Ogólnie o sporcie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Re: Ogólnie o sporcie

Post autor: quas »

Big Boss M. pisze:Ja się pytam gdzie są jacyś skrzydłowi w tej drużynie, bo przez cały mecz wpadła tylko 1 bramka z tej pozycji. Jaszka to jakieś nie porozumienie. Co do gry w przewadze to jeszcze za Wenty były z tym problemy. Zobaczymy co dziś nasi pokażą z Francuzami:P
jeszcze nigdy z nimi nie wygralismy :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie ma co ukrywać - to jest trudna grupa. Łatwo to mają jedynie Duńczycy. Nie wiem, czy to jest jakiś przywilej gospodarzy, ale ta grupa nie wytrzymuje porównania z innymi... Imho w ME dużo trudniej jest zaistnieć, niż w MŚ, ale to tylko moja opinia...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

quas pisze:
Big Boss M. pisze:Ja się pytam gdzie są jacyś skrzydłowi w tej drużynie, bo przez cały mecz wpadła tylko 1 bramka z tej pozycji. Jaszka to jakieś nie porozumienie. Co do gry w przewadze to jeszcze za Wenty były z tym problemy. Zobaczymy co dziś nasi pokażą z Francuzami:P
jeszcze nigdy z nimi nie wygralismy :P
No właśnie, więc najwyższa pora, każda seria kiedyś się kończy:D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

A KMT wygrało 1 grę w LCS :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Żeby nasi tak grali z Serbami, jak pierwszą połowę z Francją, to mieliby juz zwycięstwo na koncie. Mimo że przegrywają z Francuzami, to grają świetny mecz :!: Niestety, przykro to mówić, ale Bielecki to już chyba na emeryturę. Jest zbyt wolny i ma tylko rzut, co jest zbyt mało jak na obecne standardy... jedna dobra asysta to niewiele, zważywszy, że 4 minuty kary zarobił...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

Szmal coś dziś poniżej oczekiwań raczej, w przeciwieństwie do bramkarza Francuzów:/ Dalej nie rozumiem co trener ma na myśli wystawiając w składzie Jaszkę, imo gość się nie odnajduje na boisku, ciagle tylko macha rękami do kolegów i coś krzyczy:d

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Szmal słabo, bo Francuzi rzucają z dobrych pozycji praktycznie bez bloku. Jaszka - cóż, nie jestem prezesem jego fanklubu :mrgreen: , ale to jest bardzo chaotyczny dla obrony gracz. Nigdy nie wiadomo, co zrobi. Dość dobrze się czuje przeciwko wysunietej obronie, bo jest zwrotny - umie dobrze zmieniać kierunek ataku. Może nie gra dziś rewelacyjnie, ale na pewno lepiej, niż w ostatnim meczu. Podoba mi się dzisiaj prawoskrzydłowy - nie boi się i mu idzie :P ...
Z taką grą to nawet jakby przegrali wszystkie mecze nie będę miał do nich pretensji...

I nie mam :wink: :( . Mecz wygrał Francuzom bramkarz. Śmiem twierdzić, że nasi dzisiaj grali lepszą piłkę od Francuzów. Niestety, to co robił bramkarz żabojadów to kosmos jest. Szmal może mu buty czyścić...

Teraz kacapy - masakryczna ta grupa jest :( :( :( .

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

O, myślałem, że to temat o uprawianiu sportu, a nie siedzeniu z piwem i patrzeniu jak uprawia go ktoś inny...
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

Każdemu może się zdarzyć słabszy dzień, nawet Szmalowi, z Serbią bronił b. dobrze, wczoraj słabo, nie wiem czemu Wichary nie dostał możliwości gry. Problem jest ze skutecznością w ataku i grą w przewadze. Mam nadzieje ze z Rosją chłopaki wygrają bo zasługują IMO na awans.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ale nasi też trochę popłynęli
nie trafiony karny, oraz jak przegrywali 22-25 mieli ze 2-3 okazje sam na sam z bramkazem i nic nie wpadalo

grali ogolnie bardzo dobrze, chociaz tez czekalem az trener zmieni szmala na wicharego, ot tak dla ochlody
wiem ze ta pilka leci szybko i w ogole, ale przy rzutach nawet z daleka szmal praktycznie sie nie ruszal czasami, dostawienie nogi do boku broniloby strzal a on stal jak slup

