Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Post autor: RIPlay »

Maryś wystarczy już. Uspokój się proszę, bo będę Cię musiał zganić.





xD

P.S. Jankiel sam wyedytujesz swojego posta, czy inny mod będzie musiał tę k***ę przerabiać za Ciebie ?
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Jankiel pisze:Zejdźcie z Roberta, bo to po prostu świństwo. Tylko dzięki niemu mamy znowu, po bardzo długiej przerwie, turnieje w Katowicach. Podjął decyzję, jaką podjął. Jak będziecie na jego miejscu, to możecie podjąć inną.

Laik, burdel rób u siebie. Chcesz się bić z Andrzejem, to się bijcie w Gnomie. Nie wiem, co Ci strzeliło do łba, żeby próbować nam spalić nową, świetną miejscówkę. I to jeszcze na turnieju, na który wreszcie przyszli jacyś nowi gracze. Świetna reklama "środowiska".
pełne poparcie

Andrzej Ty tez przeczytaj 2 razy tego posta
pozniej przeczytaj jeszcze raz

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

-Qc- pisze: A bitwe po czyms takim zamienilbym na 20-0 dla Andrew + ban, bo co by tu nie mowić o jego "prowokacyjnym stylu" - nie on poszedł do rękoczynów i nic nikomu nie zniszczył.
Jesteś zabawny Kuc. Mecenas pierwsza klasa, ale jeśli nikt Ci za to nie płaci to spróbuj na to spojrzeć trzeźwiejszym okiem...

IMO zarówno agresja fizyczna, jak i słowna powinna być karana na turniejach.
Laik faktycznie ponosi większa odpowiedzialność, ale nie jest tak, że Andrzej jest tu bez winy.

Dla mnie żenada po całości. Szczególnie przy młodych graczach i w nowej miejscówce.
Obydwaj powinni wylecieć i tyle.

I jeszcze czepianie się orga...
Brak słów by to dalej komentować...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jankiel pisze:Zejdźcie z Roberta, bo to po prostu świństwo. Tylko dzięki niemu mamy znowu, po bardzo długiej przerwie, turnieje w Katowicach. Podjął decyzję, jaką podjął. Jak będziecie na jego miejscu, to możecie podjąć inną.

Laik, burdel rób u siebie. Chcesz się bić z Andrzejem, to się bijcie w Gnomie. Nie wiem, co Ci strzeliło do łba, żeby próbować nam spalić nową, świetną miejscówkę. I to jeszcze na turnieju, na który wreszcie przyszli jacyś nowi gracze. Świetna, kurwa mać, reklama "środowiska".
+1

Teraz to już czekam tylko na wypowiedź Króla Słońce :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cauliflower pisze:...
Zdanie potem napisałem żeby odczepił się od Roberta ... :P Ale poza tym mosz recht, jak i Jankiel.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

RIPlay pisze:Maryś wystarczy już. Uspokój się proszę, bo będę Cię musiał zganić.
Dobrze mamo ;)
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ehh - bluzgi proszę samemu edytować, bo będę straszył warnami. Tymczasem kłódeczka aż nie ochłoniecie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Wyedytowane. Ale się czepiacie, świętoszki :)

Dymitr, Twój podpis nabiera nowego znaczenia :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Jankiel pisze:Wyedytowane. Ale się czepiacie, świętoszki :)

Dymitr, Twój podpis nabiera nowego znaczenia :mrgreen:

prawda? ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

temat otwieram - mam nadzieję, że ciśnienie zeszło. Pamiętajcie jednak, że paczymy
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

uch, dobrze, że to nie przed kamerami :o

Robert organizował- Robert zdecydował. nie ma się co czepaić, człowiek wprowadził powiew świeżości do środowiska, stara się, jak może, powinniśmy się cieszyc i Go wspierwać.

Ale na Laika i Andrzeja nałożyłabym zakaz pojawiania się w Goblinie. Takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki. I o ile Laik jest narwańcem i przegiął już nie raz, o tyle jestem w stanie uwierzyć, że akurat w tym przypadku mógł zostać sprowokowany.

Whatever- takie sytuacje nie mogą się juz powtórzyc. Nie jestem Robertem, nie wiem, co zrobi, ale ja bym kolejny raz Wam nie zaufała.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Post niezgodny z regulaminem forum. G.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Post niezgodny z regulaminem forum. G.

@Yudo

Jasne, nie jestem święty. Jeśli Robert uzna, że powinienem mieć zakaz gry w goblinie, nie będę protestował.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Smiechu pisze:(...) FRAJEREM POLSKIEGO WFB.
Lepiej nic nie pisać niż używać słów, których się nie rozumie.
Polecam: http://sjp.pl/frajer
\/\

Xyxel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Xyxel »

Obaj uczestnicy dostaną rocznego bana na udział w turniejach zgłaszanych do ligi czy nie będzie żadnej kary i tym samym pozwalacie na takie zachowania?
I jeszcze jak rozumiem pozwolono im dalej brać udział w tym turnieju zamiast ich zdyskwalifikować...

Robaczek
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Robaczek »

Próba zrzucania odpowiedzialności na Andrzeja jest żałosna. Chcecie go karać za to, że ktoś zachował się jak ostatni dres? Dziwię się, że nikt jeszcze nie wybrał się na policję. Dywagacje na temat winy są śmieszne. Laik powinien dostać dożywotni ban na turnieje i już. Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.

EDIT: poziom dyskusji jest równie żenujący.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, o 14:33 przez Robaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Robaczku najpierw zagraj z andrzejem potem rzucaj takie komentarze.
Ludzie domagający się sądu czy nawet swojego rodzaju linczu na Laiku muszą najpierw poznać obie strony konfliktu.

P.S. Jako osoba kształcąca się na psychologa proszę was nie używajcie sformułowań typu nic nie jest w stanie usprawiedliwić takiego zachowania. To jest po prostu zabawne. :D

P.S.S. Jak mój prawnik mi polecił, musze podkreślić iż osobiście nie usprawiedliwiam zachowania Laika bądź andrzeja, a wszystkie zawarte w powyższym temacie opinie wyrażają osobowe i jednostkowe zdanie należące do mnie.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Nadmierna agresja słowna. G.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dymitr pisze:
Jankiel pisze:Wyedytowane. Ale się czepiacie, świętoszki :)

Dymitr, Twój podpis nabiera nowego znaczenia :mrgreen:

prawda? ;)
Czyli to przeze mnie?

Kurde... mogłem napisać, że magia.... wtedy skończyłoby się na wzajemnym rzuceniu na siebie klątwy... #-o
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nadmierna agresja słowna. G.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Zablokowany