RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Smh »

Theo pisze:dacie linka skąd to macie?
Nie, bo nie ma jak dać linka.

Dodatkowo - ciekawostka: nie ma kart magii, więc jest nadzieja, że nie będziemy mieli "czarów".
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

z maili od GW więc linka nie damy :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

maja sklepy to wiedza co moga zamawiac ;)

jesli zyrek ma kosztowac 140 plnow to cos mi sie wydaje, ze jednak nie bedzie trzech w pudelku.
tym bardziej, ze poprzedni, chyba kosztowal podobnie. albo znowu bedzie niegrywalny ;)
Ostatnio zmieniony 3 lut 2014, o 11:25 przez Morsereg, łącznie zmieniany 1 raz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Smh pisze:Dodatkowo - ciekawostka: nie ma kart magii, więc jest nadzieja, że nie będziemy mieli "czarów".
To może sugerować modlitwy jak u kapłanów Sigmara (oni chyba nie mają oficjalnych kart?) :-k
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Magiczne ataki na broni z gromrilu nie maja sensu, prędzej jakiś bonus do hita czy armor piercing. Jestem ciekaw czy teraz krasnoludzka piechota będzie na tyle wzmocniona, że będzie mogła bić się na równi z elfami czy chaosem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

magiczne ataki z broni maja wiekszy sens niz bicie po inicjatywie ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Najwiekszy chyba sens ma jednak AP. Nie rozumiem czemu material mialby czynic mloty magicnzymi. Zreszta chyba gromrilowa bron dawala cos w rodzaju AP w RPEgu... ale moge sie mylic...
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

Ciekawe na jakiej podstawce będzie ten żyros. Mam nadzieję, że nie będę musiał przekładać moich 5 edycyjnych na podstawkę rydwanową... Mam je zmagnesowane wiec to nie problem, ale koszt jednej podstawki rydwanowej z MO ostudza mój zapał :D

Dobrze, że armybook nie został na sam koniec planu wydawniczego. Zresztą to ma sens. W dniu kiedy wydadzą kodeks, na stronie będzie już preorder kolejnej (ostatniej?) fali krasnoludów.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

żyrobomber w granicach 150 zł- duży, latający bombowiec
nowy charakter krasków: grimm burlokson
ma byc tez nowa figurka runelorda.
i podręcznik w okolicach 15 lutego

ceny charakterow podobne do nowego dragon slayera

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Po cichu liczyłem na Malakaia, no ale trudno :wink: Ale jeżeli nowy gyros to duży model to wydaje mi się, że za squadronów raczej nici.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Grazbird pisze: nowy charakter krasków: grimm burlokson
może to syn Burloka Daminsona? :D

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

hej, czyli book jest w tym tygodniu, czy w przyszłym? nie wiem jak dokładnie plan wydawniczy teraz działa, czy to będzie preorder czy już normalnie pudełka będą dostępne?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

Afro pisze:hej, czyli book jest w tym tygodniu, czy w przyszłym? nie wiem jak dokładnie plan wydawniczy teraz działa, czy to będzie preorder czy już normalnie pudełka będą dostępne?
Teraz preorder miały hamki i hero, to w sobotę 8 będzie preorder kodeksu i tego co wyżej podano. Więc w sklepach oficjalnie będzie kodeks dostępny 15 lutego.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

teraz jest preorder dwoch herosow, longow i hammerersow.
8 lutego maja byc dostepni i w tym samym czasie ma wyjsc nowa tygodniowa gazeta z nowosciami.
wychodzi na to, ze 15 lutego, w sklepach beda dostepne figurki z drugiego rzutu i pewnie w nowym white dwarfie beda kolejne nowosci dla dwarfow - ktore beda dostepne tydzien pozniej.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Smh pisze:By dopełnić post Rakso...

CENY oficjalne GW!

Bohaterowie 65zł
Book 150zł (identyczna cena jak innych booków)
Gyro 140zł !!!!1111oneoneone!
Zauważ że za te 140zl mamy 2 latajace jednostki... czyli po 70zl za maszyne... czyli taniej niz metalowy zyrek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

jak dwie? przecież nie ma słowa o tym, że dwie są w pudełku
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

W pudełku DWARF GYROBOMBER / GYROCOPTER jest multikit! Bomber wygląda jak dopatrzone w tle obrazka "opancerzone łodzie latające" z dwoma wirnikami... Gyro ma jeden wirnik. Dual kit = można złożyć albo jedno albo drugie.


Sądzę, że przy dobrym pokombinowaniu może uda się złożyć 2 szt Gyro z 1 pudła, a to raczej pobożne życzenia niż realny fakt.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Fuxiorr pisze:
Smh pisze:By dopełnić post Rakso...

CENY oficjalne GW!

Bohaterowie 65zł
Book 150zł (identyczna cena jak innych booków)
Gyro 140zł !!!!1111oneoneone!
Zauważ że za te 140zl mamy 2 latajace jednostki... czyli po 70zl za maszyne... czyli taniej niz metalowy zyrek

Właśnie jakie dwie? To, że z jednego zestawu będzie można złożyć albo ten albo drugi wariant maszyny, to nie znaczy przecież, że dostajemy dwie maszyny :)
Dwarfs - 3/0/2

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

W Mordheimie gromilowa broń ma AP.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Tylko, że z postu Raksa wynikałoby, że będzie można złożyć DWIE maszynki z jednego pudła. Też wydaje mi się to dziwne. Ciekawe, czy tak będzie, czy to tylko skrót myślowy naszego moda :wink:

Ja się trochę boję o wielkość tego zestawu. Cena 140zł sugeruje, że nie będzie to jakaś wielka bestia ale jeśli miałbym składać te bombowce, to fajnie byłoby żeby pasowały do starych pontonów. Głupio będzie jeśli obok wielkiego bydlaka będą latać małe żyrokopterki :wink:

ODPOWIEDZ