Coś dla początkujących

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Nie opłaca się wystawiać ancienta. Spróbowałem na ostatnim turnieju. Jest fajny ale praktycznie taki sam jak treeman, a dużo droższy. Lepszy duży mag.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Dastor pisze:Nie opłaca się wystawiać ancienta. Spróbowałem na ostatnim turnieju. Jest fajny ale praktycznie taki sam jak treeman, a dużo droższy. Lepszy duży mag.
też się o tym przekonałem...lepiej dużego maga i wycisnąć pkt na 2 brokuły...przekonałem się że bez nich jest ciężko chosć drzewiec i Waywatchersi też są fajną opcja

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

chciałeś jakąś sensowną rozpę to ci zarzuciłem :) jak się nie podoba, to se możesz inną złożyć :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Scimitar pisze:chciałeś jakąś sensowną rozpę to ci zarzuciłem :) jak się nie podoba, to se możesz inną złożyć :D
wrzuciłeś i za to THX ,ogólnie wyrażam swoje zdanie na temat ancienta
chyba że Ty grasz na nim i jesteś z niego zadowolony (mam na myśli wyniki na stole)

Awatar użytkownika
Quvy
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Z tamtąd

Post autor: Quvy »

Uhm, ancient - grałem 2 razy i jakoś mnie nie przekonał..... chyba jednak wolę dużego maga ;p plus drzewo plus WW ;) no ale ancient gienka zdjąć jak ma jeszcze netlingsy to może być "kolosalny" problem.... no ale z drugiej strony nie bardzo wiem co z nim robić.... niby wysłać do walki ale strasznie na niego ludzie polują. Nawet jak mają inne "łatwiejsze" i moim zdaniem lepsze cele to i tak wszystko sypią na ancienat.... on jakiś przeklęty chyba jest ;p

PZDR

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Quvy pisze:Uhm, ancient - grałem 2 razy i jakoś mnie nie przekonał..... chyba jednak wolę dużego maga ;p plus drzewo plus WW ;) no ale ancient gienka zdjąć jak ma jeszcze netlingsy to może być "kolosalny" problem.... no ale z drugiej strony nie bardzo wiem co z nim robić.... niby wysłać do walki ale strasznie na niego ludzie polują. Nawet jak mają inne "łatwiejsze" i moim zdaniem lepsze cele to i tak wszystko sypią na ancienat.... on jakiś przeklęty chyba jest ;p

PZDR
waży 425 pkt (prawdopodobnie on będzie generałem) + za dodatkowe rzeczy... 2 canony w zasadzie potrzebują ...bo ja wiem...3 strzały zeby go zdjąć?waży dużo a do tego jest wolny i trzeba uwazać o niego...z drugiej strony bez niego w walkę niebardzo...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

No dobra, ale w lesie to mu kanony za dużo nie zrobią. A jak jeszcze podjedzie kawałek z tym lasem w obstawie driad i WD to już wogóle pewniak. Jak dla mnie umieć grać Treemanem to podstawa. :D (sam też się dopiero uczę)
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

a ja Wam zadam pytanie z innej beczki :P co sądzicie o przydatności i grywalności takich jednostek jak: Warhawk Rider czy Tree Kin ??? Bo nie widziałem szczególnie aby pojawiały się w Waszych rozpiskach :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Bit pisze:a ja Wam zadam pytanie z innej beczki :P co sądzicie o przydatności i grywalności takich jednostek jak: Warhawk Rider czy Tree Kin ??? Bo nie widziałem szczególnie aby pojawiały się w Waszych rozpiskach :)
Są wypasione :)

A tak poważniej - są lepsze rzeczy w slotach special, na które można punkty wydać. Raczej nie używam z tego względu, niż żeby się miały nie przydać. A poza tym w niektórych typach rozpisek nie pasują. Bo po co ci Warhawki jak grasz na samych driadach, łucznikach, tancerzach i drzewcach ? Albo po co ci tree-kiny jak masz armię kawaleryjską. Naprawdę trzeba dla tych jednostek miejsce znaleźć, żeby do czegoś się nadały.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Scimitar pisze:
Bit pisze:a ja Wam zadam pytanie z innej beczki :P co sądzicie o przydatności i grywalności takich jednostek jak: Warhawk Rider czy Tree Kin ??? Bo nie widziałem szczególnie aby pojawiały się w Waszych rozpiskach :)
Są wypasione :)

