny być problemem, ale 6- zobaczymy.

Serdecznie proszę o ty, by poinformować mnie jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjechać. To wazne!!!
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Na razie 2014 rokiem dziwnie licznych lokali na slasku;p

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dopisz mnie proszę Robert, skoro nie Wawa to może Kato :wink:.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

zostalem pominiety w liscie zapisanych :/

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Proszę o dopisanie
Belial - COD lub DE

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

Leoh pisze:zostalem pominiety w liscie zapisanych :/
Moje zgłoszenie również zostało pominięte... :(

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dargor i Leoh!!!


Przepraszam dopisywałem ludzi z telefony komórkowego, bo cały dzień nie miałem dostępu do kompa. Zaraz wszystko poprawię.


Zaznaczam ,że Katowicki Bard nie jest w stanie pomieścić takiej ilości chętnych( max 14, bo jest jeszcze turniej w hobbita)

Nie martwcie się jednak. Będę w dniu dzisiejszym organizował nowe miejsce w którym będzie więcej miejsca(około 30 graczy). Szczegóły już dzisiaj.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To może od razu dałoby radę w Rudym Goblinie?
Jak tam stoicie logistycznie? Udało wam się odzyskać stoły i tereny z HLOS?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

No ja właśnie staram się to ogarnąć.
Trochę cierpliwości.
Stoły mamy. Zaraz będę rezerwował salę na 25. Twoje domki też będą .Resztę terenów zorganizuję.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Zajebista jest ta knajpa, choc na turnieju się niestety nie pojawię (najpewniej) to naprawdę polecam, centrum kato (max 10 minut piechotą z dworca dla przyjezdnych) a do tego można się napić dobrego piwka. Polecam Suchy :lol2: :wink:

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

To prawda. Dziś jestem umówiony na spotkanie z właścicielem wspomnianej knajpy. Będę rozmawiał z nim o zorganizowaniu turnieju 25. 01 właśnie.

Jeżeli się uda, a myślę że powinno to będzie super. Turniej na osobnej sali z toaletą. Obok będzie bar( piwko i obiad w średniowiecznym klimacie do zamówienia).

Bar ,,Rudy Goblin" znajduje się mak 10 min drogi o dworca głównego w Katowicach i może 5 minut drogi od Barda.

Jak sprawa wygląda napiszę wieczorem.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Widzę, że miejscówka zmieniona, mam nadzieję jednak, że utrzymujemy zakaz proksów?

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

PANOWIE!!!!

Po dzisiejszym spotkaniu mamy następujące zmiany:

1. Po pierwsze i najważniejsze turniej musi odbyć się nie 25.01. , lecz 26. 01. 2014. Jeżeli komuś nie pasuje nowy termin proszę o poinformowanie mnie w tej kwestii. Przepraszam za tą zmianę, ale naprawdę nie byłem w stanie zamówić sali na 25. 01. ponieważ w Goblinie odbywa się koncert, który wyklucza nasz turniej. Mam szczerą nadzieję zmiana daty nie wpłynie źle na frekwencję.

Teraz zmiany na lepsze

2. Po drugie zmieniamy lokal na bardziej przestrzenny, w którym będzie można zamówić piwo(tyko bez przesady :D ), obiad, itp., itd. Gramy w Barze Rudy Goblin, a nie w Katowickim Bardzie. Adres to :

Adres: Wita Stwosza, 40-959 Katowice
Telefon:530 304 608
Goblin znajduje się dwie minuty drogi od Barda i pięć od dworca w Katowicach

3. Płacimy 10 zł, a nie 12-13

4. Można delikatnie proxować. Jeżeli ktoś przesadzi to jego ,,modele" będą ściągane ze stołów. Najlepiej zadzwońcie do mnie pod numer 513-185-151 lub napiszcie maila na robson767@o2.pl to uzgodnimy, czy wasze proxy mieszczą się w granicach rozsądku.

Stanowczo zabraniam grania samymi podstawkami, ale np errant za grail knighta ujdzie. I to nie cały oddział, ale pojedyncze modele.


Chciałbym dodać bardzo ważną rzecz!!!

Bar jest barem( odkrywcze co?? =D> )

Nie wnosimy własnego alkoholu, picia i jedzenia.

Jest również miejscem gdzie będą przychodzić zwykli klienci, dlatego też:

- Nie krzyczymy, nie zachowujemy się chamsko. Jednym słowem pełna kultura. Naruszenia w tym względzie będą surowo karane.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

LEPSZA DATA, LEPSZE MIEJSCE, LEPSZA CENA, LEPSZE WARUNKI tylko ORG ten sam;p

BRAWO ROBERT!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dzięki Durin :)

Zorganizowanie tej imprezy w tym miejscu( w szczególności, że było to tak na łapu capu), dogadanie wszystkiego. Transport stołów i organizowanie bazy terenowej nie było łatwe. Mam nadzieje, że efekt będzie olśniewający. 8)

Nie ukrywam, że jeżeli wszystko pójdzie ok to właśnie Rudy Goblin będzie miejscem, w którym będę organizował turnieje.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Nigdy wcześniej nie byłem, fajna ta miejscówka?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ja tam nie wiem, ale w Bardzie jest dla mnie klaustrofobicznie, więc na pewno lepiej;)

Robert jedzenie jedzeniem, alkohol alkoholem, ale za butelke wody to mnie nikt nie wyrzuci chyba co?:)
Potwierdzam przybycie
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Czytaj temat Jasif ! :roll: :wink:

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Myślę, że nie.


Miejscówka nieporównywalnie lepsza. Głównie dlatego, że jest ciepło i każdy będzie miał miejsce..

@ Belial. Dopuścimy drobne proxy. Mam nadzieje, że będziesz.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Zablokowany