z serbami nie ogladalem, wiec nie moge sie wypowiedziec :)
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Andrzej pisze:A KMT wygrało 1 grę w LCS :)
Ej, ale chłopaki dobrze grają ;D Nie spodziewałem się, przyznam szczerze. To przez poziom MyMa chyba mi się tak obniżyły oczekiwania.
Uerph.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No - przed meczem z kacapami nasi znawcy w TV uznali, że mecz wygramy 1 lub 2 bramkami i to bedzie optymalnie. Na razie przegrywamy czterema i wróciliśmy do beznadziejnej gry z meczu z Serbami. Szkoda... Cały czas mamy szanse, ale takich przestojów juz być nie może...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

smiejagreg pisze:No - przed meczem z kacapami nasi znawcy w TV uznali, że mecz wygramy 1 lub 2 bramkami i to bedzie optymalnie. Na razie przegrywamy czterema i wróciliśmy do beznadziejnej gry z meczu z Serbami. Szkoda... Cały czas mamy szanse, ale takich przestojów juz być nie może...
Nawet nie wiedziałem że jest mecz. Włączam a tam 19-16 dla nas :shock:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Szmal man of the match :!: :!: :!: To, co nasi pokazali w 2 połowie, to tylko klaskać. Pokierowali tak końcówką, żeby zmaksymalizować swoje szanse na 2 pkt. w II rundzie. Czapki z głów. Pokonali silną reprezentację Rosji, gromiąc ich wręcz w 2 części. Brawo :!: :!: :!: :P

Edit 19.01. Masakryczna końcówka z Białorusią, jeszcze teraz nie ochłonąłem ze zdziwienia, jak naszym udało się wygrac ten mecz :P ...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

I znowu Szmalu ma słabszy mecz, za to Wyszomirski daje rade:d
Podoba mi się gra naszych od 15minuty, oby i po przerwie tak grali na będzie pogrom:D
Lijewski wirtuoz, nawet Bielecki dziś trafia.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Big Boss M. pisze:I znowu Szmalu ma słabszy mecz, za to Wyszomirski daje rade:d
Podoba mi się gra naszych od 15minuty, oby i po przerwie tak grali na będzie pogrom:D
Lijewski wirtuoz, nawet Bielecki dziś trafia.
Kolejny horror w II połowie się szykuje. Aby wygrali chociaż 1 golem, pogrom niepotrzebny... Ale to jest to!!! To się ogląda, a nie chuderlawe popisy naszych futbolistów, którym się płaci kokosy...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Nooo Polacy jadą ze Szwedami po całości =D> =D> =D> =D>

22 do... 14 no jest moc, REWELACYJNIE grają dzisiaj nasze Szczypiorniaki =D> =D> =D>

Aż miło na to patrzeć, serducho rośnie =D>

EDIT :!: TRZYNAŚCIE PUNKTÓW PRZEWAGI... to jest jakiś obłęd :shock: :D =D> Pozamiatane po maksie \:D/

Wyszomirski ponad 70% skuteczności w bramce :shock:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

Graty dla Naszych!
Świetny mecz, jak zagrają tak jutro to mamy półfinał. Choć nawet jak przegrają to i tak już swoje zrobili.
Wyszomirski- brak słów, coś pieknego.
Nawet Jaszka którego nie lubię dziś zagrał świetny mecz. Czuje że na ME w Polsce będziemy mieli niezłą ekipe.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurde ostatni raz tak się cieszyłem jak Legia ogrywała Spartaka w Lidze Europy. Ładunek pozytywnych emocji w równie wielkiej dawce =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Piękny mecz nasi zagrali :!: :!: :!: =D> =D> =D> Tak zdeklasować Szwedów, to się nie zdarza co dzień :P :P :P . Mam tylko nadzieję, ze Lijewski i spółka aż tak nie będą jutro wykończeni, bo Chorwaci dzisiaj głównie odpoczywali. A w meczu z nami nadal oni są faworytami, choć po dzisiejszym popisie naszych może się wydawać inaczej. graja zupełnie inną piłkę od Szwedów - nieschematyczną, trudna bardzo do bronienia. Ale jak nasi zagrają tak jak dzisiaj, to mogą wygrać [-o< [-o< [-o< .

ODPOWIEDZ