A tak poważniej - są lepsze rzeczy w slotach special, na które można punkty wydać. Raczej nie używam z tego względu, niż żeby się miały nie przydać. A poza tym w niektórych typach rozpisek nie pasują. Bo po co ci Warhawki jak grasz na samych driadach, łucznikach, tancerzach i drzewcach ? Albo po co ci tree-kiny jak masz armię kawaleryjską. Naprawdę trzeba dla tych jednostek miejsce znaleźć, żeby do czegoś się nadały.
treekinami trzeba umieć grac...ja niestety nie mam miłych doświadczeń choć Warhawki są fajną opcją i polubiłem tę jednostkę...w zasadzie mieć wildów, GR i hawki to jest nawet fajny combo...

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

Wg mnie to najużyteczniejsze właśnie są WR i tancerze :) ale zapytałem się Was tylko z czystej ciekawości co o nich sądzicie
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Są w pytę :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Ja jak grałem leśnymi to często miałem trikiny i działały w mojej armii.

Stanowiły naprawdę sensowne odciążenie dla drzewca na 2250.
(a dwóch nie chciałem, bo dwóch nie skitrasz przed flaming bolcami i katapami dwarfów/mumiaków)

Ancient + 4 trikiny mi dawały radę bardzo dobrze.

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

a ja i tak zacząłem w końcu zbierać figurki. I chociaż nastawiałem sie na gobliny... to kupiłem wood elfa! Niedługo kupię regiment jakiś. A co do figurki to kupiłem warhawk ridera.CZADOWY!

Awatar użytkownika
Quvy
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Z tamtąd

Post autor: Quvy »

Ja wystawiam Kiny.... i to zdecydowanie częściej niż np Wildów (ostatnio uskuteczniam 2x3 sztuki ale zastanawiam się czy nie przerobić tego na 1x4) jak ktoś ma jakąś radę lub sugestię to będę bardzo "dźwięczny". Ale jak znam życie to i tak to jak ja wystawiam WE jest na swój sposób dziwaczno fenomenalne (dziwaczne bo zero WR ;p a fenomenalne dlatego, że do tej pory jakoś nigdy na mnie masakry nikt nie ugrał.... co innego, że ja na nikim też nie.... ale to inna historia ;p)

PZDR

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Moim zdaniem lepiej 2x3 latwiej tym manewrowac jak zginie jedna trojka druga mozna pograc. A tak jak stracisz czworke to kapa.

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Zgadzam się. To samo z driadami. Zamiast wystawiać jedne kloc lepiej rozbić to np. na 3 ósemki. Przy ich statach wbrew pozorom wcale nie tak łatwo je zdjąć. Wielu ludzi myśli: "8 driad - plewa". A tymczasem jak takie drzewka się przekradną na tyły wroga to sieją strach (dosłownie). :D
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Rybol
Wałkarz
Posty: 74

Post autor: Rybol »

Nieźli są też Waywatchersi i też miło popatrzeć jak przeciwnika ogarnia niepokój jak zobaczy ich w armii. Fajnie jest również zobaczyć minę imperialisty, gdy zobaczy ich dwa regimenty po 9.:D Co do Warhawków to mi się sprawdzają w konfiguracji 2x4, plus 2x6 Wildów plus Smok…

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Ja cały czas myślę nad Waywatcherami. Wystawiam ich praktycznie gdzie chcę, np. za jakąś dokuczliwą maszynką lub innym przygroźnym panu i zza pleców mu posyłam rój zabójczych strzał z BS 5 i odległości kilku cali. Rezultat: w 1 lub 2 turze mamy o jednego "bossa" mniej - słodkie :wink:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Nie ma to jak mina generała CHAOSU, jak musi rzucać na lorda na smoku wsv po zabójczych strzałach-bezcenne...

ODPOWIEDZ