Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1238

Re: Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Post autor: Big Boss M. »

Dopisz mnie prosze Robert.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Niestety na razie brak miejsc. Limit na ten turniej to 15 stołów. W przyszłości będę myślał o powiększeniu tego limitu.

Big Boss wpisuję Cię na listę rezerwową. jak ktoś odpadnie dam znać.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Może Robercie warto wdrożyć sprawdzoną metodę weryfikacji listy chętnych przez przedpłaty.
Szczególnie, że chętnych jest więcej niż miejsc.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Kurde czyżby w końcu Battle miał wrócić do Kato? :wink: Trzymam kciuki Robert za powodzenie tego turnieju :D

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Fajne miejsce, dobrze się stało.

Może jednak zwiększymy wpisowe do tych 12-13 zł i za to będziesz mógł sfinansować przewóz stołów czy coś jeszcze?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Jeżeli będzie więcej chętnych Marku to tak zrobię.

No ja też mam taką nadzieję :D

Dzięki Tomku, ale przewóz stołów zorganizowałem za darmo. Cała pula pójdzie na nagrody.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Czy jest tam gdzie zostawić auto?

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Powiem tak. Może być problem, bo to centrum Katowic, ale:

1) to będzie niedziela rano, więc na pewno będzie więcej luzu w centrum,ale nie gwarantuję, że zaraz pod goblinem coś znajdziesz;

2) Możesz wjechać na parking Galerii Katowickiej(jest przecież na dworcu w K-ce), zostawić tam samochód i piechotą udać się do goblina. To bardzo blisko. Wychodzisz z dworca od strony ulicy Kościuszki( tam gdzie jest Bard), a stamtąd to już dwie minuty. Od 21 w piątki do 21 w niedziele parking jest BEZPŁATNY


PANOWIE!!!

Ponieważ liczba chętnych dobiła już 35 osób i cały czas rośnie , postanowiłem zrobić przedpłatę tak jak sugerował Marek B.Wspomniane dziesięć złotych( no chyba,że ktoś chce więcej :wink: ) proszę wpłacać na :


Robert Brzezina
08 1020 5040 0000 6802 0111 5419


W tytule przelewu proszę podać Imię, nazwisko, nick i numer ID z ligi WFB

Analogiczną informację umieszczam w pierwszym poście. Osoby wytłuszczonym drukiem z listy zgłoszonych zawodników to osoby, które umieściły przedpłatę i mają PEWNE miejsce na turnieju.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

@Cichy
Mudżahedin
Posty: 289

Post autor: @Cichy »

Proszę o wpisanie na rezerwę. Cichy HE

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Jeżeli wpłacisz pierwszy przedpłatę, to możesz od razu mieć pewne miejsce na turnieju. Od momentu kiedy podjąłem decyzję o przedpłacie lista zgłoszonych, a raczej kolejność wpisu na niej nie ma znaczenia. Liczy się kto dokona przedpłaty jako pierwszy
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dydu pisze:Czy jest tam gdzie zostawić auto?
Jest bardzo duzo miejsca. To samo centrum i nigdzie nie ma zakazu parkowania, a w weekendy sie nie placi.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Bardzo dobra decyzja z przedpłatami =D> Z turnieju na turniej stanie się to pewnie standardem.

Morbrus
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Morbrus »

Proszę o wpisanie na rezerwę, Morbrus Emp.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Rudy Goblin to knajpa ktora laczy najlepsze zalety mnie i Krola Goblinow w nazwie!

Poza tym zarełko i piciu w każdej formie, knajpa "zawodow" zajmuje sie goszczeniem eRPGowców klasycznych i planszówkowców, ale dzieje się tam tez amsa innych świrtnych imprez

jeżeli beda się działy tez turnieje battle to bedzie ostry hit :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

To mamy hit, bo na dzień dzisiejszy jestem umówiony na rozwijającą się współpracę z właścicielami Rudego.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jeżeli zapiszę sie teraz i dokonam przedplaty to czy mam pewne miejsce na turnieju?

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Przedpłata poszła.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Przelew poszedł

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Zgłaszam się! Przedpłata została wykonana.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Heretic pisze:To mamy hit, bo na dzień dzisiejszy jestem umówiony na rozwijającą się współpracę z właścicielami Rudego.
Obrazek
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Zablokowany