RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Kap »

Mi z kolei ten steam punk troszkę nie leży. Z drugiej strony rozrusza to nasze lokalne krasnale titan forge'a.

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Czyżby na foto z runelordem byli nowi warriorzy..? :wink:


Sent from my NOKIA LUMIA 520 using Tapatalk
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

a to nie są te nowe longi?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Imo jak bedą lepsze zdjęcia to dla żyrków wyjdzie na plus, podobnie trochę lepsze malowanie. Szczególnie zwykły żyrek, zamontować mu tylko pojedyńczy wirnik i jest b. fajny
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Z komentarzy widzę, że w końcu ludzie zaczynają trzeźwieć niektórzy :wink: :(... Cóż, GW przeszło wszelkie moje oczekiwania - i za to szacun wielki, bo nie spodziewałem się, że można wymyślić i pokazać ludziom coś tak szkaradnego. Gratulując sobie świetnego wyboru armii przed kilkoma laty ( #-o :? ), wracam do jaskini, bo szkoda było wyłazić po prostu...
Zaoszczędzoną kasę - jakieś 1000 zł bez mała zainwestuję sobie w jakiś fajniacki klocek, może stareńkich rangerów kupię jeszcze mi sporo zostanie :P ...
Ostatnio zmieniony 5 lut 2014, o 12:13 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Też mi nie przypadły nowe modele żyrka do gustu.
Mam 3 "pontony" więc mogą robić spokojnie za bombowce lub zwykłe. Przede wszystkim 125 punktów za mobilną katapultę z dużym plackiem z siłą 3 to jest spoko.
Mam nadzieję, że "myśliwce" będą miały lepszy BS, bo tak trafiać z działka będziemy tylko na 6. No i pewnie o połowę tańsze 
Już widzę ograniczenie, że bombowiec 0-1 i wlicza się w limit maszyn :)
Ciekawe ,co to za zasada Dwarf-crafted :)
Zostawili runy, wiec magii nie będzie.

Edit.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N 05 gru 2010, 09:57
Posty: 5945
Z komentarzy widzę, że w końcu ludzie zaczynają trzeźwieć niektórzy :wink: :(... Cóż, GW przeszło wszelkie moje oczekiwania - i za to szacun wielki, bo nie spodziewałem się, że można wymyślić i pokazać ludziom coś tak szkaradnego. Gratulując sobie świetnego wyboru armii przed kilkoma laty ( #-o :? ), wracam do jaskini, bo szkoda było wyłazić po prostu...
Jak masz tylko narzekać, to wracaj i nie wyściubiaj nosa z tej swojej jaskini. Przecież zawsze można poszukać starszych modeli lub zrobić konwersję. Walić nowe modele, ważne są nowe zasady. Modele to rzecz gustu ,nie znalazł sie jeszcze taki, co by wszystkim dogodził.

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Afro pisze:a to nie są te nowe longi?

Też tak myślałem, ale po przyjrzeniu się można zauważyć chociażby inne zbroje czy brody.





Sent from my NOKIA LUMIA 520 using Tapatalk
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Modele żyrków strasznie słabe, zato zasady fajne. Ciekawe czy ten zwykly żyrek ma armatę

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Wohoho, GW nie zawiodło moich oczekiwań :D Latająca łódź, skład demonicznych bajków i laserowa giwera inzyniera. Już kumam "receptę" GW na kryzys, skoro Wh40k sprzedaje się lepiej to postanowili połączyć oba systemy w ciągu 2 edycji, szacun.

Zgroza.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Grichalk pisze:Też mi nie przypadły nowe modele żyrka do gustu.
Mam 3 "pontony" więc mogą robić spokojnie za bombowce lub zwykłe. Przede wszystkim 125 punktów za mobilną katapultę z dużym plackiem z siłą 3 to jest spoko.
Mam nadzieję, że "myśliwce" będą miały lepszy BS, bo tak trafiać z działka będziemy tylko na 6. No i pewnie o połowę tańsze 
Już widzę ograniczenie, że bombowiec 0-1 i wlicza się w limit maszyn :)
No bombowce są naprawdę fajne jeśli chodzi o zasady, pomimo siły 3 ale multiple wounds k3 na cały tamplate jest naprawdę zacny. Jest to fajna odpowiedź na monstruale bez jakiegoś wielkiego save. Jeśli gyrki zwykłe miały by mieć takie działko jak upgrade do bomberów to rzeczywiście przydałby im się BS minimum 4. Ciekawe czy będą te squadrony zwykłych żyrków czy pozostaną solo...

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Ja już chciałem odkurzyć moją armię Dwarfów, ale widzę że nie ma po co - mi się marzyła jazda na niedźwiedziach (taka jak z Reapera lub od Ścibora). Przy okazji zrobię sobie eksperyment i jeśli mam kupować Army Booka to zrobię to w wersji elektronicznej. A tak pozostanę przy kompletowaniu 3 innych armii, które na razie mnie nie odstręczają.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Inżynier wygląda przekozak :)

Co do nowych gyro... kompletnie nie leży mi ich opływowość... nie do tego jestem przyzwyczajony... piloci za to mega fajni :P

Ciekawostka... chłopaki ze studia tak się spieszyli z fotami, że brali modele nie do końca wyschnięte do fotek...

Zwróćcie uwagę na dziób przed pilotem. Pomiędzy runą a znakiem krasia... :P

Obrazek

Edit:

A tutaj się dopatrzyłem jednostki strzelającej... nowej zupełnie? Czy to odświeżeni thundzi?

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Smh pisze: A tutaj się dopatrzyłem jednostki strzelającej... nowej zupełnie? Czy to odświeżeni thundzi?
To jest nowa jednostka - druga opcja w dualu ironbreakersów

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

to jest ten dual pack do ibków
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

ok... umówimy się? Ja zamknę przeglądarkę na 30 minut... zapomnę co widziałem, a jak znów odpalę stronę to zobaczę fajne gyrosy... ok? [-o< [-o<
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO #-o :cry:

Warhammer umarł... Sougrindery jakoś zniosłem, demoniczna machina itp, ale druga połowa XX wieku, helikopter z działkiem z kamerą (zapewne termowizyjną :lol2: ) to już spore przegięcie...

Błagam, powiedzcie mi że to jakiś żart z innego systemu [-o<

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Smh pisze:ok... umówimy się? Ja zamknę przeglądarkę na 30 minut... zapomnę co widziałem, a jak znów odpalę stronę to zobaczę fajne gyrosy... ok? [-o< [-o<
Proszę bardzo:
Obrazek
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Danrakh pisze:
Smh pisze:ok... umówimy się? Ja zamknę przeglądarkę na 30 minut... zapomnę co widziałem, a jak znów odpalę stronę to zobaczę fajne gyrosy... ok? [-o< [-o<
Proszę bardzo:
:** dobrze, że mam dużo gyro metalowych :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Obrazek

Misiek40k
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Misiek40k »

A dla mnie się podoba ;) Zawsze mnie wkurzało, że Imperium (które w dziedzinie inżynierii nie dorasta do pięt dla kraśków) ma steam tank, mechaniczne konie itp.

Natomiast kraśki w grze (nie we fluffie) to mają wyłącznie żyrokopter który wygląda jak rozklekotany ponton obszyty skórą... A niby tacy spece od metalurgii itp.

Dla nowych krasiów zamierzam w końcu wejść na troszeczkę poważniej do battla ;)

ODPOWIEDZ