Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Ratzing »

Jesteś chłopie przykry, serio. Standardowe podejście mistrza ciętej riposty - "Nie mam argumentów - pocisnę jakimś śmiesznym żartem, nie będę musiał być merytoryczny, i na koniec dowalę jeszcze, że przecinki są nie w tym miejscu, niech wie, z kim rozmawia." I coś, co wciąż powtarzam - temat to "rozluźnianie i spanie pośladów". Odstosunkuj się więc od mojego spinania.

A, i niestety mam problemy z interpunkcją. Zazwyczaj staram się przykładać do tego uwagę, ale nie zawsze wychodzi. Wciąż, wierzę, że z moimi postami nie jest do końca tak tragicznie.

Idę się spinać gdzie indziej.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, o 23:40 przez Ratzing, łącznie zmieniany 1 raz.
Uerph.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ratzing pisze:Jesteś chłopie przykry, serio. Standardowe podejście mistrza ciętej riposty - "Nie mam argumentów - pocisnę jakimś śmiesznym żartem, nie będę musiał być merytoryczny, i na koniec dowalę jeszcze, że przecinki są nie w tym miejscu, niech wie, z kim rozmawia." I coś, co wciąż powtarzam - temat to "rozluźnianie i spanie pośladów". Odstosunkuj się więc od mojego spinania.

A, i niestety mam problemy z interpunkcją. Zazwyczaj staram się przykładać do tego uwagę, ale nie zawsze wychodzi. Wciąż, wieżę, że z moimi postami nie jest do końca tak tragicznie.

Idę się spinać gdzie indziej.

Sorki, Ratzing, ale chciałem być przykry, co mi się rzadko zdarza na tym forum. Jak widzę, że ktoś z luźnego komentarza na banalny temat próbuje czynić rozprawę naukową, to taki ktoś budzi u mnie politowanie. Stąd mój ostatni post, może nie na najwyższym poziomie :wink: , ale uznałem, że dopiero coś bardzo niskich lotów do Ciebie trafi... A rozprawy naukowe zatrzymaj na lepsze okazje... No i studiuj słownik ortograficzny, bo np. mnie akurat byki ortograficzne mocno rażą. Koniec offtopu.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2014, o 21:01 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ratzing jak w końcu zamieni prawicę na żywą niewiastę przestanie się tu udzielać na poważnie :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Nie wieżycie w Eiffla? Ignoranci. Stoi przecież jak byk w Sydney.

Macie suchara za to z www.gry-online.pl:
Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Sorki, Ratzing, ale chciałem być przykry, co mi się rzadko zdarza na tym forum. Jak widzę, że ktoś z luźnego komentarza na banalny temat próbuje czynić rozprawę naukową, to taki ktoś budzi u mnie politowanie. Stąd mój ostatni post, może nie na najwyższym poziomie :wink: , ale uznałem, że dopiero coś bardzo niskich lotów do Ciebie trafi... A rozprawy naukowe zatrzymaj na lepsze okazje... No i studiuj słownik ortograficzny, bo np. mnie akurat byki ortograficzne mocno rażą. Koniec offtopu.
Nie chodziło mi o to, że było mi przykro jak przeczytałem to, co napisałeś. Chodziło mi o to, że dla mnie prezentujesz sobą postawę przykrego człowieka. Domyślam się, że możesz to samo powiedzieć o mnie - fair play.
U mnie z kolei politowanie budzi jak ludzie w luźnych komentarzach przekazują braki w podstawowej wiedzy. I drażni mnie to. Widać, dla każdego coś innego, ech? I pozwolę sobie się wynurzać kiedy mnie będzie to pasowało, a nie tobie, dziękuję bardzo.
Na studiowanie słownika ortograficznego niestety nie bardzo mam czas, chociaż nie jest to dla mnie powód do dumy. Artykuły naukowe które muszę czytać nie pomagają, bo są w 95% po angielsku. Cóż.
Albo_Albo pisze:ratzing jak w końcu zamieni prawicę na żywą niewiastę przestanie się tu udzielać na poważnie :D
Tożeś pojechał po bandzie. Srsly. Nie wiem, jak mam się pozbierać. Jak ci powiem, że tak się składa że jestem w dość szczęśliwym związku to wyskoczysz z tekstem, że ma na nazwisko .jpg? Czy czymś bardziej górnolotnym? Doprawdy, władasz humorem jak nikt inny. Powinieneś pobierać opłaty.
Uerph.


Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Litości... #-o

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ratzing, kończ waść wstydu oszczędź (sobie)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Cholera, chyba jestem jedyną osobą w Polsce, który nie ma problemu z p. Grodzką :roll:


Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Skoro uważa się za panią, to nazywam ją panią. Ot, zwykły szacunek.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

cóż z tego co słyszałem żeby być panią cycki nie wystarczą ot wtedy każdy lepszy grubas byłby laską tylko trzeba mieć a raczej nie mieć czegoś między nogami ale cóż każdy ma swój gust i zdanie ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Loizok pisze:Cholera, chyba jestem jedyną osobą w Polsce, który nie ma problemu z p. Grodzką :roll:
Przecież on/ona/ono ma narząd męski podobno także to facet :-# , tylko udaje ażeby nie płacić alimentów :shock2: .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja tam nie zaglądałem p. Grodzkiej między nogi i nie interesuje mnie co tam ma. Jak ktoś się na ulicy przedstawia Tobie, to też podejrzliwie sprawdzasz, czy to na pewno kobieta? :lol2:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Naviedzony pisze:Ja tam nie zaglądałem p. Grodzkiej między nogi i nie interesuje mnie co tam ma. Jak ktoś się na ulicy przedstawia Tobie, to też podejrzliwie sprawdzasz, czy to na pewno kobieta? :lol2:
https://www.youtube.com/watch?v=piVnArp9ZE0
myślisz sobie, że spotykasz całkiem fajną dziewczynę, ponosi cię fantazja, a tu kinder niespodzianka.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Naviedzony pisze:Ja tam nie zaglądałem p. Grodzkiej między nogi i nie interesuje mnie co tam ma. Jak ktoś się na ulicy przedstawia Tobie, to też podejrzliwie sprawdzasz, czy to na pewno kobieta? :lol2:
A jeden to mnie kiedyś oszukał że jest kobietą :oops: [-o< ledwo uszedłem z du... :? ,jak nie widzę wypukłości i wklęsłości w odpowiednich miejscach ,to nie podejmuje akcji [-X .
To nie jest żart kurn... :evil: takie rzeczy się zdarzają po pijaku .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Największe zagrożenie na konwentach: larpujące elfy :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wieszkto pisze:
Naviedzony pisze:Ja tam nie zaglądałem p. Grodzkiej między nogi i nie interesuje mnie co tam ma. Jak ktoś się na ulicy przedstawia Tobie, to też podejrzliwie sprawdzasz, czy to na pewno kobieta? :lol2:
A jeden to mnie kiedyś oszukał że jest kobietą :oops: [-o< ledwo uszedłem z du... :? ,jak nie widzę wypukłości i wklęsłości w odpowiednich miejscach ,to nie podejmuje akcji [-X .
To nie jest żart kurn... :evil: takie rzeczy się zdarzają po pijaku .
A jak Twój podpis się ma do tego? Bo wygląda na środek rozwiązujący wszystkie problemy.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Klafuti pisze:A jak Twój podpis się ma do tego? Bo wygląda na środek rozwiązujący wszystkie problemy.
To zależy co masz na myśli ,
o co chodzi z podpisem , 8)
czy jak rozwiązałem sprawę oszukańca, =D> #-o ](*,)
czy sprawę mojego czasowego uzależnienia od % :-({|=
wszystko dotyczące tej fazy na pm
Ostatnio zmieniony 13 sty 2014, o 00:09 przez Wieszkto, łącznie zmieniany 1 raz.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Zablokowany